Nemes

Creep
 • MMR

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Nemes last won the day on June 11

Nemes had the most liked content!

O Nemes

 • Ranga
  Advanced Member

Bio

 • Płeć

Ostatnio na profilu byli

451 wyświetleń profilu
 1. jakie pozycje gracie? mi chyba będzie potrzebny mid i carry tak na 4.5k+ najelpiej
 2. A ja byłem na marsie i podziwiałem piękne wodospady. Kogo to obchodzi? Każdego normalnego człowieka, który grając w grę chciałby przyjemnie spędzić czas, a nie użerać się z niedowartościowanymi osobami próbującymi się boostować w tak obrzydliwe sposoby. Niestety ciężko tu o takich, bo jak widać mamy tu w większości bandę podlizujących się prawiczków, którzy za dobry argument uważają "dużo osób tak robi więc to jest okej" lub jakieś pół-prawdziwe informacje z przed 3 lat. Dziękuję za uwagę i składam wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu ubogości mentalnej tych, którzy ignorują lub nie widzą nic złego w robieniu czegoś takiego.
 3. Ale Ty nie masz rozumu skoro rozsiewasz fałszywe informacje o osobie której nie znasz. Moje natomiast są jak najbardziej prawdziwe. Jak widać stereotyp o rudych się sprawdza.
 4. @Max przyszedł wielki obrońca wszystkich haremów i wypowiada się na temat rzeczy o których pojęcia nie ma. Ciekaw jestem co byś sobie myślał jakbyś trafił na coś takiego w grze, bo tak się składa, że to akurat Twój ~4k bracket. Kto jeszcze?
 5. @Chrone Gdybyś się choć troszkę wysilił i przeczytałbyś temat w którym się wypowiadasz to dowiedziałbyś się na jakiej podstawie to robię. Ale po co? Przyszedłeś, pokazałeś swojej pani jakim odważnym i dzielnym pupilem jesteś, misja zakończona. Brawa dla tego pana.
 6. Przeczytaj to co napisałem w pierwszym poście, potem przeczytaj to co napisałeś/aś, potem może jebnij tak z 3x głową o ścianę (ciężki przypadek widzę, ale nie ma nic do stracenia, a może coś sobie wbijesz do tej głowy). Ja nie bronię, ja atakuję podludzi, którzy uważają się za lepszych i ważniejszych od innych, gdzie prawda jest taka, że jesteście o wiele gorsi od większości i to wy podludzkie istoty wciągacie w to osoby kompletnie nie związane ze sprawą. No to obrona Ci się nie udała... ;/
 7. Ciężko o wyższy z osobą na Twoim poziomie. I ostatni raz piszę, że to nie ma nic wspólnego z waszymi sprzeczkami, lecz tylko i wyłącznie moje obrzydzenie i niechęć do sposobu w jaki postanowiłaś świadomie zwiększać swój mmr. A najgorsze w tym wszystkim jest to że Twoim jedynym argumentem jest fakt iż nie był to Twój pomysł, stawiasz się przed 8 losowymi osobami, które jak każdy chcą się w tej grze dobrze bawić i Ty nie widzisz w tym nic złego, a jeszcze masz czelność wypowiadać się na temat poziomu dyskusji.
 8. @alkorn 1. Zdecydowanie wydaje mi się, że nie wiem 2. Nadal nie mam co robić w domciu 3. Wszystko 4. Czy zdobycie punktów w grze jest aż tak ważne, aby psuć doświadczenie z gry dla 8 innych osób? W sumie dawno w szkole nie byłem, od kiedy 1>8?
 9. Jak ja z pracy wróciłem po godzinie 23, a uciekła wcześniej, przed ludźmi którzy obiecali jej miejsce w drużynie na bc i chwilę przed postanowili zmienić zdanie bo zagrała grę z Twoim byłym(?). Mimo, że również jest to dosyć brzydkie zachowanie, nie jest to powodem tego tematu i powstałby taki sam gdyby cała sytuacja się nie wydarzyła, a ja bym się dowiedział o Twoich występkach.
 10. Nie wiem skąd wzięłaś domysł o tym, że piszę w czyimś imieniu, bo robię to tylko i wyłącznie we własnym. Jak już napisałem, prosiła nawet bym tego nie robił, ale taki trochę uparciuch ze mnie.
 11. Oh jej, nadchodzi armia białych rycerzy. I tak Anno Suchcicka, był to sposób przypadkowy, gdyż po prostu wspomniała o tym w naszej rozmowie, co ja z ciekawości postanowiłem sprawdzić. Dodam również, że nalegała by całą sprawę olać i nic o tym nikomu nie pisać, ale cóż... nie mam co robić w domciu
 12. Mnie takie gry nie bawią, także podziękuję. Nie prosiłaś, ale nie był to jednorazowy przypadek, tylko korzystasz z tego jak możesz, więc to tak samo Twój wybór jak i jego. I wydaje mi się, że powinnaś mieć na tyle rozumu w głowie, żeby zdawać sobie sprawę, jak złe i niemoralne jest to co robisz, więc jaki sens ma pisanie do Ciebie w tej sprawie? Wpis na forum jest po to by uświadomić ludzi z jaką osobą mają/mogą mieć kiedyś do czynienia, bo w głowie mi się nie mieści jak robienie czegoś takiego może sprawiać człowiekowi jakąkolwiek przyjemność lub satysfakcję.
 13. @nilamed byłem, widziałem, nie polecam
 14. W przypadkowy sposób dowiedziałem się dziś o pewnej osobie która postanowiła podnieść swój solo mmr w dość niekonwencjonalny i niezmiernie niemoralny sposób, po zbadaniu sprawy zobaczyłem coś paskudnie obrzydliwego. Otóż pewna pani mocą cycków postanowiła sobie uwieść jakiegoś gracza na poziomie ~6k mmr prawdopodobnie w celu podbudowania swojej ekstremalnie niskiej samooceny (zwiększenia punktów solo mm). A robią to w sposób następujący: uwiedziony kandydat zdobywa mmr na poziomie swojej pani, a następnie starają się znaleźć w tej samej grze, a wtedy w zależność czy są w tej samej drużynie czy przeciwnej, owy sługa albo stara się wygrać albo po prostu karmi swoją właścicielkę. Poniżej znajdują się przykładowe linki do meczów jak i profilu gracza. Obrzydliwy gracz Przykładowy mecz 1 Przydkładowy mecz 2 Mimo wielkich starań coś poszło nie tak Nawet wasz kochany caster Miętus Chciałbym również zaznaczyć, że powodem mojego postu jest tylko i wyłącznie czyste obrzydzenie w stosunku do drogi jaką ten gracz obrał w świecie naszej kochanej gry. Następnym krokiem będzie post na reddit z nadzieją na wyciągnięcie konsekwencji w postaci bana.
 15. Potrzebuję 2 graczy na bc tier 6 4k+ role do uzgodnienia http://steamcommunity.com/id/nemesx/