Nemes

Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

123 postów w tym temacie

W przypadkowy sposób dowiedziałem się dziś o pewnej osobie która postanowiła podnieść swój solo mmr w dość niekonwencjonalny i niezmiernie niemoralny sposób, po zbadaniu sprawy zobaczyłem coś paskudnie obrzydliwego. Otóż pewna pani mocą cycków postanowiła sobie uwieść jakiegoś gracza na poziomie ~6k mmr prawdopodobnie w celu podbudowania swojej ekstremalnie niskiej samooceny (zwiększenia punktów solo mm). A robią to w sposób następujący: uwiedziony kandydat zdobywa mmr na poziomie swojej pani, a następnie starają się znaleźć w tej samej grze, a wtedy w zależność czy są w tej samej drużynie czy przeciwnej, owy sługa albo stara się wygrać albo po prostu karmi swoją właścicielkę. Poniżej znajdują się przykładowe linki do meczów jak i profilu gracza.

Obrzydliwy gracz

Przykładowy mecz 1

Przydkładowy mecz 2

Mimo wielkich starań coś poszło nie tak

Nawet wasz kochany caster Miętus

Chciałbym również zaznaczyć, że powodem mojego postu jest tylko i wyłącznie czyste obrzydzenie w stosunku do drogi jaką ten gracz obrał w świecie naszej kochanej gry. Następnym krokiem będzie post na reddit z nadzieją na wyciągnięcie konsekwencji w postaci bana.

Niezly content, moze jeszcze mi powiedz ze ludzie kupuja boosty za pieniadze. 

A weź podludziu z Bielawy wypierdlaj, mnie akurat strasznie to obchodzi, więc przestań tutaj decydować za innych. NIe będzisz mi cyganie mówił co powinno mnie interesować

3 minuty temu, Infi napisał:

A weź podludziu z Bielawy wypierdlaj, mnie akurat strasznie to obchodzi, więc przestań tutaj decydować za innych. NIe będzisz mi cyganie mówił co powinno mnie interesować

Random Bielawa mention?

Chciałabym zauwazyc ze wiele osob snipuje sie na solo rankedach :) ja nie prosilam go o celowe feedowanie, byl to jego wybor. Jesli masz jakies watpliwosci co do mojego grania to zapraszam do wspolnej zabawy. Nie pozdrawiam za wpisy na forum zamiast napisanie osobiscie :) 

Mnie takie gry nie bawią, także podziękuję. Nie prosiłaś, ale nie był to jednorazowy przypadek, tylko korzystasz z tego jak możesz, więc to tak samo Twój wybór jak i jego. I wydaje mi się, że powinnaś mieć na tyle rozumu w głowie, żeby zdawać sobie sprawę, jak złe i niemoralne jest to co robisz, więc jaki sens ma pisanie do Ciebie w tej sprawie? Wpis na forum jest po to by uświadomić ludzi z jaką osobą mają/mogą mieć kiedyś do czynienia, bo w głowie mi się nie mieści jak robienie czegoś takiego może sprawiać człowiekowi jakąkolwiek przyjemność lub satysfakcję.

No i blagam nie mow "w przypadkowy sposob" skoro informacja pochodzi od Pauliny Woronowicz :) Serdecznie przepraszam ze na battlecupach robilas za zywego warda wiec postanowilismy Cie wymienic :/ 

Oh jej, nadchodzi armia białych rycerzy.

I tak  Anno Suchcicka, był to sposób przypadkowy, gdyż po prostu wspomniała o tym w naszej rozmowie, co ja z ciekawości postanowiłem sprawdzić. Dodam również, że nalegała by całą sprawę olać i nic o tym nikomu nie pisać, ale cóż... nie mam co robić w domciu

Moi znajomi po prostu wiedza jak gram :) Fakt bylo kilka takich meczy ale zeby od razu robic gownoburze (?) 

1 minutę temu, #YELLOW napisał:

Ja nie rozumiem na chuj taki post jak w pizdu ludzi takie cos robi :D

No to chuj w dupę im wszystkim.

Nie wiem skąd wzięłaś domysł o tym, że piszę w czyimś imieniu, bo robię to tylko i wyłącznie we własnym. Jak już napisałem, prosiła nawet bym tego nie robił, ale taki trochę uparciuch ze mnie.

Dlatego chwile przed mnie usunela i zablokowala? :) Gdyby to nie byla jej inicjatywa nie musialaby przed niczym uciekac

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.