mr0

Carry
 • MMR

  1062
 • Dołączył

 • Ostatnio

3 obserwujących

O mr0

 • Ranga
  Pubmaster
 • Urodziny 07/05/89

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

10307 wyświetleń profilu
 1. Vox Populi

  @Jedrzej ostrzeżenie za Proszę - zachowujcie się jak ludzie, to liga do wspólnego grania i fajnej zabawy, OTWARTA. Jeśli nie możecie znieść grania z graczami słabszymi od Was proponuję jedną z dwóch dróg: poczekać na ligę pro lub iść zagrać rankeda.
 2. Seriale

  Tu się serial z koniem szanuje? Bo w zespole Kinguin zdania mocno podzielone.
 3. W sumie nie pisałem o tym wcześniej ale założyłem fanpejdża na fejsie - żeby informować trochę o życiu KGN, i nie tylko. Zamierzam prowadzić tam relację z życia drużyny i wyjazdów - zaczynając od tego tygodnia i finałów ASUS Rog Masters. Zapraszam do zalajkowania - https://www.facebook.com/mr0dota/

  1. Patos
  2. Liczi

   Liczi

   Prawdziwi fani wiedzą od dawna, bo oglądali podcast (btw. Dota2 > HoN, od zawsze)

 4. Ban keymilo

  Pics or didn't happen - nie siedzę w gierkach, nie widziałem, nie zbanuję bez czegoś namacalnego.
 5. Feedowanko

  Wezyr 3 dni bana.
 6. Ludzie dodguja

  Możliwości #2 nie ma, możliwość #1 obowiązuje w tym momencie - z puli kapitanów wybierani są Ci z największa ilością punktów.
 7. Ludzie dodguja

  Za to bany już są, zwiększone do 60m.
 8. Ludzie dodguja

  Na poważnie: rozumiem, że problem nie dołączania do gier jest irytujący. Niestety nie mam jak ganiać/nadzorować gier nad ranem - jedyny sposób jaki widzę na rozwiązanie tej sprawy to po prostu odebranie kapitana osobom, które nie czują się na siłach lub abusują tą rolę. Proszę o zgłoszenia na priv na discordzie lub FaceIt jeśli ktoś chce zostać lub przestać być kapitanem w lidze.
 9. Ludzie dodguja

  Konkrety pls
 10. Zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami i głosy w ankiecie. Sezon Pietruszkowy graliśmy na CD, na tę chwilę w lidze ustawiony jest klasyczny CM. Ankieta potrwa do końca 28.09.2017 - i wtedy ostatecznie wybierzemy tryb gry na ten sezon.
 11. Co sądzicie o coachingu?

  Sensowna odpowiedź, coach Tadeusz na propsiku.
 12. The International 2017

  Myślę, że to będzie najbardziej wyrównany pod względem poziomu TI. W roli faworytów widzę , moje serduszko wiadomo gdzie jest, nie wierzę w oraz Chiny.
 13. PUBG

  Chętnie pogram, mam ze sobą jedną kotwicę.
 14. Seriale