• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Zaloguj się, aby obserwować  
Arothe

Vox Populi

37 postów w tym temacie

Głos ludu jakby ktoś nie zrozumiał nazwy tematu, jest propozycja 3 ludzi do zbanowania, zaczynając od shuggi, kolega cierpi na tak zwane niedojebanie mózgowe, irytuje ludzie, trolluje(dobierajac sklad samych grilli+jednego dobrego gracza zeby mu pkt-y kasować), marnuje ludziom czas wchodząć w last sekundach do lobby(zawsze i robi to specjalnie), czesto tez zdarza sie ze dodguje meczyki->marnuje czas, ostatecznym faktem i dowodem kazdy nim gardzi, prosze spytac ludzi.

Kolejnym bydlakiem jest Jedu, kazdy zna tego zawodnika, fatalny zawodnik, pomawia, szkaluje w dodatku szantazuje, TAK DOBRZE PRZECZYTALISCIE, typek wiele razy szantazowal innych, tutaj mam 100% dowody wiec mr0 pls bez sciemy ze nie ma dowodow, S1fD8MC.png 

Trzecia osoba jest noody ale z tego samego powodu co keymil, po prostu nieudacznik, chociaz najmniejszy priorytet na bana i nie mam dowodow tojego bym zostawil

Niech sie ludzie wypowiedza jak trzeba...

7 dni temu jedu, buyback minuta czwarta mowi ze gra sie zakonczyla w nastepnej grze idzie trollem na 50min do lasu farmi rapiera i oddaje przeciwnikowi (zmotwany na ts, nie wchodzi na pickach na ts pomimo prosb). Kolejny raz dc w pierwszej minucie i udawanie ze ma niby vac ban. Dzis spejcalny dc na pickach aby nie wziac shadow shamana zrandomowoalo mu dp, ktora nafeedowal... podpisuje sie pod bane dla Jeda

8dWte5T.png

jedu total ściek, ale to chyba wszyscy wiedzą. Typ troluje 50% gier,,szantażuje kapitanów,celowo nie pickuje postaci zeby z randomowało cos innego, celowo kupuje zle itemy, nie ma talentu,nie slucha lepszych od siebie,0 potencjalu,, jak mam go picknąć to wole zdodgować, ciężko o gierkę bez niego bo typ nie ma życia i signuje caly dzien. Nie banujcie,niech se gra ale mi sie na wymioty zbiera jak na niego patrzę.To chyba jedyna tak upośledzona osoba na tej lidze.

Pozostalych zawodników lubię

napisaliscie to samo co bylo tydzien temu bez zadnych nowych sytuacji? jestem zdegustowany
ogolnie fajnie szkalowac jak mnie disconnectuje a druzyna nie moze zapauzowac i mi randomuje DP jako jedynemu na lidze bo jest mod CD(nie wspominajac ze nas zajezdzali pod tier3 a nasz jedyny support ktory mogl pomoc mi i drowce siedzial za tier2 na midzie przez 20 min za medusa bo uznal ze linia jest przegrana xd)
i dlaczego kolejny raz jest wstawiona sytuacja z rapierem gdzie widac ze mamy megasy i to jest jedyna opcja na odpushowanie linii i walczenie w grze?
PS.W kazdej gierce pisze "gruby albo ide midem" ale jakos dowodu nie ma na moje feedowanie wiec ?

Dokladnie, moge byc prokuratorem i adwokatem jednoczesnie pana Jeda, chociaz defensywnych dowodów nie mam to chyba ban

post z 10 dni temu ale i tak olany ale przestawie moze ktos zauwazy go w koncu i zareaguje jak arothe tak dlugo nad postem myslali go pisal 3 godziny ;x

:

ogolnie dodgowanie gierek powinno byc karane dluzszym banem niz 20 minut a nie
"ja z nimi nie gram" 

TO PO CH*J SZUKASZ GRY JAK NIE CHCESZ Z KIMS GRAC WIDZISZ JAKA JEST PULA TO NIE WCHODZ DO KOLEJKI I NIE MARNUJ LUDZIOM CZASU O 3-4 nad ranem gdzie ktos by mogl zagrac zamiast pojsc spac bo myslalem ze sie nei zalapal do geirki

Nie wspominajac o podejsciu
"JESTEM 4 TO NIC NEI KUPUJE I NIE POMAGAM NIKOMU SUPPORTOWAC"
https://imgur.com/a/9tjHp
https://imgur.com/a/iBmY1
Z TEGO CO WIEM TO JEST GRA DRUZYNOWA I UTRUDNIANIE GRY SWOIM 4 INNYM TEAMMATE'OM POWINNO BYC KARANE"

dp pos5 (szantazowanie ze sie ulti nie wezmie, zabieranie stackow w jungli ktore ja zrobilam)

vGsbtil.png

skill build na dazzle 

2cCgplq.png

Polecam tego gracza xd

typy o 5 szkalują,polska dota at it's finest chyba wjeżdża

a co do skilbuildów to ja nie widzę problemów,sam bym maksował q zamiast heala na pietruszce

@Jedrzej ostrzeżenie za S1fD8MC.png&key=c6f03cbe20b98e18085a0582

Proszę - zachowujcie się jak ludzie, to liga do wspólnego grania i fajnej zabawy, OTWARTA. Jeśli nie możecie znieść grania z graczami słabszymi od Was proponuję jedną z dwóch dróg: poczekać na ligę pro lub iść zagrać rankeda.

@mr0 to jest jedno zdanie wyjęte z kontekstu, typkowi chodziło o to, że nie było w puli dobrych herosów na offlane, dlatego uznał, iż potrzebuje jakiro inaczej będzie musiał zachodzić cały czas do lasu, co spowoduje rotację przeciwnych supportów na midka. A nie jakiś tam szantaż typu mid or feed.

Ogólnie grałem z jeDem sporo gierek na lidze i nigdy nie zauważyłem by był toksyczny, lub celowo niszczył gierki (rush midasa into echo sabre na ds szanuję bardzo). Z kolei osoby oskarżające go nie są zbyt dobrym przykładem dobrego zachowania, koleżanka Shey dodguje każdą gierkę w której drużyna się nie spodoba (a zdarza się to dosyć często), kolega Arothe natomiast jako jeden z lepszych graczy na lidze, zamienia się kontem z najgorszym graczem na lidze tworząc super przykre i nie zbalansowane gierki.

@Arothe ja rozumiem, że nie liczą się punkty, a dobra zabawa, ale co jest zabawnego w podrzucaniu drużynie świni pod postacią 2k gracza, który następnie otrzymuje postać której nawet skilli nie zna i nie rozumie oraz nie potrafi wejść na team speaka, bo to przecież super żarcik i nikt się nie domyśli, że doszło do zamiany jak nie zmieni kanału na ts,

Ty lamo sie domysliles a te imbecyle z enemy caly czas myslaly ze jebia first pick arota z ligi co bylo ultra zabawne siedzac z nimi na ts i sluchając jaką to maja satysfakcje z tego xD zreszta nie raz szła podmianka z innymi i placzu nie bylo, problem byl obindowania co faktycznie mozna bylo zrobic wczesniej co rownaloby sie z mniejszym placzem bo mozna byloby grać w jakiś sposób.

To, że oracle woli zatrzymać bata na pół sekundy zamiast zdjąć 6 stacków napalmu ze swojego carry to raczej nie jest problem bindów. Nie robię o to płaczu, mimo że dla mojej drużyny gierka stała się przez to dosyć przykra, a bardziej staram się dać wam do zrozumienia, że jeżeli faktycznie chcecie zmiany na lepsze, najlepiej zacząć od samego siebie, a dopiero potem naprawiać innych.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.