tadeitto

Creep
 • MMR

  181
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Potrzeba 5k+ midera na lige

  Halo ja chcem.
 2. themightyb odpauzowauje gre

  Stare baby jebać prądem.
 3. Ranking

  Jak wejdziesz na swój profil w dota2 masz zakładkę "stats". Tam wyświetlony będzie twój mmr który jest związany z rangą. Tutaj znajdziesz zakres rang do mmr'a. https://dota2.gamepedia.com/Matchmaking/Seasonal_Rankings Nie jest w 100% dokładny ale mniej więcej odzwierciedla system.
 4. OFFLANER DIVINE + do teamku

  Polecam kolegów.
 5. Ahoj przygodo !

  Witam serdecznie w naszych skromnych prograch. W 90% znajdziesz tutaj zniszczonych życiem weteranów, więc może być ciężko z ludźmi do gry, ale istnieje pewna grupa facebookowa, na której może coś znajdziesz.
 6. Apel do władz

  Ogólnie jestem winny, że dołączył do ligi bo napisałem za niego wiadomość po angielsku do faceit'a o dodanie konta steam z VAC banem. Mea culpa, czekam na lincz. Na usprawiedliwienie byłem nietrzeźwy, ale w moim przypadku to słaba wymówka.
 7. 4300-4999 MMR - skleję drużynę na BC

  Gruby wilk jest głodny krwi.
 8. Tryb gry - ankieta i dyskusja

  Znaczenie też ma prawdopodobnie kiedy ktoś w ogóle dołączył do ligi, bo nowe konta często dostają wyższy priorytet kapitański. Więc może w trakcie grania priorytet gdzieś się tam zmienia mocniej na gorsze niż lepsze. Trzeba by było zdebugować przypadki ale raczej faceit sam jest świadomy swojego spierdolenia. Teoretycznie zrobili spoko platformę, ale niepełnosprawna w pewnych kwestiach jest mocno i nic z poziomu dota2pl raczej się z tym nie zrobi.
 9. Vox Populi

  Tylko wilki.
 10. Seriale

  Nie ogladałem i nie żałuję.
 11. mecz

  Lol no kurna, świetnie założyć posta z takim tytułem i się spruć, że volvo to banda chciwych nieudaczników LUL. A tak na poważnie to dziwi mnie, że ludzie się do tego nie przyzwyczaili.
 12. kawiarnie internetowe w Trojmiescie

  O ile mi wiadomo nie ma czegoś takiego w trójmieście.
 13. Seriale

  Sillicon Valley, Peaky Blinders, House of Cards, Legion, The Leftovers, Taboo, The Following, True Detective, Vikings, The Rome, Westworld. 3 kategoria: Preacher, Broadchurch, Under the Dome, Lucifer, Blacklist, Blindspot, Mr Robot i te wszystkie ścierwo white collary i prawniki
 14. Dota2

  Czasami steam nie rozpoznaje dota2 po crash'u systemu, resecie przyciskiem itp. To, że gry nie ma w bibliotece steam nie znaczy, że nie ma jej na dysku. Mógłbyś sprawdzić ewentualnie integralność plików i czy istnieja fizycznie w folderze steam.
 15. SNG w kwalifikacjach do TI7.

  Twarze pomalowane farbkami? Szaliki przygotowane? Narazie 1 zostalo 8!