Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
LxLiXeM

carry Organizacja Wolf-Blood poszukuje 4 graczy

30 postów w tym temacie

Organizacja tak? To poproszę nip, zaraz się zobaczy czy Wolf-Blood jest zarejestrowany w krajowym rejestrze sądowym, no bo chyba jesteście szanującą się organizacją nie? :)

Czepiacie się. Dobrze, że w kraju biznes zaczyna się kręcić, życzę powodzenia bo chętni na pewno się znajdą prędzej czy później, a na nosaczy lacha :D

@pieczonko Lul no przecież to oczywiste. Ja czekam na moment w którym Wolf Blood okopie Singularity w closed quali do TI Kappa 

a tak na prawde to nie wiem czy to jest jakiś troll czy real oferta xD ale no wklejanie "wygranej" w battle cup w poście "profesjonalnego" gamingu jest trochę niepoważne :D To tak jakby Secret czy Virtus pro wklejało wyniki z jakiś battle cupów albo z pubów pod tytułem "o jak ograliśmy" :D

Maks Niepsuj

11 grudnia 2016 o 03:33

1.MG 1 2.prawie 1000h 3.19lat 4.Jestem osobą pozytywną i komunikatywną ,nie jestem toxic Posiadam ts3 i mikro. -Wydaje mi się że nie ma co co zastanawiać się nad tym co będzie w przyszłości bo jest to bez sensu ,lepiej postawić na ciężką pracę a wtedy gdy się zgramy to rezultaty napewno będą zadowalające ;) btw ile już osób macie na rekrutacje ?

Maks Niepsuj

11 grudnia 2016 o 03:33

1.MG 1 2.prawie 1000h 3.19lat 4.Jestem osobą pozytywną i komunikatywną ,nie jestem toxic Posiadam ts3 i mikro. -Wydaje mi się że nie ma co co zastanawiać się nad tym co będzie w przyszłości bo jest to bez sensu ,lepiej postawić na ciężką pracę a wtedy gdy się zgramy to rezultaty napewno będą zadowalające ;) btw ile już osób macie na rekrutacje ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.