• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Zaloguj się, aby obserwować  
ChmieluDota

Apel do władz

14 postów w tym temacie

W tym problem, jest mocno upośledzony, jego hero pool zaczyna i kończy się na ogrze, każda gra to feederka a najgorsze ze jest toksyczny, nikt nie chce signowac bo tyfus jest w puli, typ wraca ze szkoły wpisuje się o 12/13 i twardo czeka po kilka godzin aż się uzbiera 10 śmiałków, którzy po meczu z nim żałują że jednak dali sign, koleś wiecznie zmutowany na ts a na game chacie pierdoli jakieś farmazony do teamu , ban tyfusa = dużo więcej meczy na lidze i ludzie nie będę się wkurwiać przez tego małego raka.

Pozdrawiam cieplutko

13 hours ago, lala aka foka said:

nie znam typa :D wiem tylko, że jest upośledzony i przez niego nikt nie chce grać :(

za to Ty super grasz 🐸

Ogólnie jestem winny, że dołączył do ligi bo napisałem za niego wiadomość po angielsku do faceit'a o dodanie konta steam z VAC banem.

Mea culpa, czekam na lincz. Na usprawiedliwienie byłem nietrzeźwy, ale w moim przypadku to słaba wymówka.

4 godziny temu, tadeitto napisał:

Ogólnie jestem winny, że dołączył do ligi bo napisałem za niego wiadomość po angielsku do faceit'a o dodanie konta steam z VAC banem.

Mea culpa, czekam na lincz. Na usprawiedliwienie byłem nietrzeźwy, ale w moim przypadku to słaba wymówka.

hahahaha Tadzik xd go na pietruche

możemy zbanować JanoPodrywa?
typo nie zagrał ani jednej gierki, signuje i przerywa gierki. tak samo przerywa kolejkowanie. Ktos się nudzi, wyjebać pls.

19 godzin temu, tadeitto napisał:

uwolnic arotha

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń - tutaj, na priv, i obserwacji człowieka w grach w lidze zdecydowaliśmy się na ban. Temat zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.