mr0

Carry
 • MMR

  1102
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mr0

 1. Rusky Moc Blyaaa

  brat. @Infi oznaczam specjalistę od rapu ze wschodu.
 2. el Patos rant

  Zgłaszam to do prokuratury, dziękuję. Mam nadzieję, że było warto.
 3. Seriale

  Billions, każdy sezon majstersztyk.
 4. Dzięki za głosy, zostaną wzięte pod uwagę przy wyborze MVP.
 5. Nie, technicznie zakup przepustki nie odbywa się za pomocą marketu, ale jeśli masz na nim blokadę to możliwe, że in-game zakupy również mogą być tym dotknięte (not sure tho). Jeśli to nie to - pewnie trafiłeś na jakiś error steama, wyślij ticket do supportu.
 6. Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy Was do głosowania na MVP finałów pierwszego sezonu liga dota2.pl. Jeśli ktoś przeoczył spotkania, vod można obejrzeć tutaj. W meczu zmierzyły się drużyny Hop Stanik oraz Silesian Earthshakers, zwyciężyła zaś ta druga wynikiem 2:0. Wśród głosujących, którzy zalajkowali (pięć dla Ciebie) profil liga dota2.pl na fejsiku rozlosujemy klawiaturę gamingową, a w ręce MVP trafi fotel gamingowy - nagrody ufundowane przez SPC Gear!
 7. Pomoc - Ankieta na studia

  Wypełnione
 8. Rysunki, handmade

  Neat
 9. Shaar królem forum.dota2.pl

  Widze, że we Twoim dworze nie ma dla mnie miejsca.
 10. Potrzeba 5k+ midera na lige

  Polecam Tadzika, sprawdzony zawodnik na lanach i afterkach.
 11. Czlowiek ktory zasluguje na bana.

  Budda warn, następne "wykroczenie" albo tak skandaliczne zachowanie = przynajmniej tygodniowy ban. Rozumiem frustracje na fejsita, ale najeżdżanie na innych uczestników ligi jest poniżej krytyki. Miejty rozum i godność, jak nie umiesz się zachować w stosunku do innych ludzi to go rankedy.
 12. Seriale

  Homeland właśnie wylądował z nowym sezonem, znów bardzo dobrze, polecam.
 13. jestembog123 ban pls

  Zbanowany.
 14. themightyb odpauzowauje gre

  Spoko. Jeśli z kolei ktoś Cię tak potraktował - poproszę o namacalne dla mnie dowody na podstawie których będę i jemu mógł wlepić karę.
 15. themightyb odpauzowauje gre

  Budda 24h ban. Unpause nie jest ładne. I topornie przypominam że mogę Wam nakładać/zdejmować bany tylko na podstawie screenów/nagrań/czegokolwiek co mi TUTAJ dostarczycie, bo sam niestety nie dość czasu żeby grać na lidze, a jak już gram to nagle same aniołki
 16. ESL One Katowice 2018

  Sztosik, fajnie że się dobrze bawiłeś!
 17. JanoPodrywa

  Dobra, robimy tu porządki. Sami wiecie, że nie mam czasu grać w lidze, a jak gram to nagle wszyscy są harcerzami, więc proszę o dostarczenie konkretów tak żebym mógł na ich podstawie zdecydować nie będąc w grze - screeny/filmy/nagrania/whatever. Przekonajcie kogoś, kogo w grze nie ma, że typ jest do bana, a dam tego bana bez mrugnięcia okiem.
 18. kolejny cwel nie daje ready

  @HugsTimeOver warn, proszę tak nie robić.
 19. TheExitest celowo psuje gry na Polish Inhouse League

  Dobra, robimy tu porządki. Sami wiecie, że nie mam czasu grać w lidze, a jak gram to nagle wszyscy są harcerzami, więc proszę o dostarczenie konkretów tak żebym mógł na ich podstawie zdecydować nie będąc w grze - screeny/filmy/nagrania/whatever. Przekonajcie kogoś, kogo w grze nie ma, że typ jest do bana, a dam tego bana bez mrugnięcia okiem.
 20. Podcast Dota2.pl - Wasze pytania

  Pytania można podrzucać do jutra, 17:00. Tym razem podcast poprowadzimy LIVE, więc pytania możecie zadawać w trakcie audycji na Twitchu.
 21. Kupię bilet na ESL One w Katowicach

  Niedługo będziesz mógł go u nas wygrać :)
 22. Kontynuując naszą tradycję trzeci rok z rzędu(!) zapraszam do wspólnej zabawy w znanym i lubianym formacie. W tym temacie możecie podrzucać zarówno swoje zgłoszenia na kategorie, które powinniśmy rozpatrywać wspominając 2017, jak i wrzucać nominowanych do nich (wstępnie planowane kategorie poniżej). Dla przypomnienia zeszłoroczne kategorie, którymi będziemy również operować w tym roku (o ile nie zgłosicie czegoś, co nas zwali z nóg i będziemy musieli to dodać): 1. Najlepszy core 2. Najlepszy support 3. Największy postęp wśród graczy 4. Najlepszy polski turniej 5. Największy wpływ na rozwój sceny 6. Najlepszy strumyk (wykluczamy DOTA2.PL oraz dota2tv.pl) 7. Drama roku 8. Najlepszy komentator 9. Osobistość roku Zeszłoroczne wyniki.
 23. OFFLANER DIVINE + do teamku

  Polecam tych dzików.