mrk0sa

Pytanie o MMr

16 postów w tym temacie

Witojcie, mianowicie mam pyatanie jaki mmr mamy po wbicu 20lvl i zaczynaniu rankedów? Mamm jedno konto z 2.5k mmr, ale jest niski bo grałem tam jak sie uczyłen ;).

Mam 2 konto na 15 lvl i nei weim czy opłaca się wbijać tam 20lvl, bo nie mam zamiaru znowu grać na niskim mmr.

@mrk0sa To jak wykalibrujesz MMR zależy tylko i wyłącznie od Twojej gry - zdaje się, że maks co możesz osiągnąć na start to 4400, jak jesteś absolutnie początkującym to możesz zacząć i poniżej 500. Jeśli masz 2500 MMR na main koncie to jest duża szansa, że to samo osiągniesz na drugim - szczególnie że z tego 2500 nie możesz wyjść, czyli trafiłeś na swój poziom, gdzie raz wygrywasz raz przegrywasz. Proponuję potrenować i zlać robienie drugiego konta :) 

Tylko że to konto jest z przed 2 lat więc, gram teraz lepiej, a jak sie gra z typami co mają 0-15 i -010 Sven po 20 min to gg

To Twój wolny czas - sam oceń jak opłaca Ci się go spędzić. Jeżeli serio wierzysz, że zrobiłeś skok skilla i przegrywasz przez innych bo się nie da, to jak najbardziej kalibruj nowe konto, może tam Ci się bardziej poszczęści. Jeśli jednak znów wylądujesz w tym samym miejscu to może sygnał, że aż takiego progresu nie zrobiłeś i jeszcze coś trzeba poprawić :)

Anyway - możesz wykalibrować maks do około 5000 MMRa, minimum (chyba) nie ma - a o to pytałeś na początku.

MMR maksymalny zmienili i 5k sie wbić nie da na nowym koncie. Teraz maks to okolice 3.5k-4k. 

Zmiana miała na celu zniwelowanie boostowania nowych kont na kalibracji.

@mrk0sa polecam grać normale tak długo az nie bedziesz miec ok 100 gier na vhs na dotabuff,to okolice 3,6/4k mmr z tego co pamietam

bardzo małe szanse ze na 20 lvl i po 10 grach uda sie nabic lepszy mmr niz poprzednio

Od czego zależy początkowy mmr wie tylko gaben i koledzy z valve.

Tak jak Morgul napisal, na dotabuff.com widzisz średni skill gry, po czym możesz poznać w jakim miejscu się znajdujesz. Very high skill zaczyna się od ~3.7k mmra. 

Osobiście uważam, że szybciej nauczysz się grać i wbijesz 1k mmra na rankedach niz tworząc nowe konto. Bo nawet jeśli uda Ci się wyrzeźbić więcej to życie potem weryfikuje i wrócisz tam gdzie należysz. Istnieje również możliwość, że faktycznie świat Cię nienawidzi i dlatego nie możesz nic wygrać. 

Jedyna słuszna reguła to taka, że nie można wygrywać wszystkich gier i wystarczy Ci 51% aby iść w górę. Pamiętaj, że większość ludzi z wysokim rankingiem punktowym gra po 10h dziennie.

A ja mam takie pytanie i mam nadzieje że ktis udzieli mi odpowiedzi. Według dota buff moja ocena truesight wzrozla do B+ wskaznik kda, ls,gpm itp. rowniez a moj mmr spada i to drastycznie. Po rozegraniu 10 gier klasyfikujacych mialem 2200mrr teraz spadlem do 1300... Gram glownie core co robie zle staram sie jak moge jednak win rate spada...

Hej

dobrze ze na db avatar ten sam :P https://www.dotabuff.com/players/116788038

https://www.dotabuff.com/players/116788038/heroes?metric=economy patrzac po tych statach,najwiekszym problemem moze byc to ze nie skupiasz sie na klikaniu creepkow

kiedys jak gralem kilka rankedow dziennie to staralem sie miec ok 8/10 creepow na min ,nie wiem jak ta wartosc ma sie po patchu 7.00 i nastepnych.dlatego wzywam  @tadeitto :thinking:  ogolnie z tego co pamietam jak  wychodzilem swoim smerfem z 2k na przepotężne 3k to na spadek mmr składają sie 4 rzeczy charakterystyczne dla tego bracketu.

1.CS-ludzie stoją na linii i wyciągaja z safe/mid po 20/30 creepkow do ok 10 min mimo ze powinni miec z 50/60

2.zły dobór itemów ,tzn zawsze klepie sie ten sam build na postaci,nie zwracając uwagi ze cos moze na dany mecz byc lepsze 

3.wypierdalanie sie w midgame w pogoni za fragami,wyglada to pieknie jak goni sie przeciwnika łapie sie wpierdol,przeciwnik sie poczul idzie pod wasze raxy i dzieje sie to samo

4.złe pickowanie heroskow,od brania jakis core postaci na 1st pick,do typowego 5 man carry albo mid or feed

poza tym warto wiedziec jaki najlepszy sposob grania est w danym patchu,to juz nie te zlote czasu ze szlo sie po raxy w 12 min :D ,teraz takie zagrywki to ez-25

ale o tym jak w tym patchu grac sie powinno to ja nie wiem :D

ogolnie ,za 2 tyg maja zamienic mmr na ligi,takze byc moze wtedy bedzie ci latwiej,choc imo to nadal bedzie to samo bagienko w ktorym wszyscy sie taplamy

Zawsze możesz kupić konto jak typ z 2,5k mmr który to zrobił 1,5 roku ode mnie i zbić 700 mmr w 2 miesiące po czym zakończyć przygode abbadonem. Anw nie wiem czemu mówisz, że zasługujesz na więcej skoro na 2,5k robisz staty 0-10

Te oceny na dotabuffie to nie ocena poziomu gry, tylko ile twoich gier spośród wszystkich zostało 'sprawdzonych' przez truesight xd Tez sie na to kiedyś naciąłem.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.