Nemes

Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

123 postów w tym temacie

15 minut temu, bestia987 napisał:

Dlatego chwile przed mnie usunela i zablokowala? :) Gdyby to nie byla jej inicjatywa nie musialaby przed niczym uciekac

Jak ja z pracy wróciłem po godzinie 23, a uciekła wcześniej, przed ludźmi którzy obiecali jej miejsce w drużynie na bc i chwilę przed postanowili zmienić zdanie bo zagrała grę z Twoim byłym(?). Mimo, że również jest to dosyć brzydkie zachowanie, nie jest to powodem tego tematu i powstałby taki sam gdyby cała sytuacja się nie wydarzyła, a ja bym się dowiedział o Twoich występkach.

Dobrze, Panowie i Panie.

Podsumujmy w ogóle czy rozkręcanie dramy ma sens:

1. Czy wielkość cycków faktycznie zakrawa aż o zakładanie postu na forum? Jeśli tak proszę o dowody. (P.S @Double G wciąż czekam na fotki najpiękniejszej dziewczyny świata)

2. Co kogo obchodzi jakieś boostowanie dziewczyn... No nie jest to moralne ale szukanie moralności w internecie nie jest najlepszym pomysłem z założenia :/

3. Co ma Bielawa do rzeczy? :D

@alkorn

1. Zdecydowanie wydaje mi się, że nie wiem

2. Nadal nie mam co robić w domciu

3. Wszystko

4. Czy zdobycie punktów w grze jest aż tak ważne, aby psuć doświadczenie z gry dla 8 innych osób? W sumie dawno w szkole nie byłem,  od kiedy 1>8?

Wszystko spoko z tym ze to nie ode mnie poszedl pomysl z jej zamiana, takze chyba sie msci na zlej osobie :) 

Poziom tej dyskusji robi sie zreszta zenujacy. Jesli ktos ma watpliwosci co do mojego grania no to coz.. try me! Zegnam

Ciężko o wyższy z osobą na Twoim poziomie. I ostatni raz piszę, że to nie ma nic wspólnego z waszymi sprzeczkami, lecz tylko i wyłącznie moje obrzydzenie i niechęć do sposobu w jaki postanowiłaś świadomie zwiększać swój mmr.

A najgorsze w tym wszystkim jest to że Twoim jedynym argumentem jest fakt iż nie był to Twój pomysł, stawiasz się przed 8 losowymi osobami, które jak każdy chcą się w tej grze dobrze bawić i Ty nie widzisz w tym nic złego, a jeszcze masz czelność wypowiadać się na temat poziomu dyskusji.

Nemes to jest smutne to piszesz.  W przypadkowy sposób dowiedziałeś się 15 godzin temu , czyli po tym jak owa koleżanka nie zagrała z nimi w bc XD i przypadkowo uparciuszku zablokowała Meg na steamie zaraz po sobocie, oczywiste to jest, że kazała olać sprawę- słaby z Ciebie rycerz, no obrona to Ci się nie udała. 'Uwodzenie mocą cycków' -  to może u Ciebie w środowisku działa, i widać że to Ty masz jakies kompleksy i niską samoocenę skoro wolisz pisać posty na forum za kogoś, kto nie potrafi załatwić swoją sprawę sam. Sam się zgubiłeś w tym co piszesz.  Tak jak Meg napisała, jeżeli ma ktoś jakieś wątpliwości co do jej umiejętności to skorzystajcie z zaproszenia i zagrajcie z nią.

Przeczytaj to co napisałem w pierwszym poście, potem przeczytaj to co napisałeś/aś, potem może jebnij tak z 3x głową o ścianę (ciężki przypadek widzę, ale nie ma nic do stracenia, a może coś sobie wbijesz do tej głowy). Ja nie bronię, ja atakuję podludzi, którzy uważają się za lepszych i ważniejszych od innych, gdzie prawda jest taka, że jesteście o wiele gorsi od większości i to wy podludzkie istoty wciągacie w to osoby kompletnie nie związane ze sprawą.

No to obrona Ci się nie udała... ;/

Boost czy nie boost, po chuj drążyć temat. Żyj własnym życiem, a naprawianie świata zacznij od siebie.

Typ specjalnie zazałożył konto żeby być białym rycerzem udowadzniającym bycie białym rycerzem XDDDDDDDD. Aż się zalogowałem po latach ;D

Widać, że napierdalanie głową o ścianę jest u Ciebie praktykowane ale czy coś do niej przez to trafia to wątpię XD  nie wiem na jakiej podstawie oceniasz ludzi, których nie znasz i nazywasz ich ''poludziami'' ale pisząc to pokazujesz, że potrzeba Ci dowartościowania. Nawyzywaj jeszcze tutaj wszystkich, popłacz nad koleżanką, która nie zagrała bc i zajmij się swoim życiem

Jeśli mógłbym prosić po latach na niedobijanie martwego forum postami typu chuj to kogo obchodzi, żyj swoim życiem, czy kilkoma pytaniami po chuj ten post. DZIEKI !

30 minut temu, Fantom napisał:

Jeśli mógłbym prosić po latach na niedobijanie martwego forum postami typu chuj to kogo obchodzi, żyj swoim życiem, czy kilkoma pytaniami po chuj ten post. DZIEKI !

zaśpiewaj se "znowu w życiu mi nie wyszło.."

Ale tak serio, to kogo to obchodzi i po chuj takie tematy na forumku? Rozumiem, gdyby ta "oszustka" tylko udawała kobietę, a tak naprawdę miała penisa, wtedy należy ostrzec społeczność dota2.pl przed oszustwem.

Ale w tym momencie to nie masz żadnych dowodów na cokolwiek, tylko smętne pierdolenie, że tak było, co mało kogo obchodzi. A nawet jeśli tak było to jedyny ban, jaki się należy, to kolesiowi za intentional feeding. 

@Chrone Gdybyś się choć troszkę wysilił i przeczytałbyś temat w którym się wypowiadasz to dowiedziałbyś się na jakiej podstawie to robię. Ale po co? Przyszedłeś, pokazałeś swojej pani jakim odważnym i dzielnym pupilem jesteś, misja zakończona. Brawa dla tego pana.

@bestia987 pofeedować Cię na rankedach? Tylko daj mi fejsa.

Btw. o co chodzi z Bielawą i o co chodzi z discountowaniem Mnicka? xD Reinmar był z Bielawy, podobnie jak jego brat, Peterlin.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.