Zaloguj się, aby obserwować  
biuStyn

Pogram scrimki w weekendi i wieczori

5 postów w tym temacie

Doświadczenie kilka lat, ale jesteś kolejną osobą po Qiusterze, która posługuje się "profesjonalną" nomenklaturą niepoprawnie. Wy chcecie grać inhouse'y albo szukacie teamu, który by Was zechciał, a nie grać scrimy. Proszę tych pojęć nie mylić i nie wprowadzać innych w błąd. Definicja scrimu w skrócie jest taka, że jest to mecz online pomiędzy dwoma teamami, które chcą wypróbować taktyki, najczęściej przed uczestnictwem w jakimś turnieju.

@up. co taka napinka? luźne scrimki, moze czasami 1 dniowe turnieje na szybko. ale ogólnie to tylko chodzi o dobre granie z ekipką.

a co do doświadczenia kilkuletniego, to się akurat zgadza. Komu potrzebna tutaj profesjonalna nomenklatura btw? 

ale jeśli chodzi o doprecyzowanie to siedze w dotce od 2007 z kilkoma przerwami. kilka mniej poważnych turniejów i kilka lanów. 

drugie miejse na stgk w wawie 2009, potem jakos 2013 pierwsze miejsce na PGA (szybki mix na łatwe nagrody), z dwa trzy turnieje online w top3 (tylko polska scena) to tak z grubsza. ale to i tak nie ma znaczenia bo chce pograc dla dobrego funu w gre zespołową zwaną dota2. a przez 'kilkuletnie doświadczenie' mam tylko na myśli że wiem ocb w tej gierce i grałem już chyba wszystko i wszędzie. aaa no i niepotrzebnie spamujesz nie na temat.

PS. pamiątkowe zdjęcie z 2009

4VFa5gk.jpg

21 godzin temu, 5317.LarryFoulke napisał:

Doświadczenie kilka lat, ale jesteś kolejną osobą po Qiusterze, która posługuje się "profesjonalną" nomenklaturą niepoprawnie. Wy chcecie grać inhouse'y albo szukacie teamu, który by Was zechciał, a nie grać scrimy. Proszę tych pojęć nie mylić i nie wprowadzać innych w błąd. Definicja scrimu w skrócie jest taka, że jest to mecz online pomiędzy dwoma teamami, które chcą wypróbować taktyki, najczęściej przed uczestnictwem w jakimś turnieju.

Kolego odsyłam Cię do googla, wstukaj hasła takie jak ironia czy sarkazm, a potem pierdol 3 po 3 na forum, dzięki!

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.