• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Nemes

Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

123 postów w tym temacie

A ja byłem na marsie i podziwiałem piękne wodospady. Kogo to obchodzi? Każdego normalnego człowieka, który grając w grę chciałby przyjemnie spędzić czas, a nie użerać się z niedowartościowanymi osobami próbującymi się boostować w tak obrzydliwe sposoby. Niestety ciężko tu o takich, bo jak widać mamy tu w większości bandę podlizujących się prawiczków, którzy za dobry argument uważają "dużo osób tak robi więc to jest okej" lub jakieś pół-prawdziwe informacje z przed 3 lat.

Dziękuję za uwagę i składam wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu ubogości mentalnej tych, którzy ignorują lub nie widzą nic złego w robieniu czegoś takiego. 

Jako ze jestem Paladynem na tej gowno scenie i pietnowalem wszelkie kolesiostwo(najgorsza cecha gowno-polakow), nie raz mialem zadarcia z kolegami od pd2l-a gdzie pewnie kurwili jakim to cwelem irytujacym jestem czy inne mordeczki ale staralem sie walczyc o minimum logiki i racjonalnego podejścia do roznych spraw...

Moralność to moralnosc, no matter gdzie ją przedstawiasz, internet/praca/zycie codzienne, jestes chujem/nieudacznikiem w internecie to zapewne jest tak w kazdej innej dziedzinie twojego zycia, nie zrozumcie mnie zle, co innego kurwic w gierce/robic beke/czasem trolla zajebać/byc nerwowym(punkt 1) etc... a co innego miec mentalnosc cwaniaka-robaka frajera i nieudacznika i na tym opierac swoje gowniane zycie...

Kolejnym punktem jest white-Knight tak zwany i stulejarstwo, połączenie pc-ta przez wiekszosc dnia+interakcja z kobieta robi z wiekszosci takie kurewskie stuleje ze az rzygać sie chce i to widac as fuck, serio co innego być miłym dla dziewczyny, wyrozumialbym czy nawet proba zaimponowania bo to nic zlego, to naturalne dzialania a co innego to disgusting stulejarstwo przez mase typa co odwalają...

Ostatnia rzecz prosilbym o shotsa i feya o zaprzestanie dreczenia mnie o 20 dolcow albo Tomaszu"BandiT"Borysie zlituj sie kurwa nade mna i poratuj 2-4 dychami dla nich bo dedam inside i mi spokoju nie daja...

6 minut temu, Double G napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego obiektem ataku stał się sam autor posta.

Niech sobie jest jaki jest ale to chyba nie umniejsza jego zasług ? 

BARDZO DOBRZE że są takie posty jak właśnie ten, który publicznie piętnuje takie zachowania.

BARDZO ŹLE że piszecie tutaj mało znaczące wpisy, które są tak samo śmieszne jak i kreatywne tym samym odciągając uwagę od istoty tematu.

co to w ogóle kurwa za argument ? :D  parafrazując "wiadomo że takie rzeczy sie zdarzają więc po co to roztrząsać"

Jakby Cie zgwałcili w dupsztala to też byś tak powiedział ?

Wracając do istoty tematu, abstrahując od osoby której to dotyczy, bo podejrzewam że nie ona taka jedyna w tym społeczeństwie.

Zachowanie troche takiej  "Modliszki Doty" możesz ze mną obcować ale mogą spotkać Cie pewne nieprzyjemności :D

W tym przypadku jest to mmr, a w przypadku modliszek to tylko tylko głowa samca.

Podziwiam że Ci sie chciało poświęcić swój cenny czas aby napiętnować takie zachowanie. Szkoda że na forum, ale wiadomo jakie czasy taki pręgierz.

Też się kiedyś stackowałem, w poszukiwaniu ciekawszych gier do momentu az moj stack-partner stwierdzil ze wyjscie z gry jest jedynym wyjsciem z trudnej sytuacji.

Jednakże tutaj chodzi o coś zupełnie innego. Wyobraźcie sobie że chcecie sobie zagrać giereczkę a nagle wasz teammate feeduje tylko dlatego żeby wkupić się w łaski jakiejś niuni z dire. Chujowo no nie ? Więc po CHUJ piszesz tutaj "Po co to roztrzasasz" "nie masz co robic w domu?"

Dobra robota Nemes, dziękuję Ci za ten temat. A ci co tam wypisują te posty to tylko tak przez kabel. Ile razy na tym forum jebali sobie matki a potem na laniku tylko patrzyli sobie na buty.

Powodzenia Rutkowski Doty

1. Nikt poza jedną osobą w tym poście przecież nie bronił zachowania tej dziewczyny i gościa który ją feedował. Ludziom chodziło raczej o to, że sprawa nie jest warta zachodu, pisania całego posta, wkurwiania się o coś na co się nie ma wpływu, etc. 
2. Serio nie wierzę że porównałeś gwałt do takiej nieszkodliwej sytuacji, Andrzeju please...
3. "Wyobraźcie sobie że chcecie sobie zagrać giereczkę a nagle wasz teammate feeduje tylko dlatego żeby wkupić się w łaski jakiejś niuni z dire. Chujowo no nie ? Więc po CHUJ piszesz tutaj "Po co to roztrzasasz" "nie masz co robic w domu?""  - Piszę właśnie po to, żeby komuś takiemu uświadomić, że to walka z wiatrakami. Pomińmy fakt że są to przypadki raz na 100 gier a do tego jest taka sama szansa że przeciwnik będzie feedował kogoś w twoim teamie. Nie ma sensu się czymś takim przejmować, bo co z tym zrobisz? Wyślesz screeny wraz z opisem sytuacji do Valve że jakaś babeczka abusuje z kolegą int rankedy na 4k? Błagam... w najlepszym wypadku przeczytają i oleją cię ciepłym moczem, bo najprawdopodobniej usuną taką wiadomość z miejsca. CHYBA ŻE się uda, wtedy chwała Ci za to, dwóch disgusting boosterów mniej.
- Jest też opcja druga gdzie robisz post na forum i wylewasz swoje żale, bo nie zdajesz sobie sprawy że i tak nic z tym nie zrobisz i oczekujesz aprobaty u innych którzy doświadczyli podobnej sytuacji, aby poczuć się lepiej. W najlepszym wypadku dostaniesz kilka upvote'ów, ktoś po ramieniu klepnie współczującym komentarzem jak ziomek, a osobę winną abusowania przez dłuższą będą szkalować i nie będzie to miało wpływu na to czy dalej będzie to robić czy też nie (i tak zawsze znajdzie się ktoś do wspólnej gry, tym bardziej że mowa o dziewczynie, więc nawet to szkalowanie nic nie da).
Boostowanie i abusowanie MMR było, jest i będzie i nic na to nie poradzimy. Jest to przykre, ale zawsze się znajdzie kilka osób które w jakiś cwany sposób będą sobie chciały powiększyć e-penisa, lub w przypadku kobiet, e-(cycki? xd).
4. "Każdego normalnego człowieka, który grając w grę chciałby przyjemnie spędzić czas, a nie użerać się z niedowartościowanymi osobami próbującymi się boostować w tak obrzydliwe sposoby."   - Tę sytuację da się rozwiązać w najprostszy na świecie sposób: chcesz zagrać i "przyjemnie spędzić czas", to graj NORMALE. Od zawsze wiadomo że na rankedach można się jedynie raka nabawić i jest to pole bitwy na którym wielu zostaje pokonanych, najczęściej przez własne nerwy, a skoro już wiemy że nerwy masz słabe, konkluzja nasuwa się sama...

Imho gra nie jest warta świeczki i takie mam nastawienie do całej sprawy, jak ktoś chce tracić czas na pisanie takich bezużytecznych postów to go ahead, gl hf. Ogólnie polecam, nie tylko w internetach, nie przejmować się sprawami na które się nie ma żadnego wpływu. Jeśli jest chociaż mała szansa, to warto powalczyć, ale w tym wypadku nie widzę najmniejszej. 
Nemes ma krztynę racji w tym poście, a nie szanuję go tylko dlatego że chujowo zachował się w stosunku do mojej dobrej kumpeli, nic osobistego :))

Taki temat jest dobry do pogadania przy piwku na jakimś lanie, a nie żeby od razu post zakładać, serio wciąż jestem zdziwiony że komukolwiek się chciało.
Andrzej jest autorytetem wielu osób, m.in. przez swój skill oraz Kopalnie MMRa (za którą jestem bardzo wdzięczny), więc pewnie będzie trochę downvote'ów, ale w tej sprawie jest kilka luk w jego rozumowaniu.

:thinking:

45 minut temu, Max napisał:

1. Nikt poza jedną osobą w tym poście przecież nie bronił zachowania tej dziewczyny i gościa który ją feedował. Ludziom chodziło raczej o to, że sprawa nie jest warta zachodu, pisania całego posta [..]

>Coś nie jest warte umieszczania
>Pierdolnij epopeję o tym jak bardzo to nie jest warte umieszczania

you-cant-if-you-dont.jpg

12 minut temu, 5317.LarryFoulke napisał:

you-cant-if-you-dont.jpg

Bardziej jak 'nie musisz rozumieć o czym mowa, jeśli wstawisz mema i memiczne strzałki'

Ten temat potwierdza tylko, ze jeśli w tytule jest postawione pytanie, to odpowiedź na nie jest negatywna.

Naprawdę największym rakiem doty ma być jakiś pojedynczy przypadek feedujacego durnia czy jakaś pseudo boosterka, ktora i tak jest lepsza niż normalna boosterka, a co do której nie widziałem, żeby obrońcy moralności się wypowiadali.

A ze koleś przyszedł na forumek nie po to, żeby poinformować o wałkach, tylko żeby ujebac kogoś tam hakami w ramach jakiejś prywaty, to dostał to, czego się można było spodziewać: wyjebkę i trochę żartów o cyckach. Stuleji nie widziałem, ale nie zaglądam ludziom w spodnie (chyba, ze są atrakcyjni i mam na to przyzwolenie)

Akurat to ze koles przyszedl i dostal wyjebe to kwestia natury tego forum a nie tej specyficznej sytuacji...

6 godzin temu, el lisash111 napisał:

n apisz ktos podsumiwanie z linkami do fejsa i wielkosciami miseczek zeby ocenic czy warte bylo tracenie mmra i czy w ogole temat ma sens bo ten post nie ma elio

imo nie warto, płaska jak pas startowy

5 godzin temu, 5317.LarryFoulke napisał:

you-cant-if-you-dont.jpg

Really? 
Zacznijmy od tego że ja tego tematu nie założyłem, ale skoro już wdałem się w dyskusję to mogę poświęcić kilka chwil i napisać kilka komentarzy, w tym jeden dłuższy, wyjaśniając mój punkt widzenia. Pisząc takie "epopeje" mam szczerą nadzieję, że chociaż kilka osób się ogarnie i w przyszłości będzie mniej takich sytuacji. Tak, tracę czas na przemawianie ludziom do rozsądku, takie niegroźne hobby :) Robię tak od kilku latek na Dota 2 Polska i skromnie uważam, że idzie mi powoli coraz lepiej :)

Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś ze swoimi memowymi strzałkami i jakimś super świeżym memem (rly not) aby dodać nic niewnoszący komentarz, w celu zebrania kilku lajków lub aby potrollować xD 

Napisano · (Edytowano przez el lisash111) · Zgłoś post

HAHA O KURWA chcialbym byc mlodszy i glupszy zeby chcialo mi sie to czytac 

ej no kurwa ale tak na serio obie strony maja raka a ci co jeszcze bronia ktorejs ze stron to maja raka^10000

typo odrzucony kundel wjechal na forum napisal o czyms o czym od dawna mial pewnie swiadomosc ale teraz postanowil to wykrzysotac Z TROSKI O MATCHMAKING GABENA DOTY 2

a druga strona wsciekla przyszla sie bronic nie wiadomo przed czym i dobija lezacego zranionego zrebaka sztyletami w serce

POCZYM

przychodza adwokaci stron i pierdola od rzeczy a potem staraja sie swoje argumenty umocnic wpisujac kolejne tak samo chujowe posty, jedynym dobrym czlowiekiem w temacie jest double g, chcial dobrze, chcial obronic krysztalowego obronce matchmakingu doty 2 gabena ale jednak wyszlo jak zwykle, bo typo po prostu z zzalem do dupy wjechal a nie by bronic matchmaking

TAK ZE

ELO

a po za tym uwazam ze unia europejska musi zostac znisczoan 

LUL ide na rower papa

Autorze postu, modl sie zebym cie nie spotkal, bo sie dowiem kim jestes, szybciej niz myslisz. A czesto jestem w Os...... . Popajacuj wiecej

Lisek, ale to nie do ciebie raczej było, w ogóle mało kogo obchodzisz, jesteś takim forumowym zwierzątkiem, co to raz na jakiś czas się trąci kijem, żebyś zrobił jakąś sztuczkę Kappa 

E: Nie no, kurwa, strumyk jest taki mannered, że nie mogę baitować, aż nie wypada xD

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.