• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Zaloguj się, aby obserwować  
Arothe

Vox Populi

37 postów w tym temacie

@Nemes KAZDA GRE dodguje w ktorej mi sie team nie podoba? A kiedy wedlug Ciebie zdogowalam ostatnia gre? Bo ja nie dodguje gier od ponad tygodnia, wez please nie rzucaj slow na wiatr tylko jakies dowody jak sie wypowiadasz, dzieki !

Kasiu, ja nie muszę nic nikomu udowadniać, to raczej powszechna wiedza i kto zna ten wie. Ale skoro pamięć Cię tak zawodzi i prosisz bym Ci przypomniał to ostatnia sytuacja zdarzyła się dziś około godziny 3:00 kiedy to 2x z rzędu gierka nie ruszyła bo raz zostałaś wybrana do innej drużyny niż diff, a w następnej oboje trafiliście na stanowisko kapitana. Także ten no, zanim zaczniesz oskarżać i próbować wymierzyć karę  innym upewnij się, że sama nie masz nic na sumieniu.

4 minuty temu, Jedrzej napisał:

jak sie nei gralo tydzien to trudno o dodgowanie gier xd
https://imgur.com/a/PuZcE

Screen ten zostal stworzony 2 tyg temu, od tego czasu zagralam przynajmniej 20+ gier, gralam wczoraj, gralam przed wczoraj, o czym mowisz zatem? PODOBNO DOGUJE KAZDA GRE GDZIE MI SIE TEAM NIE PODOBA, wiec screenow takich powinno byc dosyc sporo, a nie ma zadnego? Ciekawe ;)

@Nemes I co ja zdogowalam te gre czy ktos inny? Nadal Twoje oskarzenia sa puste i skiedowane w nie te osobe, ja nic nie zdogowalam, wiec nie oskarzaj mnie o cos czego nie zrobilam, dzieki.

Pamiętam jak jakiś czas temu ktoś założył temat o tym, czy Shey jest boostowana. Nie wiedziałem wtedy kto to jest.

Byłem szczęśliwy

1 godzinę temu, turtelian napisał:

nie banujci jeda on ma tylko problmy natury nrwowo psychicznej, jak go odrzucicie to moze mu sie jeszcze pogorszyc

moze serio zostawcie chlopaka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.