tadeitto

Creep
 • MMR

  167
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  20

tadeitto last won the day on June 13

tadeitto had the most liked content!

O tadeitto

 • Ranga
  Pro

Bio

 • Płeć
 1. Twarze pomalowane farbkami? Szaliki przygotowane? Narazie 1 zostalo 8!
 2. Forum dalej rozjebane czy szanowny Pan Maju troluje? Edit: Dalej rozjebane
 3. Forum dalej rozjebane czy szanowny Pan Maju troluje?
 4. ale inba
 5. ale inba
 6. ale inba
 7. ale inba
 8. Oh nie ludzie w internecie nie słuchają mojej racji i mnie obrażają. Opuszczam.
 9. Mógłby ktoś zrobić wogóle tl;dr o co wogóle chodziło na początku tego tematu?
 10. Widze ze pierwsi gracze juz otagowani https://www.dotabuff.com/players/214357225 https://www.dotabuff.com/players/145631546
 11. Podsumował Sędzia Maria Lisek Wesołowska
 12. W obecnej mecie Jugger działa najczęściej snowballując. BF odpada bo za duża inwestycja w dobijanie creepow i gra może się skończyć zanim ten item się zwróci. Typowo teraz drumsy/aquila into manta potem jakie diffu/skadi/blink w zależności od rozgrywki. Jugger działa na zasadzie mam 6-7 lvl tpuje i zabijam, z czego łatwo bierze się budynki bo w większości przypadków maksuje się warda po kręceniu. W lategame sprawdza się mając skadi/motyl/manta/abbysal. Co do linii do z mida i topa ma podobne zadanie, wygrać linie i pociągnąć gierke jak najszybciej się da. Nie ma złotego środka, każda gra jest inna, ale gra juggerem powinna być agresywna.
 13. Jak daleko do tych Kielc z Trójmiasta ='(
 14. bet-at-home, unibet i inne nielegalne w Polsce strony internetowe.
 15. Cześć, jestem Przemek witam w naszym skromnym community. Dla zainteresowanych dotabuff kolegi: https://www.dotabuff.com/players/29658101 Nie widzialem, żadnej twojej gry ale z historii widzę, że lubisz desolator( podpowiem ten itemek na doomie i medusie troszkę nie pasuje). Poogladaj gierki lepszych graczy, podpatrz co robią i co kupują bo z tym masz ewidentne problemy. Dota to niestety gra gdzie musisz zainwestować swój czas i chęci, żeby zwróciła Ci przyjemność z wygranej ( ale nie jest to gwarantowane).