Zaloguj się, aby obserwować  
Dota_2_Coaching

Juggernaut

8 postów w tym temacie

Witam.

Mam rozegranych ponad 400 gier juggerkiem. Mój mmr plasuje się w granicach 4,0 - 4,5k.

DALEJ NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ TEJ POSTACI. Jak tym grać ? Dlaczego ten bohater na tle innych carry ciągle wypada mi tak słabo ? Nawet gdy mam ~5000 więcej networth od wrogiego carry typu sven, antimage, lifestealer to i tak mnie skopią... Jak się zachowywać jako jugger, jak postępować, kiedy opuscic linię, wybrac farme czy teleportowac sie na inna linie od razu w chwili gdy moge gdzies zdobyc killa. Lepiej pozycja 1 na easy lane czy moze 2 na midzie ? BF ciągle dobry, czy jednak manta diffu blink ?

CO ROBIĆ

W obecnej mecie Jugger działa najczęściej snowballując. BF odpada bo za duża inwestycja w dobijanie creepow i gra może się skończyć zanim ten item się zwróci. Typowo teraz drumsy/aquila into manta potem jakie diffu/skadi/blink w zależności od rozgrywki. Jugger działa na zasadzie mam 6-7 lvl tpuje i zabijam, z czego łatwo bierze się budynki bo w większości przypadków maksuje się warda po kręceniu. W lategame sprawdza się mając skadi/motyl/manta/abbysal. Co do linii do z mida i topa ma podobne zadanie, wygrać linie i pociągnąć gierke jak najszybciej się da. 

Nie ma złotego środka, każda gra jest inna, ale gra juggerem powinna być agresywna.

niezależnie od tego jakim śmieciowym juggerkiem jestem to kazdego ponizej 4k nim pokonam wiec kołczować mogę

1 godzinę temu, Dota_2_Coaching napisał:

niezależnie od tego jakim śmieciowym juggerkiem jestem to kazdego ponizej 4k nim pokonam wiec kołczować mogę

gracka nie pokonasz

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.