Zaloguj się, aby obserwować  
Azgan

4300-4999 MMR - skleję drużynę na BC

26 postów w tym temacie

Witam.

Z racji tego, że nadciąga nowy sezon i nowy battle pass postanowiłem po raz kolejny skleić drużynę na DIV 6 battle cupy.
W poprzednim sezonie moja sklejka wygrała 7 BC na 6 dywizji - 100% winrate, także uważam się za weterana i dobrego kapitana (zwłaszcza, że w składzie był 3k gracz na off-lane).
Narazie poszukuję pos 1, 3 i 5, wymagany mmr - nie więcej niż 4999 SOLO. Mile widzanie ludzie z 5k+ party (ten się nie liczy do klasyfikacji w dywizjach!).
Detale i sprawy organizacyjne umówimy usoboście.
O kontakt proszę:
https://steamcommunity.com/id/blue_giraffe/

Azgan o sobie: "Najlepszy IO w polsce" 49% winrate XD

https://www.dotabuff.com/players/38582538 3k LUL

Solo 5k to nie ale 5k+ party mmr to tak bo 7 div nie zdzierży LUL

Wiele błędów/przekłamań w poście - najlepsze jest "moja sklejka wygrała 7 BC na 6 dywizji - 100% winrate, także uważam się za weterana i dobrego kapitana" <- xd

Po 1 grze już będziecie mieli go dosyć.

10 godzin temu, TasieX napisał:

Azgan o sobie: "Najlepszy IO w polsce" 49% winrate XD

https://www.dotabuff.com/players/38582538 3k LUL

Solo 5k to nie ale 5k+ party mmr to tak bo 7 div nie zdzierży LUL

Wiele błędów/przekłamań w poście - najlepsze jest "moja sklejka wygrała 7 BC na 6 dywizji - 100% winrate, także uważam się za weterana i dobrego kapitana" <- xd

Po 1 grze już będziecie mieli go dosyć.

Nie znam gościa... Ale to chyba ten:

https://plays.tv/video/598c72366f4355860b/i-tak-wygrali-my-eisxd?from=user

No niezły - koleś widzi wszystkich przeciwników i wywala się solo XD, to jest jeden z członków tego stacka który był wycarrowany  na div6. Grając broken necro to ameba :D

1 minutę temu, TasieX napisał:

No niezły - koleś widzi wszystkich przeciwników i wywala się solo XD, to jest jeden z członków tego stacka który był wycarrowany  na div6.

Dlaczego komentujesz tutaj non-stop? Nikt się nie liczy z opinią gościa, który 2 razy w tygodniu zbija LP bo jest toksyczny.
Idź na dev forum, tam Twoje miejsce.

Przed chwilą, Azgan napisał:

Dlaczego komentujesz tutaj non-stop? Nikt się nie liczy z opinią gościa, który 2 razy w tygodniu zbija LP bo jest toksyczny.
Idź na dev forum, tam Twoje miejsce.

Wymyślona kolejna historyjka jak w 1 poście  wieczny 3k player trashtalkuje na innych

40 minut temu, TasieX napisał:

Wymyślona kolejna historyjka jak w 1 poście  wieczny 3k player trashtalkuje na innych

Gośc, który 30% swoich gier spędza w low priority:
L2yKzfg.png

Weźcie go zabierzcie....

9,5% gier moich to jest lowpriority widać że podstawówka nieskończona, jak to obliczyć to ci nie powiem praca domowa zaległa.

Nie chce pisać nie na temat, ani nikogo bronić, bo nie jestem gejem. Nie rozumiem wyśmiewek z tytułu grania LP, gdyż moim zdaniem, ten kto nie gra LP, to jest właśnie tym autystycznym człowiekiem, który nie ma możliwości jebania kogoś za jego błędu, bo ten ich nie popełnia lub robi ich mało i nieznacznie. Chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkich, którzy regularnie grają LP.

12 minut temu, Cwielki napisał:

Nie chce pisać nie na temat, ani nikogo bronić, bo nie jestem gejem. Nie rozumiem wyśmiewek z tytułu grania LP, gdyż moim zdaniem, ten kto nie gra LP, to jest właśnie tym autystycznym człowiekiem, który nie ma możliwości jebania kogoś za jego błędu, bo ten ich nie popełnia lub robi ich mało i nieznacznie. Chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkich, którzy regularnie grają LP.

Eis gra LP bo się zboostował na sezonowym a teraz psuje ludziom gierki z 46% winrate i 2.6 kda... Nie dlatego, że uczy grać kolegów z drużyny :3

Kolejna zmyślona historyjka nie poparta z żadnej strony jakimś faktem ty grając sezonowy jeszcze mniej mmr wbiłeś, niż jak kupiłeś mmr :) śmieszne jest to, że kupiłeś boosting z 2k do 3k. Ukryty profil oczywiście bo siedzi w low priority od miesięcy :3 i ledwo dobite 4k jest twoim szczytem za kupiony boosting.

59 minut temu, TasieX napisał:

Kolejna zmyślona historyjka nie poparta z żadnej strony jakimś faktem ty grając sezonowy jeszcze mniej mmr wbiłeś, niż jak kupiłeś mmr :) śmieszne jest to, że kupiłeś boosting z 2k do 3k. Ukryty profil oczywiście bo siedzi w low priority od miesięcy :3 i ledwo dobite 4k jest twoim szczytem za kupiony boosting.

Ukryty profil mam, żeby nie było 1st banów przeciwko mnie, i żebym mógł wygrać Ci gierki na battlecup. 

Dla zainteresowanych graniem pos 3. Każdy się nada - skoro z takim ścierwem jak Eis mieliśmy 100% winrate to z normalną osobą świat jest nasz do podbicia.
ln7ScnK.png

Global 54% winrate (z czego większość solo) najmniej popularnym bohaterem doty2. Eisu zazdrości :3 

Edit: Eis, w ogóle w LP spędziłeś ok 45 godzin w tym miesiącu, nie licząc czasu wyszukiwania.  Może zrezygnuj doty i zrób coś pożytecznego z tym czasem, zadzwoń do mamy, idź do teatru, znormalniej?

Dnia 23.10.2017 at 20:08, Azgan napisał:

46 minut temu, Azgan napisał:

Ukryty profil mam, żeby nie było 1st banów przeciwko mnie, i żebym mógł wygrać Ci gierki na battlecup. 

Dla zainteresowanych graniem pos 3. Każdy się nada - skoro z takim ścierwem jak Eis mieliśmy 100% winrate to z normalną osobą świat jest nasz do podbicia.
ln7ScnK.png

Global 54% winrate (z czego większość solo) najmniej popularnym bohaterem doty2. Eisu zazdrości :3 

Edit: Eis, w ogóle w LP spędziłeś ok 45 godzin w tym miesiącu, nie licząc czasu wyszukiwania.  Może zrezygnuj doty i zrób coś pożytecznego z tym czasem, zadzwoń do mamy, idź do teatru, znormalniej?

Autyzm, amnezja. Bycie carrowanym, a następnie wmawianie sobie pewnych rzeczy - życie w urojonej rzeczywistości xd nie chce nić mówić ale 0-5999 to shit bracket nawet początek 6k - więc co ten screen miał wnieść XD? początek 4k so stronk.

Ale jestem toxic

3rzbWx4.jpg

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.