Nemes

Creep
 • MMR

  45
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Nemes

 • Ranga
  Advanced Member

Bio

Ostatnio na profilu byli

793 wyświetleń profilu
 1. Vox Populi

  Kasiu, ja nie muszę nic nikomu udowadniać, to raczej powszechna wiedza i kto zna ten wie. Ale skoro pamięć Cię tak zawodzi i prosisz bym Ci przypomniał to ostatnia sytuacja zdarzyła się dziś około godziny 3:00 kiedy to 2x z rzędu gierka nie ruszyła bo raz zostałaś wybrana do innej drużyny niż diff, a w następnej oboje trafiliście na stanowisko kapitana. Także ten no, zanim zaczniesz oskarżać i próbować wymierzyć karę innym upewnij się, że sama nie masz nic na sumieniu.
 2. Vox Populi

  To, że oracle woli zatrzymać bata na pół sekundy zamiast zdjąć 6 stacków napalmu ze swojego carry to raczej nie jest problem bindów. Nie robię o to płaczu, mimo że dla mojej drużyny gierka stała się przez to dosyć przykra, a bardziej staram się dać wam do zrozumienia, że jeżeli faktycznie chcecie zmiany na lepsze, najlepiej zacząć od samego siebie, a dopiero potem naprawiać innych.
 3. Vox Populi

  @mr0 to jest jedno zdanie wyjęte z kontekstu, typkowi chodziło o to, że nie było w puli dobrych herosów na offlane, dlatego uznał, iż potrzebuje jakiro inaczej będzie musiał zachodzić cały czas do lasu, co spowoduje rotację przeciwnych supportów na midka. A nie jakiś tam szantaż typu mid or feed. Ogólnie grałem z jeDem sporo gierek na lidze i nigdy nie zauważyłem by był toksyczny, lub celowo niszczył gierki (rush midasa into echo sabre na ds szanuję bardzo). Z kolei osoby oskarżające go nie są zbyt dobrym przykładem dobrego zachowania, koleżanka Shey dodguje każdą gierkę w której drużyna się nie spodoba (a zdarza się to dosyć często), kolega Arothe natomiast jako jeden z lepszych graczy na lidze, zamienia się kontem z najgorszym graczem na lidze tworząc super przykre i nie zbalansowane gierki. @Arothe ja rozumiem, że nie liczą się punkty, a dobra zabawa, ale co jest zabawnego w podrzucaniu drużynie świni pod postacią 2k gracza, który następnie otrzymuje postać której nawet skilli nie zna i nie rozumie oraz nie potrafi wejść na team speaka, bo to przecież super żarcik i nikt się nie domyśli, że doszło do zamiany jak nie zmieni kanału na ts,
 4. szukam ludzi/teamu na pietruszke

  jakie pozycje gracie? mi chyba będzie potrzebny mid i carry tak na 4.5k+ najelpiej
 5. A ja byłem na marsie i podziwiałem piękne wodospady. Kogo to obchodzi? Każdego normalnego człowieka, który grając w grę chciałby przyjemnie spędzić czas, a nie użerać się z niedowartościowanymi osobami próbującymi się boostować w tak obrzydliwe sposoby. Niestety ciężko tu o takich, bo jak widać mamy tu w większości bandę podlizujących się prawiczków, którzy za dobry argument uważają "dużo osób tak robi więc to jest okej" lub jakieś pół-prawdziwe informacje z przed 3 lat. Dziękuję za uwagę i składam wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu ubogości mentalnej tych, którzy ignorują lub nie widzą nic złego w robieniu czegoś takiego.
 6. Ale Ty nie masz rozumu skoro rozsiewasz fałszywe informacje o osobie której nie znasz. Moje natomiast są jak najbardziej prawdziwe. Jak widać stereotyp o rudych się sprawdza.
 7. @Max przyszedł wielki obrońca wszystkich haremów i wypowiada się na temat rzeczy o których pojęcia nie ma. Ciekaw jestem co byś sobie myślał jakbyś trafił na coś takiego w grze, bo tak się składa, że to akurat Twój ~4k bracket. Kto jeszcze?
 8. @Chrone Gdybyś się choć troszkę wysilił i przeczytałbyś temat w którym się wypowiadasz to dowiedziałbyś się na jakiej podstawie to robię. Ale po co? Przyszedłeś, pokazałeś swojej pani jakim odważnym i dzielnym pupilem jesteś, misja zakończona. Brawa dla tego pana.
 9. Przeczytaj to co napisałem w pierwszym poście, potem przeczytaj to co napisałeś/aś, potem może jebnij tak z 3x głową o ścianę (ciężki przypadek widzę, ale nie ma nic do stracenia, a może coś sobie wbijesz do tej głowy). Ja nie bronię, ja atakuję podludzi, którzy uważają się za lepszych i ważniejszych od innych, gdzie prawda jest taka, że jesteście o wiele gorsi od większości i to wy podludzkie istoty wciągacie w to osoby kompletnie nie związane ze sprawą. No to obrona Ci się nie udała... ;/
 10. Ciężko o wyższy z osobą na Twoim poziomie. I ostatni raz piszę, że to nie ma nic wspólnego z waszymi sprzeczkami, lecz tylko i wyłącznie moje obrzydzenie i niechęć do sposobu w jaki postanowiłaś świadomie zwiększać swój mmr. A najgorsze w tym wszystkim jest to że Twoim jedynym argumentem jest fakt iż nie był to Twój pomysł, stawiasz się przed 8 losowymi osobami, które jak każdy chcą się w tej grze dobrze bawić i Ty nie widzisz w tym nic złego, a jeszcze masz czelność wypowiadać się na temat poziomu dyskusji.
 11. @alkorn 1. Zdecydowanie wydaje mi się, że nie wiem 2. Nadal nie mam co robić w domciu 3. Wszystko 4. Czy zdobycie punktów w grze jest aż tak ważne, aby psuć doświadczenie z gry dla 8 innych osób? W sumie dawno w szkole nie byłem, od kiedy 1>8?
 12. Jak ja z pracy wróciłem po godzinie 23, a uciekła wcześniej, przed ludźmi którzy obiecali jej miejsce w drużynie na bc i chwilę przed postanowili zmienić zdanie bo zagrała grę z Twoim byłym(?). Mimo, że również jest to dosyć brzydkie zachowanie, nie jest to powodem tego tematu i powstałby taki sam gdyby cała sytuacja się nie wydarzyła, a ja bym się dowiedział o Twoich występkach.
 13. Nie wiem skąd wzięłaś domysł o tym, że piszę w czyimś imieniu, bo robię to tylko i wyłącznie we własnym. Jak już napisałem, prosiła nawet bym tego nie robił, ale taki trochę uparciuch ze mnie.
 14. Oh jej, nadchodzi armia białych rycerzy. I tak Anno Suchcicka, był to sposób przypadkowy, gdyż po prostu wspomniała o tym w naszej rozmowie, co ja z ciekawości postanowiłem sprawdzić. Dodam również, że nalegała by całą sprawę olać i nic o tym nikomu nie pisać, ale cóż... nie mam co robić w domciu
 15. Mnie takie gry nie bawią, także podziękuję. Nie prosiłaś, ale nie był to jednorazowy przypadek, tylko korzystasz z tego jak możesz, więc to tak samo Twój wybór jak i jego. I wydaje mi się, że powinnaś mieć na tyle rozumu w głowie, żeby zdawać sobie sprawę, jak złe i niemoralne jest to co robisz, więc jaki sens ma pisanie do Ciebie w tej sprawie? Wpis na forum jest po to by uświadomić ludzi z jaką osobą mają/mogą mieć kiedyś do czynienia, bo w głowie mi się nie mieści jak robienie czegoś takiego może sprawiać człowiekowi jakąkolwiek przyjemność lub satysfakcję.