Eskimos

Creep
 • MMR

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Podbijam !! Zostały rzeczy na allegro i trochę kasy na steam :)
 2. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Podbijam !!
 3. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Podbijam !!
 4. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Darkclaw Emissary kupiłem za pieniądze jak był jeszcze dużo tańszy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile w dzisiejszych czasach trzeba zapłacić za zorganizowanie jednodniowego wesela na +/- 80 osób. Dlatego wyprzedaję wszystkie swoje przedmioty, żebym nie musiał odkładać połowy wypłaty :)
 5. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Część z przedmiotów wystawiona na allegro!
 6. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Siema. Wejdź na profil i zobacz w ekwipunku tam wszystko widać.Gdyby jednak coś to wyślę foty.
 7. Witam! Tak jak w temacie wyprzedaje moją bogatą ofertę itemów z DOTA 2. Za 2 lata planuje wziąć ślub z ukochaną mi osobą, także przyszła pora na pozbycie się moich cennych itemów i nazbieranie trochę grosza :) Na sprzedaż idą m.in. wszystkie dostępne arkany( niektóre całe pogemowane), Darkclaw Emissary (najlepszy i najdroższy set dla dazzle), Fantoccini's Dilemma dla rubicka, Eternal Machine Head dla Clockwerka, Drodo the Druffin czy maksymalny lvl Onibi, a także mnóstwo immortali i innych rzadkich przedmiotów. Poniżej link do steam gdzie można wszystko zobaczyć i pooglądać: http://steamcommunity.com/profiles/76561198062627589/ Przedmioty wystawiam oczywiście jak ktoś sobie życzy na allegro, ceny będą dużo niższe niż na steam, gdyż pragnę wszystko sprzedać, a wiem, że jest to jedyny sposób na wypłatę pieniędzy ze steam. Także zachęcam do pisania na priv czy też na steam. Podaje również numer telefonu, można śmiało dzwonić lub pisać sms: 507974272 Myślę, że oferta jednorazowa dla fanów Doty, a także dla osób które chcą po tańszej cenie kupić i sprzedaż z zyskiem na steam itemki :) Pozdrawiam, Cosa nostra PS. Ważne, aby upewnić się przed zakupem czy macie możliwość otrzymywania ofert za pomocą systemu wymiany Steam.
 8. ITEMKI HELP PLS

  a jakie są teraz ograniczenia przy wymianie? można bez problemu wymieniać czy itemami jak sie posiada tokena? Bo widziałem, ze trzeba mieć kogoś miesiąc w znajomych ny moc cos mu podarować...
 9. Witam! Tak jak w temacie mam na sprzedaż jeden z bardzo rzadkich przedmiotów, a mianowicie Eternal Machine Head. Sprzedam po zaniżonej cenie, gdyż chcę się pozbyć tego itemu :P Zapraszam na priv z ofertami :)
 10. Nowy immortal dla broodmother

  Tak jak w temacie: kupię nowy immortal dla broodmother za realne pieniądze jako gift. Czekam na propozycje na priv
 11. hełm dla CK za pół ceny

  Skoro ten hełm może być tylko raz podarowany to jest prawie nic nie wart, a Ty jeszcze chcesz za niego 50 euro :D?
 12. Tak jak w temacie mam na sprzedaż sety z nowej skrzynki wraz z bardzo rzadkim setem dla pudga. Sety wysyłam jako podarunek. Priv
 13. Team Secret

  RTZ moim zdaniem dobrze się czuje na postaciach którymi może agresywnie grać już od początku :P
 14. Battle Pass Winter 2016

  Mro czy ten boost 15 lvl można sprzedać na steam? Czy jest to automatycznie przypisywane do konta?
 15. Podbijam! Nikt nie chce dobrze zarobić?