Zaloguj się, aby obserwować  
Nico

Pomocy mam proble z grafika w dota

20 postów w tym temacie

Hej, ja w sumie też nie wiem.

Na pewno napisałbym jakąś specyfikację, która przybliży nam dane Twojego komputera, jak na przykład:
- karta graficzna
- procesor
- ilość RAM
- system operacyjny

Nie wiem czy ma znaczenie specyfikacja skoro inne gry działa mi dobrze nie mam żadnych problemów tylko coś z dota się odwaliło 

-procesor i5-4200u

ram 6 gb

system windows 7 

karta graficzna amd radeon hd 8670M

Co sie niby spaliło jak inne gry mi działa cs go, rocket league , lol , cs 1.6

wcześniej było wszysto okej miałem przerwę jakies 5 miesięcy i teraz coś się zjebało

Ale nie działa i nie wiem dlaczego robiłem reinstal i nic nie dało

ściągnij sobie program GPU-Z. Upewnij się że karta w tym programie jest fizycznie obciążona, podczas działania Doty.
Może w BIOSie trzyma Ci ustawienie żeby korzystać ze zintegrowanej i przy Docie jej nie przełącza.

Na wszelki wypadek - update sterowników zarówno do karty graficznej jak i do BIOSa.

Możliwe, jak mówiłem, że BIOS z automatu odpala zintegrowaną grafę, jak da się, przełącz na Radeona w ustawieniach.

To tyle wstępnie pomysłów.

nie wiem czy nie mam problemu z directem bo mam 11 ale nie wiem czy nie jest potrzebna 9 i nie wiem jak mam ja zainstalowac do doty

weź lepiej nic nie ruszają bo jeszcze wsadzisz paluszki tam gdzie nie trzeba, kopnie cię prąd a potem będzie w gazetach ze popełnił samobójstwo przez gre. 

Napisano · (Edytowano przez alkorn) · Zgłoś post

DirectX nie ma znaczenia dopóki nie wymuszasz manualnie poprzedniej wersji (typu np. Dx 8, która raczej nie będzie dostępna w docie). DirectX Jest kompatybilny z poprzednimi wersjami (czyli Dx11 obsługuje Dx9).

Zastosuj się proszę do moich poprzednich sugestii, dopiero potem daj znać czy cokolwiek zmieniło.

Żeby sprawdzić czy grafa jest obciążona, spójrz w programie GPU-Z na parametr GPU Load, żeby się upewnić.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.