mr0

Seriale

44 postów w tym temacie

Służby specjalne są spoko ale trzeba mieć świadomość, że tylko część scen nie mija się z prawdą. Dłuższe seriale są głupie chyba że dr house albo pierwszy sezon skazanego na śmierć. A z takich śmieszkowatych polecam plebs ogarnąć bardzo przypadł mi do gustu :D

Ostatnio oglądałem 3ci sezon Better Call Saul - podobał mi się choć momentami się ciągnął. Teraz na tapecie mam do dokończenia drugi sezon Billions (fajny serial z rudzielcem z Homeland) i oglądam czwarty sezon serialu 50centa Power - też polecam, choć jest trochę cukierkowy czasem.

@Shaar służby specjalne - to coś od Vegi?

Sillicon Valley, Peaky Blinders, House of Cards, Legion, The Leftovers, Taboo, The Following, True Detective, Vikings, The Rome, Westworld.

3 kategoria:

Preacher, Broadchurch, Under the Dome, Lucifer, Blacklist, Blindspot, Mr Robot i te wszystkie ścierwo white collary i prawniki

19 minut temu, tadeitto napisał:

Sillicon Valley, Peaky Blinders, House of Cards, Legion, The Leftovers, Taboo, The Following, True Detective, Vikings, The Rome, Westworld.

3 kategoria:

Preacher, Broadchurch, Under the Dome, Lucifer, Blacklist, Blindspot, Mr Robot i te wszystkie ścierwo white collary i prawniki

13 reasons why

The man in the high castle i legion top seriale ostatnich czasów imo,house of cards,sherlock pierwsze sezony fajne,z każdym kolejnym raczej w dół z jakością.narcos świetne i westworld

z klasyków szybkich polecam simpsons zawsze wchodza miło <3

Better Call Saul jest cudne, zdecydowanie lepsze od Breaking Bad, do którego miałem ambiwalentne odczucia.

Black Sails bardzo dobre, dodatkowy plus taki, że się skończył po 4 sezonie i nie ciągnęli tego w nieskończoność.

Wikingowie się nudzą po czasie, bo mają jeden sposób na rozegranie akcji i po pierwszym sezonie staje się to dość oczywiste. Mimo wszystko przyjemne w oglądaniu, skończyłem gdzieś na piątym sezonie.

Sherlock jest okej, ale z tego co wiem to czwarty sezon już jest strasznie badziewny, trzeci też już był kiepskawy. Problem z Sherlockiem jest taki, że to postać, która najwięcej zyskuje na wyjaśnianiu swojego rozumowania i swoich działań, a w serialu tego brak.

Jeśli chodzi o najlepszy serial medyczny, to w tej kategorii wygrywa jednocześnie najlepszy serial komediowy: Scrubs, w Polsce znany jako Hoży Doktorzy. Dr. House i Friends zajmują odpowiednio po drugim miejscu.

No i najnowszy sezon HoC ssie, nie potrafiłem go skończyć. Generalnie zabawa polega na zgadywaniu, co jeszcze Frankowi ujdzie na sucho.

13 Reasons Why - trochę teenage drama, fakt, ale przyjemnie się oglądało i mnie wciągnął. Choć chodzą słuchy o drugim sezonie - według mnie to błąd, no ale zobaczymy. Mimo wszystko w natłoku dobrych seriali zdecydowanie nie byłby pierwszym, który bym poleciła.

A co do Better Call Saul - zgadzam się, że spinoff lepszy od oryginału; trzeci sezon jeszcze przede mną, ale pierwsze dwa naprawdę wspaniałe.

Wikingowie - rzeczywiście po jakimś czasie się nudzą, ale i tak całkiem miło się patrzyło, dotrwałam gdzieś do czwartego sezonu.

Ostatnio lubię się bać, więc serdecznie polecam Stranger Things, mi siadło jak złoto, choć normalnie nie przepadam za tego typu klimatami. W ogóle mnóstwo netflixowych produkcji jest naprawdę na dobrym poziomie - ciekawe fabularnie, ale też przepiękne technicznie. Cały czas się przymierzam do House of Cards

Black Mirror - absolutnie wspaniały, naprawdę dobrze zrobiony i dający do myślenia - takie sci-fi o tym, jak technologia może wpłynąć na nasze życie. Każdy odcinek to właściwie osobna historia, więc nawet polecam obejrzenie kilku odcinków dla samego klimatu - szczególnie polecam 3x2 Playtest i 2x2 White Bear - na mnie zrobiły niesamowite wrażenie.

No i na koniec coś, bez czego ten post nie mógł się obyć - Bojack Horseman - wspaniała produkcja o depresji i nihilizmie, polecam każdemu, choć nie obiecuję, że po obejrzeniu pozostanie Wam chociaż resztka chęci do życia.

To od siebie dodam true detective kozak serial polecam każdemu , the mist nowy serialik dopiero 4 odcinki , ciekawa fabuła narazie wciągający choć gra aktorska i ogólnie mógłby zrobiony lepiej , tabu bardzo dobry serial o reszcie już raczej zostało wspomniane  ,mr.Robot pierwszy sezon zajebiście wciągający drugi jeszcze nie zaczalem mam w planach , Lucifer ciekawa fabuła idealnie wywarzony humor i ogólna historia z pobocznymi co odcinek . Zaglądając jeszcze na rodzime podwórko to wataha i pakt oglądałem i nie rewelacyjne ale przyjemnie się ogląda trochę drugi sezon paktu się dluzy momentami belfer dopiero zacząłem parę odcinków ale mogę chyba już polecić 

Wataha fajna, czekam na drugi sezon (w tym roku).
Pakt s1 z tego co wiem jest kalką 1:1 (w sensie nawet ujęcia te same) z serialu ze Skandynawii na którym bazuje, ale overall i tak bardzo mnie wciągnął i obejrzałem oba sezony z zaciekawieniem.
Belfer całkiem ok, trochę za dużo teenage wątków, no i absurdalne wprowadzenie do S2 na koniec pierwszej serii. Ale takie, że zostaje tylko się ;D 

22 godziny temu, Patos napisał:

The man in the high castle i legion top seriale ostatnich czasów imo,house of cards,sherlock pierwsze sezony fajne,z każdym kolejnym raczej w dół z jakością.narcos świetne i westworld

z klasyków szybkich polecam simpsons zawsze wchodza miło <3

Czy The Man in High Castle serio warto obejrzeć? Dotrwałem do połowy pierwszego sezonu i przestałem oglądać, bo nie było nic co by mnie tam wciągnęło...

No początek jest słaby,bo w sumie mało ma wspołnego z tym co się później dzieje.imo naprawde fajny,bo taki mindfuckowy i fajny przez to.tak pod koniec pierwszego sezonu i cały drugi mega.

ale jak komiksy lubisz jakkolwiek i też mocno porypane klimaty to legion jest 10 klas wyżej od wszystkiego

również polecę Black Sail imo jedna z najlepszych serialowych serii ostatnich lat,mam nadzieje ze powstanie teraz coś od nich o wyspie skarbów <3

Stranger Things oglądało się nieźle,Legion również trzymał poziom

z niewymienionych tutaj seriali polecam Z Nation , 1 sezon jest najsłabszy ,kolejne sezony lepsze bo serial dostał $$ wiec mogli poszaleć troszkę 

10K i Dziadek = MAGIA SeemsGood

jeśli lubicie absurd po bandzie ,z apokalipsą zombie która wyśmiewa większość filmów o zombie serdecznie polecam,  nie pamiętam już,ale ktoś robił super pl napisy które momentami były równie mocno pojebane ,ofc na +++  

jesli ktos czesto ogląda seriale to tajemnicą nie będzie 

Netflix  = mega szansa  na dobrą produkcje , albo chociaż przyjemny zapychacz

na niezlym poziomie jest Marvel netflix choc to głownie DareDevil winduje moją ocene w góre , pozostała trójka nie dala rady mu dorownac(choć main villain Jessici Jones robil robote 10/10)  :( , w sierpniu pojawia sie The Defenders wiec jest szansa na rehabilitacje 

z innych około komiksowych produkcji , jest Gotham które w ost sezonie mialo dla mnie spadek ale ogolnie ogladałem 3 sezony z przyjemnością 

a 2 serial to Agents of S.H.I.E.L.D  końcówka ost sezonu <3 szkoda ze Disney to takie parówy które zjebały avengers age of ultron , na szczęście serial pokazal czym ultron powinien być 10/10.Najlepszy finał tego sezonu (6 odcinkowy 4Head )   

z polskich seriali niestety nie umiem polecić nic z nowszych produkcji :( , poza Sforą która jest dla mnie dowodem ze jednak mogli by robic w naszym kraju seriale które mają to cos 

więcej grzechów nie pamiętam PJSalt

pozostaje czekać na jesienny sezon i Punishera od Netflixa 

z polskich seriali niestety nie umiem polecić nic z nowszych produkcji :(

IMO w Ranczo brakuje tego czegoś co było w u Pana boga za piecem albo nawet i w Konopielce (najlepszy film dla mnie) czyli brak tej gwary wiejskiej i niewykorzystany potencjał na pokazanie piękna polskiej wsi. 

a ktoś oglądał kuroko no basket? niby chińska bajka, ale dosyć prawdziwa i taka mało dziecinna jednocześnie bez przelewu krwi.

Gomorra - o mafii, polecam

American Gods

Ania, nie anna

Tabu

Legion

Opowieść Podręcznej

Better Call Saul

Making a Murderer

Druga: 22.11.63, the crown, the expanse, geniusz, preacher

Z trzeciej kategorii w stylu można obejrzeć a może rak: the 100, lucyfer, suits, młody papysh, strzelec, ray donovan, magicy, demony da vinci

Nie polecam, rak: Fear the walking shit, walking shit

Breaking Bad - Serial MUST WATCH jeżeli ktoś nie widział, niech żałuje, początek może lekko niemrawy ale z każdym odcinkiem rozkręca się coraz bardziej i wciąga powodując niedosyt, sam obejrzałem dwa razy i kto wie kiedy zrobię to raz trzeci, serdecznie polecam. Serial ten to nie tylko produkcja narkotyków i ich dystrybucja od zera do bohatera, lecz również niesamowicie przedstawiona metamorfoza głównego bohatera Waltera White'a który im zanurzymy się w głąb serialu stawiany jest przed podjęciem coraz ważniejszych decyzji, które wpłyną na jego życie. 10/10

Jeżeli obejrzałeś Breaking Bad polecam również seriale poniżej, jeżeli Breaking Bad chcesz pominąć to nie rób tego, jeżeli Ci się nie podoba to zignoruj ten post i nie patrz dalej ;)

Dexter - Kolejny serial arcydzieło choć tutaj pod koniec ma się lekkie wrażenie robienie serialu na siłę choć nie ma tragedii. Pierwsze sezony oglądamy jeden za drugim i spoglądamy z niedowierzaniem, że 8 sezon coraz bliżej. Polecam.

Better Call Saul - Spin off BB jeżeli spodobała Ci się historia Saula Goodmana i jego wspólnika Mike'a sam wiesz co zrobić z tym serialem..

Narcos - Historia oparta na faktach ;) narkotykowego króla. 

Poza tym warto rzucić okiem na:

Sherlock, True Detective, Game of Thrones, Arrow, Vikings, Mr Robot, Fargo, Suits, Prison Break (polecam)

Dnia 13.07.2017 at 17:41, Double G napisał:

Cudze chwalicie swojego nie znacie

Ranczo - dojebany serial

Andrzej kocham Cie

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.