Zaloguj się, aby obserwować  
Eskimos

WIELKA WYPRZEDAŻ !!

14 postów w tym temacie

Witam! Tak jak w temacie wyprzedaje moją bogatą ofertę itemów z DOTA 2. Za 2 lata planuje wziąć ślub z ukochaną mi osobą, także przyszła pora na pozbycie się moich cennych itemów i nazbieranie trochę grosza :)

Na sprzedaż idą m.in. wszystkie dostępne arkany( niektóre całe pogemowane), Darkclaw Emissary (najlepszy i najdroższy set dla dazzle), Fantoccini's Dilemma dla rubicka, Eternal Machine Head dla Clockwerka, Drodo the Druffin czy maksymalny lvl Onibi, a także mnóstwo immortali i innych rzadkich przedmiotów. Poniżej link do steam gdzie można wszystko zobaczyć i pooglądać:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198062627589/ 

Przedmioty wystawiam oczywiście jak ktoś sobie życzy na allegro, ceny będą dużo niższe niż na steam, gdyż pragnę wszystko sprzedać, a wiem, że jest to jedyny sposób na wypłatę pieniędzy ze steam. Także zachęcam do pisania na priv czy też na steam. Podaje również numer telefonu, można śmiało dzwonić lub pisać sms: 507974272

Myślę, że oferta jednorazowa dla fanów Doty, a także dla osób które chcą po tańszej cenie kupić i sprzedaż z zyskiem na steam itemki :)

Pozdrawiam,

Cosa nostra

PS. Ważne, aby upewnić się przed zakupem czy macie możliwość otrzymywania ofert za pomocą systemu wymiany Steam.

Siema. Wejdź na profil i zobacz w ekwipunku tam wszystko widać.Gdyby jednak coś to wyślę foty.

Jak to jest, ze ktos kto ma Darkclaw Emissary, musi robić wyprzedaż, żeby se na wesele zarobić... To jest paradoks, co moze kupiles sobie jedna randomową skrzynke i pyk ultra rar ?

Darkclaw Emissary kupiłem za pieniądze jak był jeszcze dużo tańszy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile w dzisiejszych czasach trzeba zapłacić za zorganizowanie jednodniowego wesela na +/- 80 osób. Dlatego wyprzedaję wszystkie swoje przedmioty, żebym nie musiał odkładać połowy wypłaty :)

Odpowiem za niego: nie zdaje sobie z tego sprawy. My tu na forumku żyjemy tylko dotą, a ideałem kobiety jest WRka. A jak po godzinie zabawy nie jesteś zadowolony, to możesz nigdy więcej jej nie pickować, a i tak masz jeszcze mnóstwo innych opcji.

Wow, świetna kolekcja :D Ja sam teraz zaczynam powoli zbierac, na razie jak fundusze pozwalają to sobie coś dokupię z https://skins.cash/pl ale jako, że biedny student jestem to nie tak łatwo :P

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.