mr0

Carry
 • MMR

  1075
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mr0

 1. Cześć fani dota 2!

  Siemanko! Pamiętaj żeby się nie zrażać.
 2. Apel do władz

  Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń - tutaj, na priv, i obserwacji człowieka w grach w lidze zdecydowaliśmy się na ban. Temat zamykam.
 3. Lich King offlane 7.07

  Jak mówi el capitan - nie ma pullowania, na 15 levelu +120 dmg - można ruszać w bój.
 4. Ahoj przygodo !

  Cześć zioper! Niestety nie mam wiele czasu na granko, ale trzymam kciuki że się tutaj odnajdziesz. Najważniejsze to wytrwałość, nie zniechęcaj się, w razie czego śmiało zadawaj na forum pytania ;)
 5. ESL One Hamburg 2017

  Super robota. Do zobaczenia w Katowicach - mam nadzieję zbić piąteczkę.
 6. 7.07 update

  Safe lane is dead.
 7. Tryb Randomowo wybieranych kapitanow?

  To był eksperyment przez niedopatrzenie. Pickowanie graczy jest fajną częścią tej ligi. Z naszej strony czekamy na update faceit, który wprowadzi w tym temacie sporo nowości - prosimy o cierpliwość.
 8. Pomocy

  Na podstawie screena nie mogę nic zrobić. Jeśli jednak grając w otwartej lidze nie jesteś w stanie wytrzymać tego, że ktoś nie spełnia Twoich oczekiwań wobec jego gry - może warto się zastanowić nad sensem uczestniczenia w takich grach. Wciąż rozważamy stworzenie dwóch dywizji - open i semi-pro, co pewnie rozwiązałoby Twój problem (o ile dobrze go zrozumiałem z tego dość niejasnego posta).
 9. Apel do władz

  #freetadzik
 10. Kto wpada mordeczki?
 11. Major Katowice 2018

  Powinno być spoko.
 12. Zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami i głosy w ankiecie. Sezon Pietruszkowy graliśmy na CD, na tę chwilę w lidze ustawiony jest klasyczny CM. Ankieta potrwa do końca 28.09.2017 - i wtedy ostatecznie wybierzemy tryb gry na ten sezon.
 13. Dodżowanko

  24h ban, zaczynając od teraz.
 14. Vox Populi

  @Jedrzej ostrzeżenie za Proszę - zachowujcie się jak ludzie, to liga do wspólnego grania i fajnej zabawy, OTWARTA. Jeśli nie możecie znieść grania z graczami słabszymi od Was proponuję jedną z dwóch dróg: poczekać na ligę pro lub iść zagrać rankeda.
 15. Seriale

  Tu się serial z koniem szanuje? Bo w zespole Kinguin zdania mocno podzielone.
 16. W sumie nie pisałem o tym wcześniej ale założyłem fanpejdża na fejsie - żeby informować trochę o życiu KGN, i nie tylko. Zamierzam prowadzić tam relację z życia drużyny i wyjazdów - zaczynając od tego tygodnia i finałów ASUS Rog Masters. Zapraszam do zalajkowania - https://www.facebook.com/mr0dota/

  1. Patos
  2. Liczi

   Liczi

   Prawdziwi fani wiedzą od dawna, bo oglądali podcast (btw. Dota2 > HoN, od zawsze)

 17. Ban keymilo

  Pics or didn't happen - nie siedzę w gierkach, nie widziałem, nie zbanuję bez czegoś namacalnego.
 18. Feedowanko

  Wezyr 3 dni bana.
 19. Ludzie dodguja

  Możliwości #2 nie ma, możliwość #1 obowiązuje w tym momencie - z puli kapitanów wybierani są Ci z największa ilością punktów.
 20. Ludzie dodguja

  Za to bany już są, zwiększone do 60m.
 21. Ludzie dodguja

  Na poważnie: rozumiem, że problem nie dołączania do gier jest irytujący. Niestety nie mam jak ganiać/nadzorować gier nad ranem - jedyny sposób jaki widzę na rozwiązanie tej sprawy to po prostu odebranie kapitana osobom, które nie czują się na siłach lub abusują tą rolę. Proszę o zgłoszenia na priv na discordzie lub FaceIt jeśli ktoś chce zostać lub przestać być kapitanem w lidze.
 22. Ludzie dodguja

  Konkrety pls
 23. Co sądzicie o coachingu?

  Sensowna odpowiedź, coach Tadeusz na propsiku.