mr0

Carry
 • MMR

  1091
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mr0

 1. Polecam Tadzika, sprawdzony zawodnik na lanach i afterkach.
 2. Czlowiek ktory zasluguje na bana.

  Budda warn, następne "wykroczenie" albo tak skandaliczne zachowanie = przynajmniej tygodniowy ban. Rozumiem frustracje na fejsita, ale najeżdżanie na innych uczestników ligi jest poniżej krytyki. Miejty rozum i godność, jak nie umiesz się zachować w stosunku do innych ludzi to go rankedy.
 3. Seriale

  Homeland właśnie wylądował z nowym sezonem, znów bardzo dobrze, polecam.
 4. jestembog123 ban pls

  Zbanowany.
 5. themightyb odpauzowauje gre

  Spoko. Jeśli z kolei ktoś Cię tak potraktował - poproszę o namacalne dla mnie dowody na podstawie których będę i jemu mógł wlepić karę.
 6. themightyb odpauzowauje gre

  Budda 24h ban. Unpause nie jest ładne. I topornie przypominam że mogę Wam nakładać/zdejmować bany tylko na podstawie screenów/nagrań/czegokolwiek co mi TUTAJ dostarczycie, bo sam niestety nie dość czasu żeby grać na lidze, a jak już gram to nagle same aniołki
 7. ESL One Katowice 2018

  Sztosik, fajnie że się dobrze bawiłeś!
 8. JanoPodrywa

  Dobra, robimy tu porządki. Sami wiecie, że nie mam czasu grać w lidze, a jak gram to nagle wszyscy są harcerzami, więc proszę o dostarczenie konkretów tak żebym mógł na ich podstawie zdecydować nie będąc w grze - screeny/filmy/nagrania/whatever. Przekonajcie kogoś, kogo w grze nie ma, że typ jest do bana, a dam tego bana bez mrugnięcia okiem.
 9. kolejny cwel nie daje ready

  @HugsTimeOver warn, proszę tak nie robić.
 10. TheExitest celowo psuje gry na Polish Inhouse League

  Dobra, robimy tu porządki. Sami wiecie, że nie mam czasu grać w lidze, a jak gram to nagle wszyscy są harcerzami, więc proszę o dostarczenie konkretów tak żebym mógł na ich podstawie zdecydować nie będąc w grze - screeny/filmy/nagrania/whatever. Przekonajcie kogoś, kogo w grze nie ma, że typ jest do bana, a dam tego bana bez mrugnięcia okiem.
 11. Podcast Dota2.pl - Wasze pytania

  Pytania można podrzucać do jutra, 17:00. Tym razem podcast poprowadzimy LIVE, więc pytania możecie zadawać w trakcie audycji na Twitchu.
 12. Kupię bilet na ESL One w Katowicach

  Niedługo będziesz mógł go u nas wygrać :)
 13. Kontynuując naszą tradycję trzeci rok z rzędu(!) zapraszam do wspólnej zabawy w znanym i lubianym formacie. W tym temacie możecie podrzucać zarówno swoje zgłoszenia na kategorie, które powinniśmy rozpatrywać wspominając 2017, jak i wrzucać nominowanych do nich (wstępnie planowane kategorie poniżej). Dla przypomnienia zeszłoroczne kategorie, którymi będziemy również operować w tym roku (o ile nie zgłosicie czegoś, co nas zwali z nóg i będziemy musieli to dodać): 1. Najlepszy core 2. Najlepszy support 3. Największy postęp wśród graczy 4. Najlepszy polski turniej 5. Największy wpływ na rozwój sceny 6. Najlepszy strumyk (wykluczamy DOTA2.PL oraz dota2tv.pl) 7. Drama roku 8. Najlepszy komentator 9. Osobistość roku Zeszłoroczne wyniki.
 14. OFFLANER DIVINE + do teamku

  Polecam tych dzików.
 15. Cześć, Planujemy zorganizować kolejny podcast, bo widzimy, że cieszy się to Waszym zainteresowaniem. Do tej pory opublikowaliśmy: Proxy & Patos Proxy & mr0 shiru15 & kacor Proxy & shiru15 W następnym odcinku planujemy porozmawiać z nietuzinkową postacią sceny, jednym z najbardziej utalentowanych graczy, i chyba jedynym zawodnikiem, który poza moimi chłopakami ociera się o profesjonalne granie - Fey (zostawcie mu follow!). Skoro interesują Was tego typu rozmowy - macie okazję dołożyć do nich swoją cegiełkę. Zapraszamy do zadawania pytań w tym temacie - najciekawsze wątki zostaną poruszone przez . P.S. Jeśli macie jakieś sugestie z kim chcecie posłuchać rozmowy/co w nich ulepszyć - prosimy o feedback! <3
 16. Cześć fani dota 2!

  Siemanko! Pamiętaj żeby się nie zrażać.
 17. Apel do władz

  Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń - tutaj, na priv, i obserwacji człowieka w grach w lidze zdecydowaliśmy się na ban. Temat zamykam.
 18. Lich King offlane 7.07

  Jak mówi el capitan - nie ma pullowania, na 15 levelu +120 dmg - można ruszać w bój.
 19. Ahoj przygodo !

  Cześć zioper! Niestety nie mam wiele czasu na granko, ale trzymam kciuki że się tutaj odnajdziesz. Najważniejsze to wytrwałość, nie zniechęcaj się, w razie czego śmiało zadawaj na forum pytania ;)
 20. ESL One Hamburg 2017

  Super robota. Do zobaczenia w Katowicach - mam nadzieję zbić piąteczkę.
 21. 7.07 update

  Safe lane is dead.
 22. Tryb Randomowo wybieranych kapitanow?

  To był eksperyment przez niedopatrzenie. Pickowanie graczy jest fajną częścią tej ligi. Z naszej strony czekamy na update faceit, który wprowadzi w tym temacie sporo nowości - prosimy o cierpliwość.
 23. Pomocy

  Na podstawie screena nie mogę nic zrobić. Jeśli jednak grając w otwartej lidze nie jesteś w stanie wytrzymać tego, że ktoś nie spełnia Twoich oczekiwań wobec jego gry - może warto się zastanowić nad sensem uczestniczenia w takich grach. Wciąż rozważamy stworzenie dwóch dywizji - open i semi-pro, co pewnie rozwiązałoby Twój problem (o ile dobrze go zrozumiałem z tego dość niejasnego posta).
 24. Apel do władz

  #freetadzik