Nemes

Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

123 postów w tym temacie

Niejeden już tutaj szczekał przez internet, ale słownych było tylko dwóch.

Takie tematy dobrze robią forum. 32 osoby o 12 nie przyszły tu przypadkiem. Nie muszą wiedzieć po co, ale Polacy robią ból dupy o wszystko to warto sie wysrać razem z całą resztą <3 

A Liczi rucha psa jak sra.

4 minuty temu, Shaar napisał:

Takie tematy dobrze robią forum. 32 osoby o 12 nie przyszły tu przypadkiem. Nie muszą wiedzieć po co, ale Polacy robią ból dupy o wszystko to warto sie wysrać razem z całą resztą <3 

A Liczi rucha psa jak sra.

Zgłosiłem ten post, mam nadzieję, ze administracja tego zacnego forum się tobą zajmie. Żegnam pana i nie zamierzam reagować na twoje marne zaczepki :)))))

Typ pomagał grillowi w gierkach grając po 2 stronie i feedując o czym poinformował nas anon ale anon 2 powiedział że anon 1 jest chory na głowę a tamten grill boostowany nie ma cycków więc anon od boostu też został oszukany.

Ostatnia rzecz prosilbym o shotsa i feya o zaprzestanie dreczenia mnie o 20 dolcow albo Tomaszu"BandiT"Borysie zlituj sie kurwa nade mna i poratuj 2-4 dychami dla nich bo dedam inside i mi spokoju nie daja...

Ostatnia rzecz prosilbym o shotsa i feya o zaprzestanie dreczenia mnie o 20 dolcow albo Tomaszu"BandiT"Borysie zlituj sie kurwa nade mna i poratuj 2-4 dychami dla nich bo dedam inside i mi spokoju nie daja...

7 minut temu, shiru napisał:

O chuj, ale clown fiesta XD

Czyli tak jak powinno być? :P

Jako niewielka społeczność doty w Polsce powinniśmy się wzajemnie wspierać i pokazać, że nie zawsze ilość osób przekłada się na jakość, choć czasem śmiem wątpić. Cieszmy się chwilą i korzystajmy z życia, dziękujmy za to co mamy, wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili, aaa........ i dopóki drugiemu nie dzieje się krzywda nie ma potrzeby, aż takiej ingerencji w temat. Czasem trza odpuścić, ugryźć się w język lub załatwiać takie sprawy między sobą. Zajmujemy się bzdetami zamiast działać w słusznych sprawach. Lepiej jest pomagać tym, którzy faktycznie tego potrzebują, bezinteresownie, nie na pokaz. Troche przykro sie robi gdy Polak napierdala na Polaka, ale w sumie tak jest wszędzie tu w Polsce i tam za granicą. Skurwysyństwo było, jest i będzie.....

11 godzin temu, Max napisał:

Really? 
Zacznijmy od tego że ja tego tematu nie założyłem, ale skoro już wdałem się w dyskusję to mogę poświęcić kilka chwil i napisać kilka komentarzy, w tym jeden dłuższy, wyjaśniając mój punkt widzenia. Pisząc takie "epopeje" mam szczerą nadzieję, że chociaż kilka osób się ogarnie i w przyszłości będzie mniej takich sytuacji. Tak, tracę czas na przemawianie ludziom do rozsądku, takie niegroźne hobby :) Robię tak od kilku latek na Dota 2 Polska i skromnie uważam, że idzie mi powoli coraz lepiej :)

Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś ze swoimi memowymi strzałkami i jakimś super świeżym memem (rly not) aby dodać nic niewnoszący komentarz, w celu zebrania kilku lajków lub aby potrollować xD 

Cytat

Brakuje Ci argumentów to trzeba komuś pocisnąć po MMRze co? XD

Ja jestem pod wrażeniem gościu jak możesz być takim hipokryta - parafrazując brakuje Ci argumentów to trzeba komuś pocisnąć po świeżym memie IKS DE kurde bele.

Typie nie jestem w stanie stwierdzić czy Twój mózg tego nie przetworzył czy nie dopuszczasz tego do siebie, ale piszesz tutaj dokładnie z tych samych pobudek co Nemes. Mianowicie stricte osobistych. 

Najpierw piszesz tak:

Cytat

Jak dla mnie liczy się tylko fakt, że Nemes jest niezrównoważoną osobą i ciężko uwierzyć w jakiekolwiek jego słowa.

Po czym, żeby nie wyjść na idiotę przed PogChamp.Andrzejem 

Cytat

Nikt poza jedną osobą w tym poście przecież nie bronił zachowania tej dziewczyny i gościa który ją feedował. Ludziom chodziło raczej o to, że sprawa nie jest warta zachodu, pisania całego posta, wkurwiania się o coś na co się nie ma wpływu, etc

Dyskredytowania wiarygodności Nemesa nie jest obroną tych mongoloidów? I dalej piszesz tak:

Cytat

I nawet jeśli Twoje informacje co do tego boostowania są prawdziwe, to kogo to obchodzi, really?

A kim Ty jesteś, żeby oceniać czy innych to interesuje czy nie? Jak widać po 5 stronach postów jak i po Twoich kilku wpisach jednak kogoś to ruszyło.

Nikt poza jedną osobą w tym poście przecież nie bronił zachowania tej dziewczyny i gościa który ją feedował    iks de

No i na koniec pokaz jakim jesteś grillorzem i jak przykro Ci się zrobiło, bo jakaś laska płakała z powodu Internetowego randoma co mu się spruła dupa na TSie:

Cytat

Do dziś pamiętam jak zwyzywał jedną kumpele od dziwek, kurew i innych najgorszych rzeczy, aż się dziewczyna biedna rozpłakała, tylko dlatego że przez przypadek podniosła Aegis w roshpicie (co nie miało większego wpływu na grę bo przewaga i tak była ogromna). 

dzięki czemu jak sądzę 

Cytat

Zostałeś wyjebany z grupy to teraz takie żale będziesz wylewać na forum? Chyba masz za dużo wolnego czasu 

A Ty co? Przyszedłeś za nim tutaj się poużalać bo z forum go już wywaliłeś?

TL;DR

Jestem niemal przekonany, że te głupoty co tutaj wypisywałeś to nie do końca jest Twoje zdanie, ale że to był akurat Nemes to musiałeś wtrącić swoje 3 grosze w obronie swojego haremu i wszystkich uciśnionych grilli. Feministów w Docie - tego właśnie brakowało tej społeczności.

Analogiczna sytuacja w przypadku oryginalnego postu. 

P.S. Jakiemuś szczekającemu burkowi jakim jest Liczi co zrobił 800 postów na samym szczekaniu odpisywać nie zamierzam xD

triggered.jpg

Na tym forum jednak nie da się normalnie podyskutować, wciąż zoo, przykre, tylko kilka osób nadaje się do rozmowy. Larry jak zwykle poziom wypowiedzi mnie nie zaskakuje, szambo, tak samo jak na grupie. Odeszła mi ochota produkowania się w tym temacie bo niektórzy nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem :P
Opuszczam, hf!

tl;dr dota2plAdam
Myślałem, że dzięki temu forum dowiem się jak stać się lepszym graczem (nowa kopalnia mmr'a - na którą czekam) - no i nie wiem, co tam słychać ciekawego na polskiej scenie dotki, a tutaj tak jak napisał wyżej @shiru ,,clown fiesta", 
ludzie obrzucają się gównem i od razu 5 kart postów xDD
Dodam, że jestem bezstronny i wierzę, że dramy i wylewanienagromadzonej
frustracji to nie jedyne co można tutaj znaleźć :D

Pozdrawiam cieplutko <3

23 minuty temu, nilamed napisał:

tl;dr dota2plAdam
Myślałem, że dzięki temu forum dowiem się jak stać się lepszym graczem (nowa kopalnia mmr'a - na którą czekam) - no i nie wiem, co tam słychać ciekawego na polskiej scenie dotki, a tutaj tak jak napisał wyżej @shiru ,,clown fiesta", 
ludzie obrzucają się gównem i od razu 5 kart postów xDD
Dodam, że jestem bezstronny i wierzę, że dramy i wylewanienagromadzonej
frustracji to nie jedyne co można tutaj znaleźć :D

Pozdrawiam cieplutko <3

Wyobraź sobie że potem jakiś Janusz z powiedzmy 7k mmru wpisze forum dota 2 i ta strona pojawi sie jako pierwsza. Dlaczego? Bo banda debili wyzywa sie od kurew a temat ma 3.5 tyś wyświetleń w 2 dni. (webmasterzy też mają swój udział w pozycjonowaniu strony OFC) ja np dotarłem tutaj dzięki gościowi wodota co robił zarzutki na atn. Wracając do Janusza, Janusz typowy gracz 7k po pewnym czasie sie tutaj zaklimatyzuje i doda swój content co będzie korzystne dla bandy debili od wyzywania sie. Podsumowując dramą mówimy stanowcze tak.

2 godziny temu, Shaar napisał:

Wyobraź sobie że potem jakiś Janusz z powiedzmy 7k mmru wpisze forum dota 2 i ta strona pojawi sie jako pierwsza. Dlaczego? Bo banda debili wyzywa sie od kurew a temat ma 3.5 tyś wyświetleń w 2 dni. (webmasterzy też mają swój udział w pozycjonowaniu strony OFC) ja np dotarłem tutaj dzięki gościowi wodota co robił zarzutki na atn. Wracając do Janusza, Janusz typowy gracz 7k po pewnym czasie sie tutaj zaklimatyzuje i doda swój content co będzie korzystne dla bandy debili od wyzywania sie. Podsumowując dramą mówimy stanowcze tak.

Myślę, że to forum jest już wypozycjonowane na tyle, aby takiego gówno contentu tutaj nie było, ale każda zamknięta casta ,,prograczy" ma swój plac zabaw. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.