Zaloguj się, aby obserwować  
czystyczystek

Szukam do teamu off lub 4/roamer mmr 4k<x<6k

1 post w tym temacie

Cześć,

Kto pisze: 

 

M3di,    http://steamcommunity.com/profiles/76561198348175331/

opis stacka

wiek drużyny 20+, wiek pożądany gracza do stacka 18+

MMR: średni mmr team to 4,2-4,4 obecny. 

 

Do kogo/kogo szukamy:

roam/4 lub offlaner,

Poszukujemy MMR 4k+  w granicach 5k teamowy jednak nie wyżej jak 6k

Mentalność: Hejter nie przejdzie, osoba, która jest kreatywna, rozsądna, nie mądrzy się gdy nie ma racji, wyluzowana, lubi pożartować, raczej normalna osoba, w stacku jest 20+  nikt nie spina tylko o wygraną, liczymy się, że są lepsi gracze, chętnie jeśli będzie to osoba ze zdolnościami przywódczymi popartymi doświadczeniem, ale to nie jest konieczność. 

Każdy w stacku ma minimum 3k godzin w docie, minimalnie 3 lata doświadczenia, ponad rok(około 2 lata) grania w pub 5tkach, oraz są osoby z CM i sporym doświadczeniem.

Dostępność stack to każdy dzień między 19-24, oczywiście dziś gramy od 19, jutro może to być od 21 a innego dnia nie możemy to nie gramy wcale lub ludzie grają ze znjaomymi lub solo.

Zależy nam, aby zagrać minimum 2 gry dzienne, optymalnie 3. Czasem może być więcej. 

Pożądana rola to roam/4 lub offlaner, ewentualnie jeśli ma już doświadczenie to może być zamiennie ponieważ w stacku jest osoba grająca roam/off/4. 

Team posiada trenera, doświadczony gracz, który podpowiada, pomaga pickować, można pograć z nim w stacku, służy radą. Gry CM z trenerem początkowo możliwe tylko normal game. Bez trenera all pick/CM rankedy

Wymagania to TS3::::::::::::::::: 178.33.168.234:10115

 

Cele to

1) zgranie się

2) granie rankedów AP/CM

3) turnieje typu BC(battle cupy) inhouse i inne 

4) spędzić miło czas

Cel główny:

Grać dobre gierki w których każdy wie co ma robić, bez kotwic, wspólna rozmowa o grze, buildach etc i jeśli skill pozwoli to przyrost mmr natomiast bierzemy pod uwagę spadek, w przypadku pierwszego okresu zgrywania się stacka. 

Podstawa team, która się zna dłużej to poz.:5,3,1. W tym połączeniu był winrate na poziomie 50-60%, średni z dotabuff 55%

Poziom gry w stacku poza MMR: Stack określiłbym na poziomie MID- => Tym mianem określamy już gracza całkiem dobrego i ogarniającego grę bardzo dobrze. Liczne CW, mixy, ogarnięcie i co najważniejsze - skill. Może niżej trudno powiedzieć, każdy kto będzie chciał spróbować grać z nami sam oceni, a my ocenimy jego. 

Aktualnie chcemy już mieć ustaloną strategię, wybrać podstawowe zestawy wyborów, herosów, którymi dobrze ogarniami wyskilowanymi, skomponować fajne drafty, przećwiczyć, wejść w taką małą Polką scenę doty2 oczywiście bez żadnej spiny, nastawienia na same winy, ale trochę w kwesti sprawdzenia się. 

Liderem zespołu jeśli nie będzie to osoba, której teraz szukamy na poz off/roam/4 i nie będzie miała takich zdolności prawdopodobnie będę ja (M3dival),  ogranicza się to do picka, konsultowanego z teamem! staram się komunikować co robimy, itp., ale pomoc w tym dostajemy także początkowo od trenera, który do tej pory w stacku nikomu nie przeszkadza i każdy ceni sobie jego pomoc.

 

Kogo nie przyjmiemy:

1 osoby bez doświadczenia na danej pozycji,

2 nie przyuczamy, chcemy już aby osoba wiedziała co ma grać, miała zestaw herosów granych na danej linii/roli, minimum 8. 

3 wymienność pozycji wchodzi w gre tylko w przypadku normali gdy będziemy znudzeni schematyzmem.

4 nie chcemy, żeby była to osoba patologiczna, czyli same K i H

5 osoby, która nie jest w stanie zagrać chociaż 2- 3 gier w 4/7 dnia tygodnia, w stacku mamy grać minimum 4 dni w tygodniu

6 osoby, z która się umawiamy, nie przychodzi nie informuje nas i nie szanuje naszego prywatnego czasu

7 hejtera/ragequitera/gracza, który się poddaje w połowie gry, kiedy ta nie idzie po naszej myśli, z założenia gramy do końca bo to gra a przeciwnik też popełnia błędy.

8 grilli

 

Podsumowując, podałem mój steam, podaje ts: 178.33.168.234:10115    z reguły jest ktoś między 18-24, gdy spędzamy czas przy komputerze. Zapraszamy osoby chętne, które chociaż w większym stopniu odpowiadają temu co napisałem. Gwiazdą nikt nie będzie, ale miło spędzić czas można  w miarę dobrym towarzystwie-> tak myślę. Na tsie umówimy się na wspólne granie zobaczyć, czy osoba pasuje do nas, czy spełnia wymagania skilowe, zrozumiemy się na komunikatorze i w grze, oraz czy zna herosów ze swojej roli, na tyle, że wniesie coś do team nie będzie kotwicą i będziemy grali 5v5/ Aktualnie  team posiada mocne 4 osoby w stacku, które chcą razem grać. Wejdziecie na ts3 napiszcie w nicku Do stacka roamer lub offlaner. Wtedy osoby, które są w stacku będą wiedziały, po co weszliście i nagrodzą was rangą na tsie w celu poruszania się po kanałach komunikatora. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.