mr0

Seriale

44 postów w tym temacie

Przy okazji Orange is the new black zaczyna się od lesbijskich scen, więc polska scena doto (czyt. stuleje i przegrywy) powinny docenić. Polecam nawet pomijając te sceny.

Zgłosiłem twój post za propagowanie pseudoprawicowych poglądów. Każdy korwinista wie, że tylko tfu! geje są obrzydliwi, lesbijka z lesbijką to wiadomo, fajne sprawy, można popatrzeć, hehehe.

Lubię amerykańskie seriale komediowe, najlepsze wg. mnie to: Diabli nadali, Jak poznałem waszą matke, On ona i dzieciaki, Teoria wielkiego podrywu

Homeland właśnie wylądował z nowym sezonem, znów bardzo dobrze, polecam.

Zdecydowanie polecam Black mirrors. Dużo sezonów, każdy odcinek ma oddzielną fabułę. Jest co robić w wolnym czasie.

Stare dobre Zagubieni i Skazany na śmierć to świetne pozycje. Zawsze  z chęcią wracam do tych seriali.

Od siebie dorzucę mniej znany serial Punisher. Można obejrzeć na Netflixie, ogólnie całkiem w porządku produkcja.

Westworld okazał się świetny, co prawda parę pierwszych odcinków miało dość powolne tempo, ale potem jest już tylko lepiej. Na mój gust nieco nawet zbyt szybko się dzieją rzeczy, ale to detal.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.