mr0

Carry
 • MMR

  1062
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mr0

 1. Vox Populi

  @Jedrzej ostrzeżenie za Proszę - zachowujcie się jak ludzie, to liga do wspólnego grania i fajnej zabawy, OTWARTA. Jeśli nie możecie znieść grania z graczami słabszymi od Was proponuję jedną z dwóch dróg: poczekać na ligę pro lub iść zagrać rankeda.
 2. Seriale

  Tu się serial z koniem szanuje? Bo w zespole Kinguin zdania mocno podzielone.
 3. W sumie nie pisałem o tym wcześniej ale założyłem fanpejdża na fejsie - żeby informować trochę o życiu KGN, i nie tylko. Zamierzam prowadzić tam relację z życia drużyny i wyjazdów - zaczynając od tego tygodnia i finałów ASUS Rog Masters. Zapraszam do zalajkowania - https://www.facebook.com/mr0dota/

  1. Patos
  2. Liczi

   Liczi

   Prawdziwi fani wiedzą od dawna, bo oglądali podcast (btw. Dota2 > HoN, od zawsze)

 4. Ban keymilo

  Pics or didn't happen - nie siedzę w gierkach, nie widziałem, nie zbanuję bez czegoś namacalnego.
 5. Feedowanko

  Wezyr 3 dni bana.
 6. Ludzie dodguja

  Możliwości #2 nie ma, możliwość #1 obowiązuje w tym momencie - z puli kapitanów wybierani są Ci z największa ilością punktów.
 7. Ludzie dodguja

  Za to bany już są, zwiększone do 60m.
 8. Ludzie dodguja

  Na poważnie: rozumiem, że problem nie dołączania do gier jest irytujący. Niestety nie mam jak ganiać/nadzorować gier nad ranem - jedyny sposób jaki widzę na rozwiązanie tej sprawy to po prostu odebranie kapitana osobom, które nie czują się na siłach lub abusują tą rolę. Proszę o zgłoszenia na priv na discordzie lub FaceIt jeśli ktoś chce zostać lub przestać być kapitanem w lidze.
 9. Ludzie dodguja

  Konkrety pls
 10. Zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami i głosy w ankiecie. Sezon Pietruszkowy graliśmy na CD, na tę chwilę w lidze ustawiony jest klasyczny CM. Ankieta potrwa do końca 28.09.2017 - i wtedy ostatecznie wybierzemy tryb gry na ten sezon.
 11. Co sądzicie o coachingu?

  Sensowna odpowiedź, coach Tadeusz na propsiku.
 12. PUBG

  Chętnie pogram, mam ze sobą jedną kotwicę.
 13. The International 2017

  Myślę, że to będzie najbardziej wyrównany pod względem poziomu TI. W roli faworytów widzę , moje serduszko wiadomo gdzie jest, nie wierzę w oraz Chiny.
 14. Seriale

 15. Szukam na pietruszke

  Przecież ja Ciebie już mam zgłoszonego w teamie
 16. Seriale

  Czy The Man in High Castle serio warto obejrzeć? Dotrwałem do połowy pierwszego sezonu i przestałem oglądać, bo nie było nic co by mnie tam wciągnęło...
 17. Seriale

  Wataha fajna, czekam na drugi sezon (w tym roku). Pakt s1 z tego co wiem jest kalką 1:1 (w sensie nawet ujęcia te same) z serialu ze Skandynawii na którym bazuje, ale overall i tak bardzo mnie wciągnął i obejrzałem oba sezony z zaciekawieniem. Belfer całkiem ok, trochę za dużo teenage wątków, no i absurdalne wprowadzenie do S2 na koniec pierwszej serii. Ale takie, że zostaje tylko się
 18. Seriale

  Scrubs LOVE, chyba obejrzę jeszcze raz.
 19. Seriale

  @123nonamed456 a to nie jest teenage drama? Takie mnie słuchy doszły. Może specjalista @kittyjagger się wypowie?
 20. Seriale

  Co oglądacie/oglądaliście - co polecacie, a co ssie kule - pogadajmy o serialach.
 21. Seriale

  Ostatnio oglądałem 3ci sezon Better Call Saul - podobał mi się choć momentami się ciągnął. Teraz na tapecie mam do dokończenia drugi sezon Billions (fajny serial z rudzielcem z Homeland) i oglądam czwarty sezon serialu 50centa Power - też polecam, choć jest trochę cukierkowy czasem. @Shaar służby specjalne - to coś od Vegi?
 22. Nuta W3

  @KyloLSM przyjacielu, godzina dodania tego posta + jego treść jest więcej niż doskonała
 23. Rapy ode mnie i ziomka

  Jak administrator @mnick naprawi style to dam Ci za to plusa.