• Ogłoszenia

• mr0

PD2A 2017   02/06/18

Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 
Zaloguj się, aby obserwować  
biuStyn

Pogram scrimki w weekendi i wieczori

5 postów w tym temacie

Doświadczenie kilka lat, ale jesteś kolejną osobą po Qiusterze, która posługuje się "profesjonalną" nomenklaturą niepoprawnie. Wy chcecie grać inhouse'y albo szukacie teamu, który by Was zechciał, a nie grać scrimy. Proszę tych pojęć nie mylić i nie wprowadzać innych w błąd. Definicja scrimu w skrócie jest taka, że jest to mecz online pomiędzy dwoma teamami, które chcą wypróbować taktyki, najczęściej przed uczestnictwem w jakimś turnieju.

@up. co taka napinka? luźne scrimki, moze czasami 1 dniowe turnieje na szybko. ale ogólnie to tylko chodzi o dobre granie z ekipką.

a co do doświadczenia kilkuletniego, to się akurat zgadza. Komu potrzebna tutaj profesjonalna nomenklatura btw? 

ale jeśli chodzi o doprecyzowanie to siedze w dotce od 2007 z kilkoma przerwami. kilka mniej poważnych turniejów i kilka lanów. 

drugie miejse na stgk w wawie 2009, potem jakos 2013 pierwsze miejsce na PGA (szybki mix na łatwe nagrody), z dwa trzy turnieje online w top3 (tylko polska scena) to tak z grubsza. ale to i tak nie ma znaczenia bo chce pograc dla dobrego funu w gre zespołową zwaną dota2. a przez 'kilkuletnie doświadczenie' mam tylko na myśli że wiem ocb w tej gierce i grałem już chyba wszystko i wszędzie. aaa no i niepotrzebnie spamujesz nie na temat.

PS. pamiątkowe zdjęcie z 2009

4VFa5gk.jpg

21 godzin temu, 5317.LarryFoulke napisał:

Doświadczenie kilka lat, ale jesteś kolejną osobą po Qiusterze, która posługuje się "profesjonalną" nomenklaturą niepoprawnie. Wy chcecie grać inhouse'y albo szukacie teamu, który by Was zechciał, a nie grać scrimy. Proszę tych pojęć nie mylić i nie wprowadzać innych w błąd. Definicja scrimu w skrócie jest taka, że jest to mecz online pomiędzy dwoma teamami, które chcą wypróbować taktyki, najczęściej przed uczestnictwem w jakimś turnieju.

Kolego odsyłam Cię do googla, wstukaj hasła takie jak ironia czy sarkazm, a potem pierdol 3 po 3 na forum, dzięki!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.