alkorn

Globalne badanie graczy DOTA 2

55 postów w tym temacie

Napisano · (Edytowano przez alkorn) · Zgłoś post

Siemanko dotowe świry!

Otóż mam dla was nie lada niespodziankę!

W ramach magisterki postanowiłem połączyć trochę pasji z nauką i połączyłem siły z Instytutem Psychologii Polskiej Akademii Nauk i od kilku miesięcy szykujemy wam - wspaniałej społeczności graczy DOTA 2 - badanie na skalę światową. W tym momencie jest ono w fazie przygotowań i burzy mózgów ale bardzo niedługo ruszy z impetem we wszystkich kierunkach świata.

Żeby to się mogło wydarzyć potrzebuję 20 ochotników - graczy DOTA 2 z każdego poziomu. Każda z tych osób otrzyma zbiór 8 zadań do wykonania w siedzibie GamesLab (Gocławska 12, Warszawa) - stowarzyszenia Instytutu Psychologii PAN, z których każde zajmie około 20 minut, w sumie da nam to około 3 h ćwiczeń.

Spokojnie, wasz trud zostanie wynagrodzony. Każdy ochotnik otrzyma 50 zł jako zapłatę + ewentualnie 50 zł zwróconych kosztów za dojazd (oczywiście z jakimś potwierdzeniem).

Ochotników proszę o przysyłanie mi  w prywatnej wiadomości swojego maila oraz profilu steam, pamiętając o UPUBLICZNIONYM SOLO MMR. 

Będę w razie potrzeby updatował na bieżąco ten post. Jak są jakieś pytania - proszę pytać tutaj.

Pozdro i czekam na zgłoszenia!

Alkorn

Jeśli nie załapiesz się do 10 zaawansowanych to są ciągle sloty w gronie "początkujących" ;)

Nie ma wyboru waluty wypłaconej, kwota to 50 PLN.

Wartość 4500 MMR dotyczy Solo MMR.

Polecam się dopisać bo nie ma znaczenia czy masz poniżej czy ponad 4500, każdy dostaje tyle samo a chętnych już mam 10.

a jak jestem juz na tyle madry ze usunalem doto to moge sie zalapac jako emeryt rencista bo jestem ciekawy wsumie co to wymysliscie za zadania :D

Preferowałbym osoby które kontynuują swoją zabawę w grę DOTA 2, bo takiej społeczności dotyczyć będzie główne badanie.

Każdy się kwalifikuje. Zapiszę podział matematycznie:
"Początkujący"  (0; 4499 MMR) ; "Zaawasnowany": <4500; 9999)

No to panowie - poproszę na priv wiadomość i w niej wasze maile i linki do kont steam.

Co do niezdecydowanych - Palec pod budkę bo za minutkę kłódka jest zamknięta :)

4 godziny temu, alkorn napisał:

No to panowie - poproszę na priv wiadomość i w niej wasze maile i linki do kont steam.

Co do niezdecydowanych - Palec pod kłódkę bo za minutkę kłódka jest zamknięta :)

A to nie był przypadkiem palec pod budkę? 

Wybacz przyjacielu, wolę uniknąć żenady, bo będziesz  chciał pewnie wyzwać mojego profesora na mida

Przyjaciele...

Mam nieprzyjemną wiadomość - okazuje się że większość testów, które mogą wpłynąć na wyniki mojego badania, nie są niestety dostępne online.

Nastąpiła z tego powodu zmiana planów i chciałbym was od razu za to bardzo przeprosić.

Okazuje się, że trzeba będzie się na takim badaniu pojawić osobiście w Warszawie (na Gocławiu) [godziny dowolne] bo większość badań jest dostępna tylko offline.

Wiem, że to dla większości będzie bariera nie do przeskoczenia, więc poproszę osoby zgłoszone o informację czy będą się chciały/mogły pojawić osobiście w Wawie na takim badaniu?

Jeśli nie, to osoby które będą w stanie dotrzeć na takie badanie do Warszawy - zapraszam do kontaktu. Stawka taka sama, ale tym razem MMR nie ma już znaczenia.

Staramy się żeby wyniki były jak najtrafniejsze więc musimy skupić się teraz na tym, żeby główne badanie było bez zarzutu kiedy je wypuścimy globalnie.

Dziękuję za cierpliwość i przepraszam raz jeszcze za kłopot!

Alkorn.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.