Zaloguj się, aby obserwować  
Damianexis

Poszukiwana 1 osoba do klanu

21 postów w tym temacie

Witam,
Poszukujemy 1 osobę do klanu (pozycja wolne - 5). Wymagany czas i dostępność, chęć rozwoju oraz zaangażowanie do gry i nienaganne zachowanie. Interesuje nas spory staż w docie, Powiedzmy 2k rozegranych gier to minimum. Opcjonalnie numerki 3.5-4k.
Oferujemy miłą atmosferę oraz granie w gamingu (klanie) w KDV.
Więcej info jeśli potrzeba pytać oraz jeśli ktoś jest zainteresowany proszę dać znać na pw na forum.

Pozdrawiam :)

CHętnie z wami pogram mam 3k mmr i okoła 2tyś gier w docie. Mogłbym zagrać pozycje 3,4 chociaż pozycja 1 też nie jest mi obca myślę że się godadamy .Mam codziennie  czas w godzinach wieczornych (od 19-20 do późnych godzinn nocnych) https://pl.dotabuff.com/players/379972841 mój dotabuff liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej opcji DIGAD ddamiaChamp.  LUL

OK DAMIANA MNIE OPLUŁ I NIECHCE ZE MNĄ GRAĆ TFUUU  jak macie ochote grać mecze 4 vs 6 to polecam gracza LUL

Hejka position 1/4 here, chętnie zagram z Tobą w teamku, na streamie mnie olewałeś, więc pisze na forum. Numerek z przodu mmr mam 5 i jest on 4 cyfrowy, godzin też mam sporo. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Poszukiwany offlaner. Dla zaoszczędzenia czasu fajnie by było gdyby osoba, która chce grać offa grała tam najwięcej gierek, a nie np z carry. Jeśli ktoś jest zainteresowany to kontakt proszę na pw i podać swój profil na steamie :)

Czemu szukasz ludzi w przedziale 3,5-4k skoro masz 2'jke z przodu a grasz na w sumie najbardziej wymagajacej pozycji? nie uwazasz ze masz nieco wygorowane wymagania?

Byli 4k gracze, którzy grali słabiej niż przeciętni 3k. 

1 godzinę temu, jan gawel napisał:

skoro masz 2'jke z przodu

skąd takie info? Tam jest tylko "1'ynka" :D
Wygórowane? Chyba jednak za mało :)

Nastąpiła zmiana. Poszukujemy supporta na pos 5. Szukamy kogoś kto ma sporo czasu po południu i też gra w miarę codziennie w dotę, resztę można wyczytać w temacie. 

1 godzinę temu, Damianexis napisał:

Nastąpiła zmiana. Poszukujemy supporta na pos 5. Szukamy kogoś kto ma sporo czasu po południu i też gra w miarę codziennie w dotę, resztę można wyczytać w temacie. 

ok mogę z wami zagrać już mnie nie musisz tak prosić  na pw 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.