Nemes

Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

123 postów w tym temacie

Nie wiedzialem ze international rankedy moga wzbudzic tyle emocji. Nie wiem czy ktokolwiek traktuje je powaznie biorac pod uwage ze na 4k avg pojawiaja sie 5/6k typy. No ale prosze, jednak Nemes na stanowisku. elko

polska dla polakow(dalej czekamy na linki do fb, bo ciezko jest ocenic cala sytuacje, moze bylo warto feedowac, a moze nie)

Kiedy faceci sie snipuja nikt nie robi wielkiego halo a kiedy laska to juz cala gownoburza i sex oferty xd

Besim wtedy co wygrales ze mna 13 gier pod rzad to tak naprawde Cie boostowalem potam Ci na pw nr konta

dobra, temat do zamknięcia, ale widzę, że większość komentarzy godna poziomu tego wątku :)

also nie rozumiem nie mogła mu po prostu dać hasła żeby za nią pograł? jaki boost taka drama elo! 

Boostowanie jest dziś tak powszechne że kogo to obchodzi? Nawet jeśli ktoś jej podbije to Dota sama zweryfikuje, albo dziewczyna spadnie jak zacznie grać sama albo się utrzyma ;)

Jak dla mnie liczy się tylko fakt, że Nemes jest niezrównoważoną osobą i ciężko uwierzyć w jakiekolwiek jego słowa. Do dziś pamiętam jak zwyzywał jedną kumpele od dziwek, kurew i innych najgorszych rzeczy, aż się dziewczyna biedna rozpłakała, tylko dlatego że przez przypadek podniosła Aegis w roshpicie (co nie miało większego wpływu na grę bo przewaga i tak była ogromna). 

n apisz ktos podsumiwanie z linkami do fejsa i wielkosciami miseczek zeby ocenic czy warte bylo tracenie mmra i czy w ogole temat ma sens bo ten post nie ma elio

Zatrzymajcie ta karuzele smiechu XD Lece odpalic streama nie wiedzialam ze az tyle osob bedzie interesowalo sie moimi international rankedami. 

@Max przyszedł wielki obrońca wszystkich haremów i wypowiada się na temat rzeczy o których pojęcia nie ma. Ciekaw jestem co byś sobie myślał jakbyś trafił na coś takiego w grze, bo tak się składa, że to akurat Twój ~4k bracket. Kto jeszcze?

Nie jestem żadnym obrońcą, po prostu umiem rozpoznać niezrównoważoną osobę kiedy mam z nią do czynienia. Nie trzeba mieć żadnego pojęcia o czymkolwiek, wystarczy mieć rozum żeby w takiej sytuacji stwierdzić fakt iż jesteś niezrównoważony, albo masz poważne problemy z nerwami. Ostatnio coraz rzadziej trafiam na boosterów, ale zdarza się, czy to gry na 4 czy 5k. Brakuje Ci argumentów to trzeba komuś pocisnąć po MMRze co? XD
Mam tylko nadzieję że byłeś na terapii, jeśli nie to nawet nie mamy o czym rozmawiać ;)

A co do "obrońcy wszystkich haremów" to jesteś ostatnią osobą w polskim community Doty, która może coś takiego powiedzieć do KOGOKOLWIEK XDDD 
To ty zawsze jesteś pierwszy w kolejce gdy jakaś dziewczyna szuka ludzi do gry więc pls, nie kompromituj się XD

Ale Ty nie masz rozumu skoro rozsiewasz fałszywe informacje o osobie której nie znasz. Moje natomiast są jak najbardziej prawdziwe. Jak widać stereotyp o rudych się sprawdza.

Wjedź mi jeszcze na długość penisa, bo kolor brody to mało :D Jak brakuje argumentów to chociaż napisz dobry suchar albo w ogóle się nie odzywaj. Tak jak podsumowało już ten temat kilka osób, żenada, nawet nie wart średniej gównoburzy. 

Co do rzekomo "fałszywych informacji", byłem przy wyżej wymienionej sytuacji z Tobą i koleżanką na TS, więc jak może to być fałszywe info? xD
Chyba że tym stwierdzeniem chcesz potwierdzić, że byłeś na terapii i już wszystko okej, nie wyzywasz ludzi od kurew za nieznaczące błędy w grze komputerowej? Jeśli tak to ma bad, soz.

I nawet jeśli Twoje informacje co do tego boostowania są prawdziwe, to kogo to obchodzi, really? Zostałeś wyjebany z grupy to teraz takie żale będziesz wylewać na forum? Chyba masz za dużo wolnego czasu MingLee

Pozdrawiam cieplutko i życzę dobrej nocy :)

Dam szczypte uprzejmości w tym temacie i pozdrawiam wszystkich komentujących szczególnie jedną osobę - Paweł Jakubiszyn 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.