• Ogłoszenia

  • mr0

   PD2A 2017   02/06/18

   Zapraszamy do głosowania w Polish Dota 2 Awards 2017! 

Shark

Creep
 • MMR

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Shark

 • Ranga
  Member

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

466 wyświetleń profilu
 1. Wasze propozycje i nominacje

  1. Nisha 2. Red head 3. Patos 4. w polsce nie ma turniejów z prawdziwego zdarzenia i przy tym sprawiedliwych 5. mr0 6. Karpaj kiedy 5k 7. Damianexitdotapls zbanował mnie u siebie na kanale 8. Karakan 9. Nisha
 2. Z czego mamy sobie zdawać sprawę? W jakim celu mieliby nas niby okłamywać odnośnie kształtu naszej planety? Mówisz bardzo chaotycznie i ogólnikowo, a większości rzeczy trzeba się domyślać. Z całym szacunkiem do twojej osoby, ale robisz z siebie pośmiewisko, bo jedynym twoim argumentem przemawiającym za teorią płaskiej ziemi jest jego brak.
 3. Oświeć mnie i odpowiedz na moje pytanie.
 4. Ja tam naukowcem nie jestem, ale w życiu codziennym posługuję się własną logiką. Nie wiem w jaką budowę Układu Słonecznego wierzysz, ale zakładając, że ziemia jest płaska, jak wytłumaczysz chyba najprostsze zjawisko dnia i nocy? Przypominam, że istnieje coś takiego jak podział na strefy czasowe, a dla przykładu kiedy u nas jest noc to w Nowej Zelandii ostro nakurwia słońce.
 5. lolqus

 6. nowy telefon

  kwota max, przeznaczenie telefonu, jak duży wyświetlacz, bierzesz pod uwagę zakup z drugiej ręki (używany - ale na gwarancji), a co do sieci to kwestia indywidualna, ja korzystam z a2mobile - 20 zł nielimitowane wszystko.
 7. Jako niewielka społeczność doty w Polsce powinniśmy się wzajemnie wspierać i pokazać, że nie zawsze ilość osób przekłada się na jakość, choć czasem śmiem wątpić. Cieszmy się chwilą i korzystajmy z życia, dziękujmy za to co mamy, wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili, aaa........ i dopóki drugiemu nie dzieje się krzywda nie ma potrzeby, aż takiej ingerencji w temat. Czasem trza odpuścić, ugryźć się w język lub załatwiać takie sprawy między sobą. Zajmujemy się bzdetami zamiast działać w słusznych sprawach. Lepiej jest pomagać tym, którzy faktycznie tego potrzebują, bezinteresownie, nie na pokaz. Troche przykro sie robi gdy Polak napierdala na Polaka, ale w sumie tak jest wszędzie tu w Polsce i tam za granicą. Skurwysyństwo było, jest i będzie.....
 8. Właśnie takie mam skojarzenie odnośnie tego tematu. "POKAŻ CYCKA"
 9. zaśpiewaj se "znowu w życiu mi nie wyszło.."
 10. Boost czy nie boost, po chuj drążyć temat. Żyj własnym życiem, a naprawianie świata zacznij od siebie.