Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
watchyf

Ocena draftu

19 postów w tym temacie

1 void

2 od

3 magnus

4/5 jakiro/aa

jak oceniacie ten draft? co go kontruje, jakie sa jego mocne, slabe strony, czy widzicie jakies lepsze alternatywy do pozycji 2, 4, 5? moze troll zamiast od? wyrazcie wasza opnie, a takze jezeli macie jakies pytania/propozycje co do draftow to wrzucajcie je w tym temacie, peace

sillencer by klepał więc ja bym zamiast tego magnusa zagrał nyxa ale to zawsze jest papier, co innego wychodzi podczas gry :)

void jest coraz czesciej pickowany na safe, do tego lubi budowac agi itemki + najlepszy spell w grze, a magnus to nie tyle rp co boost farmy i dmg dla voida, a takze cleave w chrono. mysle, ze te dwa heroski w jednej druzynie maja duzy potencjal i chyba nie ma potrzeby wrzucac magnusa na mida, by spelnial swoje zadanie. do tego jakis troll do zapewnienia boosta att speeda podczas chronosfer i umozliwiania jakichs solo pickoffow. troll + mag wiadomo, ze sie lubia, ew. OD ktory stackuje duzo inta = duzy boost od empower no i fajnie bije w chrono. generalnie duzo wiecej synergii ma ten draft i w teorii jest chyba ciekawy, ale chodzi mi raczej o to czy duo void & magnus ma potencjal

budyniowy draft chyba latwy do zajechania w early przez jakies barathrumy, bh, riki, drzewo  + lion do tego lina midowa i am/pa z diffu

a jakbym poszedl agresja? wydaje mi sie, ze sniper mocno bije OD przy czysto 1vs1, wiec rzucilbym na midka magnusa z poormansem, zeby spychal linie i moze stackowal ancienty, a OD rzucil na solo z tidem

Tak sobie myślę, że słabą stroną draftu watchyfa jest pozycjonowanie sie przed tf nawet na smoke. Void nie lubi iść przodem, to samo magnus. Supporci jak AA czy jakiro wiadomo wolą stać z tyłu więc zakładając że nie będziesz mieć wizji inicjacja Chrono czy RP będzie problematyczna. Dlatego zamiast tego jakiro dałbym jakiegoś ns albo nyxa czy innego scouta... Może phoenix offlane a magnus 4?

no ale z racji tego, ze dysponuje 2 silnymi ultami inicjujacymi to moge sobie pozwolic by wyrzucic takie rp patosowe w jedna osobe albo samym skewerem popchnac typa, a chrono mam na kontrinicjacje. do tego zawsze pierwszy moze isc OD i odeslac/atos/hex target, a potem jakiro  i aa przedluza

magnus greedy od greedy jakiro/aa betony 0 roama. Ogólnie jakikolwiek agresywny pick nastawiony na roam (balanar) + mobilny enemy i elo

no nie sa to supporty stricte roamujace, ale takie maja byc. maja umozliwic farme core postaciom (1,2), miec dobry tf/obrone towerow/synergie z chrono, raczej defensywka w early. od magnusa duzo w early nie wymagam, byle lapal jakos expa, cos tam dobil od czasu do czasu.

ewentualnie co bys widzial na pozycjach 2,4,5, zeby bylo w miare "uniwersalne"?

Zajebisty temat. Dzieki @watchyf !

Moim zdaniem mało sensu ma pick druzyny A skoro nie widzimy i nie znamy picków druzyny B. 

Troche niejasno sie wyrazilem, ale w skrocie chodzi mi o to ze moge sobie zrobic piczek: Am, spectra, pa, faceless, dusa a mocną stroną tego draftu jest fakt ze mamy lepszego lejta.

Więcej sensu miałby temat "bitwy draftów" ? 10 herosow zestawionyh naprzeciwko siebie. Jakas ankieta ludziska głosuja i uzasadniaja swój wybór. Co myślisz ?

Jeszcze raz dzieki za temat. Spoko pomysl, mozna jeszcze cos polepszyc. Keep it up po to jest to forum zeby nawet siedzac na klopie mozna bylo sie czegos dowiedziec.

dziekuje andrzejku za aprobate! fajnie, wiedziec, ze nie tylko ja chcialbym sobie merytorycznie pofantazjowac o draftach, a do tego troche rozruszac to forum czyms innym niz dramkami. generalnie temat powstal, bo sobie fantazjowalem o tym voidzie z magnusem i jego dalszy rozwoj jest jak najbardziej otwarty. jestem jak najbardziej za "bitwami draftow"! mysle, ze lepiej jakby orzekaniem wyniku bitwy zajmowaly sie konkretne osoby - jury - gracze top polska. mozna zebrac chetnych na taka bitwe i zrobic jakas drabinke, ewentualnie na razie rozkrecic temat samymi "duelami". mysle, ze kolejnym ciekawym pomyslem bylyby analizy draftow/gry sng i ogolnie swoich odczuc pomeczowych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.