mr0

Carry
 • MMR

  1100
 • Dołączył

 • Ostatnio

3 obserwujących

O mr0

 • Ranga
  Pubmaster
 • Urodziny 07/05/89

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

13743 wyświetleń profilu
 1. Seriale

  Billions, każdy sezon majstersztyk.
 2. Dzięki za głosy, zostaną wzięte pod uwagę przy wyborze MVP.
 3. Nie, technicznie zakup przepustki nie odbywa się za pomocą marketu, ale jeśli masz na nim blokadę to możliwe, że in-game zakupy również mogą być tym dotknięte (not sure tho). Jeśli to nie to - pewnie trafiłeś na jakiś error steama, wyślij ticket do supportu.
 4. Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy Was do głosowania na MVP finałów pierwszego sezonu liga dota2.pl. Jeśli ktoś przeoczył spotkania, vod można obejrzeć tutaj. W meczu zmierzyły się drużyny Hop Stanik oraz Silesian Earthshakers, zwyciężyła zaś ta druga wynikiem 2:0. Wśród głosujących, którzy zalajkowali (pięć dla Ciebie) profil liga dota2.pl na fejsiku rozlosujemy klawiaturę gamingową, a w ręce MVP trafi fotel gamingowy - nagrody ufundowane przez SPC Gear!
 5. Pomoc - Ankieta na studia

  Wypełnione
 6. Rysunki, handmade

  Neat
 7. Shaar królem forum.dota2.pl

  Widze, że we Twoim dworze nie ma dla mnie miejsca.
 8. Potrzeba 5k+ midera na lige

  Polecam Tadzika, sprawdzony zawodnik na lanach i afterkach.
 9. Czlowiek ktory zasluguje na bana.

  Budda warn, następne "wykroczenie" albo tak skandaliczne zachowanie = przynajmniej tygodniowy ban. Rozumiem frustracje na fejsita, ale najeżdżanie na innych uczestników ligi jest poniżej krytyki. Miejty rozum i godność, jak nie umiesz się zachować w stosunku do innych ludzi to go rankedy.
 10. Seriale

  Homeland właśnie wylądował z nowym sezonem, znów bardzo dobrze, polecam.
 11. jestembog123 ban pls

  Zbanowany.
 12. themightyb odpauzowauje gre

  Spoko. Jeśli z kolei ktoś Cię tak potraktował - poproszę o namacalne dla mnie dowody na podstawie których będę i jemu mógł wlepić karę.
 13. themightyb odpauzowauje gre

  Budda 24h ban. Unpause nie jest ładne. I topornie przypominam że mogę Wam nakładać/zdejmować bany tylko na podstawie screenów/nagrań/czegokolwiek co mi TUTAJ dostarczycie, bo sam niestety nie dość czasu żeby grać na lidze, a jak już gram to nagle same aniołki