Zaloguj się, aby obserwować  
Trywow1990

Trywow1990 Szukam Teamu/Ludzi

2 posty w tym temacie

Witam!

Mam na imię Damian i mam 28 lat 

Szukam Ludzi do wspólnej gry a może jak będzie dobrze szło to zrobić jakiś team.

Gram w dote 2 od początku jej istnienia, trochę grałem w dotę 1   ( miałem parę kont na steam )

Potrafię grać większością bohaterów na każdej linni aczkolwiek chciałbym poszukać czegoś gdzie bym ustatkował swoje miejsce w jednej ekipie i ewentualnie naprawiał swoje błędy nie jestem agresywny z natury spinaczem ani toxic graczem. Jednakże moja ranga nie jest zbyt wysoka i chciałbym się sprawdzić w ekipie. Mój mmr nie jest zbyt wysoki ( 2K )ale  gram na o wiele więcej ale potrzebuje dobrej motywacji do wygrywania grając solo nie wiadomo na kogo natrafisz.

Moje Wymagania Wyłącznie +20 lat Ci co przeżyli w docie swoje i dla nich dota to chleb powszedni 

\

Jeżeli by to kogoś interesowało komputer dobry mikrofon też nie jest z biedry za 5 zł oraz posiadam ts/discorda/ventrillo. 

Czekam na linki do profili ewentualnie jakieś pytania

Pozdrawiam!

Witam, jeśli nie przeszkadza Ci mmr 1,1k to jestem zainteresowany. W dote gram około roku ale miałem przerwe ostatnio dosyć sporą. Co do aktywności to głównie meczyk dwa wieczorami i czasem w ciągu dnia. Gram głównie suportami ale też lubie pograć na innych liniach, toksycznym graczem również nie jestem i wymagam tego od innych. Link do profilu http://steamcommunity.com/profiles/76561198252728658/.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.