rysio13

Kiev Major

25 postów w tym temacie

Zakładam, że bilety szybko się rozejdą, więc do środy jest czas na dogadanie się. Obczajałem dojazd i z pociągami jest kiepsko, samolot w dwie strony koło 450 zł, a samochodem na 4 osoby koło 200 w obie strony. Noclegi pewnie tak samo tanie jak bilety. Podzielcie się jakimiś konkretami, bo jestem mocno zainteresowany:)

Paszport i gdzieś jeszcze widziałem że ileś tam hrywn w gotówce trzeba mieć. Można na 6 osób apartament w okolicy na 4 nocy za 1.5k pln wynająć. 

Przed chwilą, Mrabbit napisał:

Paszport i gdzieś jeszcze widziałem że ileś tam hrywn w gotówce trzeba mieć. Można na 6 osób apartament w okolicy na 4 nocy za 1.5k pln wynająć. 

Podrzucisz jakiś link? :) 

Na reddicie czytałem, że sprzedają na miejscu bilety. Nie wiem czy to ta sama pula czy inna, ale te kraksy stron co Major to straszna żenada.

"First of all, why the Fuck you posting my picture and even changing the title. Second, that's how tickets for 4 people look like, I didn't buy 100 tickets to sell them later, because 1 ticket is for 1 day only

E: what kind of proof do you want? I deleted it on imgur so idk

E2: actually, it is written on the ticket that it is for one day only, some guys rehosted the image so find it if you want?"

Według doniesień z reddita niektóre bilety mają wrócić do puli po X czas od dokonania rezerwacji przez tych, którzy ich nie opłacili.

Od zawsze gaben i OSfrog zapraszają graczy - więc ta piątka zagra, pewnie pod inną nazwą. Moje przypuszczenia są takie, że po sukcesie w Bostonie dostali dużo bardziej lukratywne oferty, i pewnie zobaczymy ich w barwach innej organizacji jeszcze przed Majorem.

Nie no żartowałem 4Head  Te turnieje są ostatnio unpredictable. na'vi może tak samo łatwo wygrać cały major, jak i odpaść w fazie grupowej lol

Szanuję, bo to zawsze jakieś urozmaicenie, choć w próżni to najbardziej nieczytelny system rozgrywania turniejów jaki jestem w stanie skojarzyć.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.