• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Double G

Kopalnia MMR'a

37 postów w tym temacie

6 godzin temu, Double G napisał:

(...) które pomogłyby polskiej społeczności podwyższyć swój MMR. Ja zawsze jak tylko pokazywały się takie filmiki jak chociażby pogadanki z Shiru, bardzo mi się to podobało i oglądałem od razu jak zauważyłem, że wyszedł nowy odcinek.

shiru i bicie mmra xDDDD

Filmik obejrzę później, ale na pewno warto rzucić okiem - jaki Andrzej jest, każdy widzi, ale nie każdy potrafi podwoić swój mmr więc uczcie się polacy ;)

Andrzeju, fenomenalna robota. Podsyłam swoje uwagi na prv i mocno trzymam kciuki żeby wystarczyło Ci zapału do kontynuowania tej serii - bo potencjał jest ogromny, ale domyślam się, że robienie takiej serii może bywać nużące i czasem potrzeba sporo pary żeby to dowieźć. Z tematów, o których chętnie bym posłuchał - podejmowanie decyzji w późniejszych etapach gry, pozycjonowanie na linii, w timfajtach + karanie/wykorzystywanie źle ustawionych przeciwników na linii we wczesnych etapach gry. Chętnie posłucham też kiedy warto iść w talon, kiedy ładujemy się w 8 tango, a kiedy dwa mango - i generalnie jak często odchodzić od "standardowych" buildów itemków i co brane jest w takich wypadkach pod uwagę. 

Jeszcze raz - GJ!

Niczym nieślubne dziecko Shiru :D

"Chuja ręką się oszuka, ale tej gry nie..."

Świetny materiał Andżeju. Czekam na kolejne!

ATENCJONE !

Dziękuję wszystkim, którzy oglądali 1szy odcinek Kopalni MMR'a i podzielili się swoimi odczuciami z autorem.

Wyszedł nowy pacz. Gra się sporo zmieniła a wraz z nią moje plany rozwoju mojej Kopalni. Musze odłożyć trochę w czasie kolejne filmiki, bo po prostu sam się muszę nauczyć grać na tej mapie. Mogę zrobić filmik za 2 godziny, ale nagadam Wam bzdur i bardziej zaszkodzę niż pomogę.

Mogę Wam obiecać 1 filmik w przeciągu następnych 2 tygodni. Jednakże, będzie to filmik w którym opowiem zmiany pacza i ich odwzorowanie na pubikach.

BARDZO WAŻNA SPRAWA !

KOLEJNY ODCINEK KOPALNI MMR'a UKAŻE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE, JEŚLI JEJ 1SZY ODCINEK NABIJE 1K LUB 1,5K WYŚWIETLEŃ(jeszcze się waham).

Wkładam w to wszystko co mam cennego (oprócz siuraczka) i jak nie osiągnę satysfakcjonujących mnie wyników przekieruje moje działania na inny kierunek. Nie wykluczam że będę podnosił sobie poprzeczkę a wraz z nią quality Kopalni MMR'a.

Ameryki nie odkrywam, są inne poradniki jak chociażby gejlip albo ten od purdza ( sry nie pamietam nazwy). Jak nie chcecie korzystać z Kopalni to śmiało możecie przerzucić się na anglojęzyczne poradniki.

P.S. Jak chcecie tutaj wpisywać komentarze, które nie przynoszą nic wartościowego i są tak samo kreatywne jak i śmieszne to polecam zmienić wybieg.

Pozdrawiam cieplutko,

Ja sam

7 godzin temu, Double G napisał:

ATENCJONE !

Dziękuję wszystkim, którzy oglądali 1szy odcinek Kopalni MMR'a i podzielili się swoimi odczuciami z autorem.

Wyszedł nowy pacz. Gra się sporo zmieniła a wraz z nią moje plany rozwoju mojej Kopalni. Musze odłożyć trochę w czasie kolejne filmiki, bo po prostu sam się muszę nauczyć grać na tej mapie. Mogę zrobić filmik za 2 godziny, ale nagadam Wam bzdur i bardziej zaszkodzę niż pomogę.

Mogę Wam obiecać 1 filmik w przeciągu następnych 2 tygodni. Jednakże, będzie to filmik w którym opowiem zmiany pacza i ich odwzorowanie na pubikach.

BARDZO WAŻNA SPRAWA !

KOLEJNY ODCINEK KOPALNI MMR'a UKAŻE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE, JEŚLI JEJ 1SZY ODCINEK NABIJE 1K LUB 1,5K WYŚWIETLEŃ(jeszcze się waham).

Wkładam w to wszystko co mam cennego (oprócz siuraczka) i jak nie osiągnę satysfakcjonujących mnie wyników przekieruje moje działania na inny kierunek. Nie wykluczam że będę podnosił sobie poprzeczkę a wraz z nią quality Kopalni MMR'a.

Ameryki nie odkrywam, są inne poradniki jak chociażby gejlip albo ten od purdza ( sry nie pamietam nazwy). Jak nie chcecie korzystać z Kopalni to śmiało możecie przerzucić się na anglojęzyczne poradniki.

P.S. Jak chcecie tutaj wpisywać komentarze, które nie przynoszą nic wartościowego i są tak samo kreatywne jak i śmieszne to polecam zmienić wybieg.

Pozdrawiam cieplutko,

Ja sam

Wymieniasz Game Leap i Purge'a, ale ciekawe podejście do takich kwestii czysto rozwojowych, jeśli chodzi o anglojęzycznych przedstawia D2Bowie.Tym bardziej skoro mówisz w pierwszym odcinku o oglądaniu repków lepszych graczy - z perspektywy grajka słabszego często trudno określić, które dokładnie szczegóły decydują, że decision making takiego grajka jest X razy lepszy niż 3-4k przeciętniaczka, który na tym punkcie przystanął. Tym bardziej, że on to komentuje z perspektywy klikacza, który 6k jeszcze nie ma. Myślę, że dobry gracz w komputer z ciekawą gadką mógłby ten format spokojnie zaadaptować. Jak Ty to widzisz? 

Przykładowy materiał, jeśli jeszcze, ktoś nie miał okazji się zapoznać:

Nie jestem MK pickerem.

Jednakze patrzac na historie gier takich ludzi, widac ze jakas zmiana jest.

Bohater jest dalej potezny ale jak kazdy w docie. Trzeba sie do niego po prostu przyzwyczaic.

pozdrawiam

Hmm

Nie wiem może przerwa, jeden dwa dni przerwy. Nabierzesz głodu i zamiast rozmawiac z jakimis typami w grze komputerowej skupisz sie na osiagnieciu jak najlepszych rezultatow (nauki/mmra/a najlepiej to i to).

Ja tez wczoraj na gierke wjechalem i od minuty -1 tilt 100% gralem chujowo i jeszcze 0 przyjemnosci. I low prio po 1 gierce. Dzisiaj juz mialem sytuacje ze jak ktos cos zaczynal pisac to od razu do muta leci i reszta. Lepiej sie grało bo gra byla jedna z najbardziej rakowych a jak się tak skoncentrujesz na sobie to jestes w stanie coś tam wyciągnąć. Dzień przerwy pozwoli Ci nabrać głodu na granie i potem na głodzie nie bedziesz zwracał uwagi na jakieś frajerskie zachowania np. ( "?" na all chacie) czy jakies uszczypliwosci ze strony teammatów. Uśmiechnij sie, zmutuj i zastanow sie co zle zrobiles. Ja tez ostatnio mam dosyć czesto low prio takze łączę sie z Tobą w bólu.

Przypał o tyle, że np ja ostatnio nie do końca jestem w formie (egzaminy, 3 dniowa przeprowadzka,  itd) ale mimo to staram się grać regularnie  i czasami gierka mi po prostu nie pojdzie. 0-3 z lini to standart ostatnimi czasy. Jednakze staram sie współpracować z drużyną i jestem miły, próbuje wygrać. Wychodzę na fajke, wracam -> low prio.

Apeluje - nie reportujcie kogoś za to że mu gra nie poszła, tylko reportujcie tych jebanych bydlaków pubikowych

Andrzej to jednak slaba wyrocznia co do unikania lp bo chłopaka ostatnio nie widuje bez czerwonej ramki wokol party :/

Halo Polacy !

Nastepny odcinek Kopalni MMR ukaze sie jakos w polowie marca.

Materiału powinienem miec wtedy wystarczającą ilość a i moze pomysly uda mi sie poskładac w  pewną logiczną całość.

Przepraszam że tak z tym zwlekam. 

Będzie coraz lepiej. Obiecuje

Cześć !

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.