Liczi

Creep
 • MMR

  862
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Liczi

 • Ranga
  Czołowy lekarz dota2.pl
 • Urodziny 02/23/95

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek

Ostatnio na profilu byli

1428 wyświetleń profilu
 1. Vox Populi

  Pamiętam jak jakiś czas temu ktoś założył temat o tym, czy Shey jest boostowana. Nie wiedziałem wtedy kto to jest. Byłem szczęśliwy
 2. Vox Populi

  +ban Shaar
 3. Feedowanko

  to Dota2
 4. ty czarna owco

 5. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  zgłaszam za spam
 6. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  ale ruda <3
 7. WIELKA WYPRZEDAŻ !!

  Odpowiem za niego: nie zdaje sobie z tego sprawy. My tu na forumku żyjemy tylko dotą, a ideałem kobiety jest WRka. A jak po godzinie zabawy nie jesteś zadowolony, to możesz nigdy więcej jej nie pickować, a i tak masz jeszcze mnóstwo innych opcji.
 8. Typie, może zamiast wrzucać denne filmiki, które przeciętny Shaar może obalić po 5 minutach researchu napiszesz coś od siebie? Bo tyle mówiłeś o samodzielnym myśleniu, ale takie myślenie w twoim przypadku kończy się tylko bólem głowy i płaczem.
 9. Nie rozumiem co oznacza oddalanie się od trzeciego wymiaru w momencie bycia trójwymiarowym obiektem. Rakieta nagle stanie się dwuwymiarowa? Cztery końce świata oczywiście dalej mają sens, bełkot tego nie zmienia. Możemy rozpatrywać Ziemię jako kwadrat (a dokładniej jako bardzo płaską bryłę o podstawie kwadrata) i wtedy Ziemia ma 4 krańce, końce, narożniki, wszystko jedno.
 10. Ech, kolejny debil :/ Kraniec jako miejsce, gdzie coś się kończy. Logiczne, że mowa o przestrzeni dwuwymiarowej, bo rozpatrujemy kształt Ziemi jako czworokąt, konkretniej kwadrat. Zatem zarówno bok tegoż kwadratu możemy rozpatrywać jako kraniec, jak i jego kąty, zależnie od wstępnej interpretacji, w żadnym z obu przypadków nie będzie to błąd. To raz Dwa, że kompletnie bez sensu (i bez rozumu) mieszasz przestrzeń dwuwymiarową (bo o takiej jest mowa w 4 stronach świata, rozpatrujemy płaszczyznę) z przestrzenią trójwymiarową, dodajesz do tego jeszcze czas, o którym każdy względnie zainteresowany tematem człowiek wie, że jest on rozpatrywany jako czwarty wymiar i grawitację, która w ogóle nie jest wymiarem, tylko siłą i co najwyżej powoduje zakrzywienie naszej czterowymiarowej przestrzeni. Co do narożników: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1095 Parafrazując klasyka: debilom wytłumaczyłem, reszta rozumie. Kiedyś Ci się uda, Shaar :*
 11. Krańce rozumiane jako narożniki, owszem, cztery, owszem, czworokąt. To takie dziwne?
 12. W Biblii jest też napisane coś o 4 krańcach Ziemi, zatem ziemia to czworokąt.
 13. Czyli świetnie wyjaśniony świat kuli masz za fałszywy, a świat dysku, który nawet nie ma sensu uważasz za prawdziwy. Najs.