.TSW.

Creep
 • MMR

  904
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Feedowanko

  Gierka ta krzewi w nas nienawiść do drugiego człowieka. Zamiast przeznaczanić na nią wasz bezcenny czas, może lepiej byłoby zcząć czytać Biblie i otworzyć swoje serce na Jezusa Chrystusa.
 2. Czy przed skopiowaniem i wklejeniem tu tego mema zastanowiłeś się choćby przez sekundę czemu kratery po rzekomych uderzeniach meteorytów mają zawsze taki sam kształt? Skoro żyjemy na kręcącej się kuli, meteoryty powinny uderzać w ziemię pod wszelakimi kątami, co powodowałoby najróżniejsze kształty kraterów. Rzeczwistość jednak pokazuje jakby uderzenie miało miejsce zawsze przy kącie 90 stopni. Polecam się nad tym głeboko zastanowić, zrobić swój research i wysnuć odpowiednie wnioski.
 3. https://youtu.be/UAqoWeUniRk Pewnie zastanawiacie się od kogo zapoczątkowały się moje idiotyczne poglądy? Wstawiam więc filmik Erica Dubaya człowieka, chyba z największą obecnie wiedzą na temat płaskiej ziemi. On był prekursorem niedawnego przebudzenia ludzi.
 4. Piękny przykład na to co wiem już od wielu miesięcy. Pytanie tylko czy ty również o tym wiesz? Podemijmy dysputę. Zapraszam również innych do wyrażenia swojej opini na ten temat. Jestem bardzo ciekawy :)
 5. Dobry filmik. Jakie natomiast wyciagasz z niego wnioski?
 6. Przecież filmik ten obala choćby przykład którym posługiwał się zawsze kolejny guru dzisiejszej nauki, lansowany na geniusza Bill Nye. Statki znikające za rzekomą krzywizną ziemi można bardzo łatwo wyciągnć zza tej krzywizny mając odpowieni sprzęt taki jak luneta, czy też aparat z odpowiednim zoomem. Jest to oczywisty przykład, że na morzu nie występuje krzywizna. Skoro więc woda stanowi 70 % ziemi jest to niemożliwością aby kształt ziemi podawany nam przez dzisiejszą nauke był prawdziwy. Jeżeli więc przeciętny Shaar może obalić ten argument w 5 minut a ikona dzisiejszej nauki nie potrafi tego zrobić to coś tu jest chyba nie tak. Chcesz abym napisał coś od siebie? Bibila jest Słowem Bożym spisanym przez apostołów natchnionych Duchem Świętym. Opis świata znajdujący się w Księdze Rodzaju jest w całkowitej zgodzie z tym co każdy z nas może każdego dnia obserwować i doświadczać. Bóg - Jezus Chrytus jest stworzycielem ziemi i ludzi. Piszę to jako człowiek, który nie uczęszcza do kościoła katolickiego, który przez 27 lat swojego życia również wierzył w dzisiejszą naukę w nasa i inne oficjalne wersje zdarzeń takich jak 9/11.
 7. Podstawowe informacje na szybkości : https://youtu.be/A4WmxIJVJ60
 8. Skoro temat Bibili został poruszony i rozpocząła siędyskusja na ten temat, jestem w pełni usatysfakcjonowany. Nie liczyłem na taki rozwój sytuacji. Słowo Boże na forum gry komputerowej. Iam done.
 9. Jakbyś zaczął czytać Biblie nie musiałbyś zadawac takiego pytania. Może warto poświęcić nieco swojego czasu aby wyrobić sobie opinię na ten temat? Polecam zacząć czytać Bibile.
 10. Smutne jest to, że wy wciąż myślicie, że teraz nagle wskoczyłem z tym pomysłem. Przecież pisałem, że 2 lata robie swój reserch na ten teamat. Oglądałem obie części tego filmiku i nic to dla mnie nie zmienia. Jest to filmik z rodzaju debunkers. Widziałem już tego dziesiątki i działa to w obie strony.
 11. Okłamują nas odnośnie kształtu ziemi aby pozbyć się Boga z naszego żyia przecież to oczywiste. Mówie ogólnikowo a większości rzeczy trzeba się domyślać ponieważ chciałbym abyś wykazał nieco swojej intencji i zweryfikował sam to o czym piszę.
 12. Owszem świat kuli jest dla mnie fałszywy i nie mający sensu.
 13. Nie wiem z zdajecie sobie sprawę z pewnej rzeczy. Ja również przez 27 lat mojego życia wierzyłem, że to co nam mówi dzisiejsza nauka jest prawdą. Bibile traktowałem z przymrużeniem oka. Ekscytowałem się kosmosem jak każdy, widziałem lądowanie na księzycu w telewizji więc musiała to być prawda. Dopiero od 2 lat, po poświęceniu wielu dni na wyszukiwania informacji, oglądania oficjalnych filmików z nasa, lądowania na księżycu itp. zmienił się mój pogląd na ten temat.
 14. Szkoda, że nie poświecisz nawet chwili aby się tego dowiedzieć.