Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
budyn

jak mi sie tinker spod radi wyblinkowal?

14 postów w tym temacie

Wczoraj mówili o tym na caście Royal Areny, że to zależy od szczęścia, na którą "klatkę" trafisz czy na tę w której jest zadawany dmg czy nie.

Napisano · (Edytowano przez goospo) · Zgłoś post

W sumie trochę minęło od założenia tego tematu ale mam wrażenie ze nie zostało to dość dobitnie wyjaśnione więc się wtrącę.

Jak wiadomo, ulti Tinkera resetuje cd na jego skillach oraz przedmiotach do zera

Po otrzymaniu obrażeń, włącza się 3 sekundowy cooldown na blink dagger.
Jak wspomniał mnick, blink dagger ma opóźnienie 0.25 sek między otrzymaniem obrażeń a włączeniu cooldowna z czym sam teleport jest natychmiastowy.

Radiance który posiadałeś zadaje (na chwilę pisania tego posta), tak jak wspomniał taboo, 60 obrażeń bohaterom co sekundę lecz pierwsze obrażenia są zadane sekundę PO wykryciu wroga w zasięgu Radiance.

Zakładając że nie dałeś rady w międzyczasie zadać innych obrażeń przeciwnikowi, prosta matematyka pokazuje że miał on 1.25 sek. czasu na blinka co w świecie DotA jest dość dużo.

Dodatkowo możesz wziąć pod uwagę czy przeciwnik posiadał "Infused Raindrop".
Każdy z ładunków Raindrop'a pochłania łącznie 120 obrażeń magicznych jeśli jego źródło zadaje na raz więcej niż 50 obrażeń magicznych.
Skoro Radiance zadaje 60 obrażeń na sekundę, przeciwnik miał 2.25 sekundy na reakcję, zakładając że nie zadałeś mu w międzyczasie innych magicznych ani fizycznych obrażeń.

Z samych Chakramem sytuacja jest bardzo podobna do Radiance.
Chakram zadaje obrażenia 0.5 sek. po wykryciu że jesteś w jego zasięgu. Obrażenia są zadawane co 0.5 sekundy.

Ponownie, zakładając że 2 Chakramy były jedynym źródłem obrażeń które zostały wykryte w tym samym czasie, matematyka rodem z podstawówki pokazuje że przeciwnik miał 0.75 sekund reakcji na użycie blinka po Rearm.
Dokładniej 0.5 sek po którym są zadawane obrażenia od Chakrama oraz 0.25 sek po których dopiero odpala się cd na Blink Dagger.

2 chakramy nie zadaja dmg w tym samym czasie wiec matematyka rodem z podstawowki do mnie nie przemawia, a z 10s na reakcje przy raindropach to troche poplynales bo maja 7s cd ;D

Napisałem "zakładając" bo nie wiem o jaką dokładnie sytuację chodziło.

Oba Charkamy zachowują się tak samo z tego co wiem więc jeśli puszczasz 2 charkamy w to samo miejsce i drugi chakram doleci do celu równo 0.5 sek. po pierwszym (0.3 czasu animacji + 0.2 czasu podróży), teoretycznie czas zadawania obrażeń powinien się zsynchronizować.

W Raindropach faktycznie zapomniałem o cd. Dzięki za sprostowanie, już edytuję.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.