Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Shaar

Pytanie o kalibracje nowego mmr w ramach przepustki

8 postów w tym temacie

Tak jak w temacie. Nie chce zaśmiecać czatu dlatego stworzyłem wątek. Co ma znaczenie? Czy na kalibracje ma wpływ mój ukryty mmr z pubików? Czy liczy sie tylko wygrana? Czy wgl jest sens grać?

Uprzedzając odpowiedzi zaznaczam że wiem jakie mam mmr i nie czuje sie pokrzywdzony przez system. Po prostu wydałem pieniądze i chce sie dowiedzieć na co. 

W chwili obecnej nie wiadomo co dokładnie ma znaczenie, ale pewne jest to, że nie liczy się tylko wygrana. To raczej jest ogólna ocena Ciebie jako gracza z wielu składowych.

Ukryty mmr ma raczej niski wpływ na kalibrację(nie mówię, że nie ma wcale), bo widziałem przypadek skalibrowania się na 2.8k przez kogoś kto miał ~1.5k solo i ~2.2k party.

Maks mmr zapewne jak ze zwykłymi kontami okolice 3.6k.

Czy jest sens grać to już chyba twoja ocena. 

Dnia 25.05.2017 at 10:09, Shaar napisał:

Tak jak w temacie. Nie chce zaśmiecać czatu dlatego stworzyłem wątek. Co ma znaczenie? Czy na kalibracje ma wpływ mój ukryty mmr z pubików? Czy liczy sie tylko wygrana? Czy wgl jest sens grać?

Uprzedzając odpowiedzi zaznaczam że wiem jakie mam mmr i nie czuje sie pokrzywdzony przez system. Po prostu wydałem pieniądze i chce sie dowiedzieć na co. 

ukryte fantasy pointsy, czyli to czego odzwierciedlenie masz na profilowym wykresie

dostałem o 50 mmra więcej więc system działa zajebiście gaben będę mógł grac po pijaku/po pracy i w razie czego sobie zamienić punkciki jak spadne do dołu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.