mr0

Carry
 • MMR

  1080
 • Dołączył

 • Ostatnio

3 obserwujących

O mr0

 • Ranga
  Pubmaster
 • Urodziny 07/05/89

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

11938 wyświetleń profilu
 1. Podcast Dota2.pl - Wasze pytania

  Pytania można podrzucać do jutra, 17:00. Tym razem podcast poprowadzimy LIVE, więc pytania możecie zadawać w trakcie audycji na Twitchu.
 2. Kupię bilet na ESL One w Katowicach

  Niedługo będziesz mógł go u nas wygrać :)
 3. Kontynuując naszą tradycję trzeci rok z rzędu(!) zapraszam do wspólnej zabawy w znanym i lubianym formacie. W tym temacie możecie podrzucać zarówno swoje zgłoszenia na kategorie, które powinniśmy rozpatrywać wspominając 2017, jak i wrzucać nominowanych do nich (wstępnie planowane kategorie poniżej). Dla przypomnienia zeszłoroczne kategorie, którymi będziemy również operować w tym roku (o ile nie zgłosicie czegoś, co nas zwali z nóg i będziemy musieli to dodać): 1. Najlepszy core 2. Najlepszy support 3. Największy postęp wśród graczy 4. Najlepszy polski turniej 5. Największy wpływ na rozwój sceny 6. Najlepszy strumyk (wykluczamy DOTA2.PL oraz dota2tv.pl) 7. Drama roku 8. Najlepszy komentator 9. Osobistość roku Zeszłoroczne wyniki.
 4. OFFLANER DIVINE + do teamku

  Polecam tych dzików.
 5. Cześć, Planujemy zorganizować kolejny podcast, bo widzimy, że cieszy się to Waszym zainteresowaniem. Do tej pory opublikowaliśmy: Proxy & Patos Proxy & mr0 shiru15 & kacor Proxy & shiru15 W następnym odcinku planujemy porozmawiać z nietuzinkową postacią sceny, jednym z najbardziej utalentowanych graczy, i chyba jedynym zawodnikiem, który poza moimi chłopakami ociera się o profesjonalne granie - Fey (zostawcie mu follow!). Skoro interesują Was tego typu rozmowy - macie okazję dołożyć do nich swoją cegiełkę. Zapraszamy do zadawania pytań w tym temacie - najciekawsze wątki zostaną poruszone przez . P.S. Jeśli macie jakieś sugestie z kim chcecie posłuchać rozmowy/co w nich ulepszyć - prosimy o feedback! <3
 6. Cześć fani dota 2!

  Siemanko! Pamiętaj żeby się nie zrażać.
 7. Apel do władz

  Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń - tutaj, na priv, i obserwacji człowieka w grach w lidze zdecydowaliśmy się na ban. Temat zamykam.
 8. Lich King offlane 7.07

  Jak mówi el capitan - nie ma pullowania, na 15 levelu +120 dmg - można ruszać w bój.
 9. Ahoj przygodo !

  Cześć zioper! Niestety nie mam wiele czasu na granko, ale trzymam kciuki że się tutaj odnajdziesz. Najważniejsze to wytrwałość, nie zniechęcaj się, w razie czego śmiało zadawaj na forum pytania ;)
 10. ESL One Hamburg 2017

  Super robota. Do zobaczenia w Katowicach - mam nadzieję zbić piąteczkę.
 11. 7.07 update

  Safe lane is dead.
 12. Tryb Randomowo wybieranych kapitanow?

  To był eksperyment przez niedopatrzenie. Pickowanie graczy jest fajną częścią tej ligi. Z naszej strony czekamy na update faceit, który wprowadzi w tym temacie sporo nowości - prosimy o cierpliwość.
 13. Pomocy

  Na podstawie screena nie mogę nic zrobić. Jeśli jednak grając w otwartej lidze nie jesteś w stanie wytrzymać tego, że ktoś nie spełnia Twoich oczekiwań wobec jego gry - może warto się zastanowić nad sensem uczestniczenia w takich grach. Wciąż rozważamy stworzenie dwóch dywizji - open i semi-pro, co pewnie rozwiązałoby Twój problem (o ile dobrze go zrozumiałem z tego dość niejasnego posta).
 14. Apel do władz

  #freetadzik
 15. Major Katowice 2018

  Powinno być spoko.