tadeitto

Creep
 • MMR

  177
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Ahoj przygodo !

  Witam serdecznie w naszych skromnych prograch. W 90% znajdziesz tutaj zniszczonych życiem weteranów, więc może być ciężko z ludźmi do gry, ale istnieje pewna grupa facebookowa, na której może coś znajdziesz.
 2. Apel do władz

  Ogólnie jestem winny, że dołączył do ligi bo napisałem za niego wiadomość po angielsku do faceit'a o dodanie konta steam z VAC banem. Mea culpa, czekam na lincz. Na usprawiedliwienie byłem nietrzeźwy, ale w moim przypadku to słaba wymówka.
 3. Gruby wilk jest głodny krwi.
 4. Tryb gry - ankieta i dyskusja

  Znaczenie też ma prawdopodobnie kiedy ktoś w ogóle dołączył do ligi, bo nowe konta często dostają wyższy priorytet kapitański. Więc może w trakcie grania priorytet gdzieś się tam zmienia mocniej na gorsze niż lepsze. Trzeba by było zdebugować przypadki ale raczej faceit sam jest świadomy swojego spierdolenia. Teoretycznie zrobili spoko platformę, ale niepełnosprawna w pewnych kwestiach jest mocno i nic z poziomu dota2pl raczej się z tym nie zrobi.
 5. Vox Populi

  Tylko wilki.
 6. Seriale

  Nie ogladałem i nie żałuję.
 7. mecz

  Lol no kurna, świetnie założyć posta z takim tytułem i się spruć, że volvo to banda chciwych nieudaczników LUL. A tak na poważnie to dziwi mnie, że ludzie się do tego nie przyzwyczaili.
 8. kawiarnie internetowe w Trojmiescie

  O ile mi wiadomo nie ma czegoś takiego w trójmieście.
 9. Seriale

  Sillicon Valley, Peaky Blinders, House of Cards, Legion, The Leftovers, Taboo, The Following, True Detective, Vikings, The Rome, Westworld. 3 kategoria: Preacher, Broadchurch, Under the Dome, Lucifer, Blacklist, Blindspot, Mr Robot i te wszystkie ścierwo white collary i prawniki
 10. Dota2

  Czasami steam nie rozpoznaje dota2 po crash'u systemu, resecie przyciskiem itp. To, że gry nie ma w bibliotece steam nie znaczy, że nie ma jej na dysku. Mógłbyś sprawdzić ewentualnie integralność plików i czy istnieja fizycznie w folderze steam.
 11. SNG w kwalifikacjach do TI7.

  Twarze pomalowane farbkami? Szaliki przygotowane? Narazie 1 zostalo 8!
 12. Forum dalej rozjebane czy szanowny Pan Maju troluje? Edit: Dalej rozjebane
 13. Forum dalej rozjebane czy szanowny Pan Maju troluje?
 14. Kielce

  ale inba
 15. Kielce

  ale inba