• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Qbixer

3 ludzi do teamu (mid,solo,support)

22 postów w tym temacie

Witam

Szukam ludzi do grania cm'ów wieczorami (od około 20 do około 23) co najmniej 3-4 razy w tygodniu. Preferujemy używanie mumble (możemy także ts3). 

Oczekujemy:

-wiek 16+

-mikrofon

-ogarniecie ogólne gry (mechanika itp.)  + klasy danej roli

temat do zamknięcia

wiek 16+ oznacza ze sami macie 16 lat ?

ZERO w twoim nicku oznacza, że nim jesteś?

wiek 16+ oznacza ze sami macie 16 lat ?

ZERO w twoim nicku oznacza' date=' że nim jesteś?

[/quote']

A to już spytać nie można ?

fonek niebieski kotek w twoim avatarze mowi o tym ze smierdzisz kałem ? Ja sie spytalem bo bylem ciekaw po ile maja lat, to istotne

RE: Szukam Teamu grającego na poważnie.

Gorąco nie polecam. Non stop spina z "ChorymGordonem" ktory uwaza swoje umiejetnosci za zbyt wysokie, rzadko kiedy sie wyfarmia, o co posadza swoj team. Taktyk zero. Mozliwosc wygrania tylko phantom lancer + keeper of the light ( troszke nudne ). Ogolnie gracz Qbixer przejawia wysokie umiejetnosci i tzw "micro" ale nie polecam gry z nimi z powodu wlasnie ich "carry", braku zgrania, ogolnego chaosu i niskiej umiejetnosci samokontroli lidera. Ciagly rage, wulgarne wyrazenia, a nie chodzi chyba o to w tej grze?

Pozdrawiam Shaiby,

Dodam jeszcze ze wiek okolo / ponizej 16 lat jezeli to was interesuje.

ha, chyba zaczne wróżyć... Zauwazylem, ze zawsze jak jest wymagany próg wieku mniej niz 18 lat, to wlasnie tyle, albo rok mniej ma przynajmniej 1 czlonek zespolu i najczesciej autor tematu. Ja juz sie przejechalem na gimbuskach wielokrotnie i naprawde polecam nie grac z ludzmi mniej niz 18, gdyz WIEKSZOSC jest po prostu nie warta czasu.

Podobnie jak użytkownicy wyżej - odradzam. O ile gracz Qbixer jest nastawiony na postęp i na rozwój swoich umiejętności, to ChoryGordon to typowy "prawie-pros". Jego słynna maksyma "czym nie zagram tym wykieruje, elo" ogranicza się do kompletnego przegrania lini i płaczu na voice chacie, że nie miał warunków. Bardzo często biega sam, chętnie przy tym feedując przeciwników, a potem zaczyna wyzywać wszystkich graczy od najgorszych (używając przy tym agresywnych słów ; ). Typowy gimbus uważający się za high skilla, przegrywający każde 1v1, nieznający podstaw zasad i mechaniki gry.

Qbixera jak najbardziej polecam, ale ChoregoGordona odradzam.

Rip0sta, Qbixer ma 18 lat, ja 17. Można wiedzieć ile masz Ty kolego? :)

Tak sprecyzowany wiek podaliśmy ze względu na częste zgłoszenia 13 letnich graczy, szukających teamu u naszych znajomych.

Shaiby, proszę, załóż więcej kont, dwa nie wystarczą. Grałem z Tobą w TFa dobry rok, uczyłeś mnie grać 6v6 oraz podstaw w Docie. Razem z Qbixerem (i innymi graczami) przestaliśmy z tobą grać po tym jak przez 2 miesiące bez ustanku trollowałeś gry, feedując, składając mekę na hard carry, teleportując wispem na skałkę i inne "akcje" (z najlepszych quilling blade na sup Omniknightcie na trilane dla Maginy czy pudge - hard support na pubie). 

Mówiąc o combo "keeper + PL" masz na myśli moje całe 6 gier tą postacią? "Ciagly rage"? Kto powtarza od tygodnia, że "lubi sobie pospinać", jak nie ty? "Teraz przegiąłeś mamisynku, zniszczę twoją karierę na dota2.pl", to usłyszałem od tego typa. Try harder Szajbuś, try harder. 

Do czytających tą szopkę, proszę przekonać się na własnej skórze, czy wymienione wyżej pomówienia są faktem czy też nie (w szczególności po sprawdzeniu, kiedy zostały założone konta "Shaiby" i "jiss") grając ze mną i z Qbixerem kilka meczów w dotencję.

Pozdrawiam, Chory.

PS: http://dotabuff.com/players/44736270 - link do profilu "mistrza", który przegrał mida jako solo Invo vs solo Spectra. Ten gracz wierdzi, że nie znam mechaniki i podstawowych zasad (samemu mnie ich kiedyś ucząc). Jest tam też podana liczba gier, jaką przegrałem razem z Shaibym w ostatnim miesiącu.

Świetna gadka Chory, szkoda że fałszywa.

Temat znalazłem ja i w trosce o dobro reszty graczy postanowiliśmy napisać opinię o Tobie. Nie musisz robić dramy na forum, bo prawda Cię boli.

Pozdrawiam, pegas.

Świetna gadka Chory' date=' szkoda że fałszywa.

Temat znalazłem ja i w trosce o dobro reszty graczy postanowiliśmy napisać opinię o Tobie. Nie musisz robić dramy na forum, bo prawda Cię boli.

Pozdrawiam, pegas.

[/quote']

Czyli jednak biedny, fałszywy pegas - "White Dragon" z paba : )

"Nie musisz robić dramy na forum"? Powiedz mi co w takim razie robisz w tym temacie? Jeszcze miesiąc temu (od 6 miesięcy) lizałeś mi rowa bo skierowałem cię do Fava kiedy grałeś na pubie w TFie. Wywaliłeś mnie i masz do mnie uraz bo powiedziałem ci, że pickowanie snajpera na solo na offlane nie jest dobrym pomysłem ("to wasza wina" - zfeedowałeś lane i oczekiwałeś pomocy po fakcie)? Jesteś żałosny, tak jak twoja gra ("mówili mi, że nawet Nala lepiej supportuje" - te słowa padły z twoich ust miesiąc temu na CMie :)).

Nie boli mnie prawda, lecz pomówienia.

Powiedz mi co w takim razie robisz w tym temacie?

Napisałem o Tobie opinię. Nic więcej. Oczywiście odebrałeś to jako atak i zacząłeś szlochać, rzucać nieznanymi nickami, opowiadać jakieś historie. Jak założę kiedyś wątek w sprawie "rekrutacji" to też możesz wyrazić o mnie krytyczną opinię. Każdy kto się negatywnie o Tobie wyrazi będzie: "biedny", "fałszywy", "mistrzem" i o każdym będziesz pisał jakieś historyjki?

Wrzuć trochę na luz i bierz wszystko mniej serio, wiesz przecież, że rządzisz i wszyscy Cię kochamy : )

To jest temat, w ktorym szukacie ludzi do gry, a my poprostu wyrazilismy opinie o waszym "teamie". Wiec po co ta spina? I wymyslanie dziwnych histori. Nie lubie ludzi, ktorzy sie wywyzszaja i uwazaja za "niewiadomo kogo". Dlatego wyzwalem Gordona na 1n1 przegral 5 razy. W grze ktora przegral 3:1 stwierdzil ze wygral bo zabil mi kuriera i zdobyl first blooda. Po to valve stworzylo MID ONLY zeby sie sprawdzic tak? I po co dawac link mojego profilu na dotabuffie? Ja tez moge dać ciekawe linki.

Ciekawy link z meczu 1n1 :)

Nie wyjezdzaj mi z tu z prywatnymi utarczkami bo to nie forum na to. Skoncz gimnazjum i wtedy porozmawiamy na poziomie.

Pozdrawiam, Shaiby

Ale po co ta drama? bo nie czaje argumenty z czapy, nic tylko darcie japy na forum, powodzenia w szukaniu chętnych przy takim PR.

Jezu drzecie ryja o byle gówno poruszę temat wieku . Każdy mówi o 20lat to jakiś pros ... pogramy z nim . Przychodzi Ci typek 13 lat i mówi pogramy ? Odpowiedz jest prosta ;> wypier ... Czepiacie się wieku pomyślcie kto ile umie zrobić a nie wiek wiek wiek ... Ziomek który ma 20lat może być analfabetą i osobą która nie umie się posługiwać językiem . Więc dajcie ludzią nie zależnie od wieku szanse i dajcie im pokazać co umieją . Ponieważ na każdym forum praktycznie widzę o gimbus o gimbaza ale dzieciak ... i tyle bez szansy bez nieczego skąd wgl wiecie że on ma tyle lat a nie tyle ... Pierw pomyślcie ...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.