Damianexis

Creep
 • MMR

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Damianexis

 • Ranga
  Advanced Member
 1. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Nieaktualne. Temat do zamknięcia.
 2. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Nastąpiła zmiana. Poszukujemy supporta na pos 5. Szukamy kogoś kto ma sporo czasu po południu i też gra w miarę codziennie w dotę, resztę można wyczytać w temacie.
 3. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Aktualnie mamy piątkę, jeśli coś się zmieni dam znać w temacie :)
 4. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Ostatni zawodnik poszukiwane na role carry. Chętnych zapraszam na pw :)
 5. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Byli 4k gracze, którzy grali słabiej niż przeciętni 3k. skąd takie info? Tam jest tylko "1'ynka" :D Wygórowane? Chyba jednak za mało :)
 6. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Polecam dać znać najpierw na pw na forum.
 7. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Podbijam. Oprócz offlanera także szukamy hard supporta.
 8. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Poszukiwany offlaner. Dla zaoszczędzenia czasu fajnie by było gdyby osoba, która chce grać offa grała tam najwięcej gierek, a nie np z carry. Jeśli ktoś jest zainteresowany to kontakt proszę na pw i podać swój profil na steamie :)
 9. Poszukiwana 1 osoba do klanu

  Każdego odsyłam do tematu by przeczytał gdzie kierować zgłoszenia (czyli na pw na forum).
 10. Witam, Poszukujemy 1 osobę do klanu (pozycja wolne - 5). Wymagany czas i dostępność, chęć rozwoju oraz zaangażowanie do gry i nienaganne zachowanie. Interesuje nas spory staż w docie, Powiedzmy 2k rozegranych gier to minimum. Opcjonalnie numerki 3.5-4k. Oferujemy miłą atmosferę oraz granie w gamingu (klanie) w KDV. Więcej info jeśli potrzeba pytać oraz jeśli ktoś jest zainteresowany proszę dać znać na pw na forum. Pozdrawiam :)
 11. 5k carry/pos 4 szuka teamu

  Nadal szukam ale kogoś innego :D
 12. Szukamy osoby, które wie w jaki sposób grać na hard lane i się tam dobrze czuje, a nie kogoś kto chce się sprawdzić. Oczywiście miło będzie jak będziesz mieć tam rozegrane sporo gier, a nie samych carry na profilu oraz wymagamy słuchania callera nawet jeśli uważasz, że wiesz lepiej w danej sytuacji. Jeśli coś nie wyjdzie zawsze możemy przeanalizować to na replay'u prawda? :) Osoby chętne proszę podać swój nick steam na pw tutaj na forum oraz dodać mnie po tym na steamie.
 13. Poszukujemy jeszcze najlepiej offlanera, który wie co ma robić na swojej roli :)
 14. Witam, Od pewnego czasu grywam solo rankedy i tylko się frustruję, wcześniej grałem teamowe gierki ale niestety ekipa się rozsypała ze względu na brak czasu (typowo). Otóż by nie przedłużać przejdę do sedna. Poszukuję ludzi z numerkami 4k, sam posiadam 3k+ ze względu na pechowe dobieranie ludzi na solo gierkach. Jeśli ktoś chce się przekonać czy się nadaję to zapraszam na wspólne gry by to sprawdzić. Chcę zebrać ludzi z trochę wyższym rankingiem niż posiadam gdyż też chcę się uczyć lepszych zagrywek. Jeśli w pewnym momencie będzie to możliwe, można pograć turnieje czy inne takie :) Oferuję miły klimat podczas grania, wzajemna (mam nadzieję) pomoc przy błędach jakie popełniamy, coach który posłuży radą i nie tylko, gierki przy małej aczkolwiek najlepszej publice na streamie (często lecz nie zawsze, zależnie od tego czy chcemy coś konkretnego omówić) oraz czas na codzienne granie jak już wspomniałem :) Oczekuję natomiast wspólne granie codziennie wieczorami minimum 3 gry, brak rage/narzekania czy wyzywania siebie nawzajem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub przystajesz na te piękne warunki daj znać najpierw na forum na pw lub zaproś na steam uprzednio podając nick steama na pw na forum bym zobaczył zaproszenie. http://steamcommunity.com/profiles/76561198008118238/
 15. Śmichy chichy, a prawda jest taka, że chociaż wypłacalny i cały czas to działa. No i nie robi wałków :D