Liczi

Creep
 • MMR

  832
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  8

Liczi last won the day on February 4

Liczi had the most liked content!

O Liczi

 • Ranga
  Czołowy lekarz dota2.pl
 • Urodziny 02/23/95

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek

Ostatnio na profilu byli

998 wyświetleń profilu
 1. Kto mi ukradł shoutboxa :((((((((

  1. Shaar

   Shaar

   liczi skarbie gdzie mój ban na forum?

  2. Liczi

   Liczi

   jezu, nie będziemy parą, tłumaczyłem ci to już kilkakrotnie i naprawdę nie bawi mnie powtarzanie tego

  3. Shaar
 2. ja też chce, uda się?
 3. ja też chce, uda się?
 4. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Typie opuść
 5. Zgłosiłem ten post, mam nadzieję, ze administracja tego zacnego forum się tobą zajmie. Żegnam pana i nie zamierzam reagować na twoje marne zaczepki :)))))
 6. Lisek, ale to nie do ciebie raczej było, w ogóle mało kogo obchodzisz, jesteś takim forumowym zwierzątkiem, co to raz na jakiś czas się trąci kijem, żebyś zrobił jakąś sztuczkę E: Nie no, kurwa, strumyk jest taki mannered, że nie mogę baitować, aż nie wypada xD
 7. Bardziej jak 'nie musisz rozumieć o czym mowa, jeśli wstawisz mema i memiczne strzałki' Ten temat potwierdza tylko, ze jeśli w tytule jest postawione pytanie, to odpowiedź na nie jest negatywna. Naprawdę największym rakiem doty ma być jakiś pojedynczy przypadek feedujacego durnia czy jakaś pseudo boosterka, ktora i tak jest lepsza niż normalna boosterka, a co do której nie widziałem, żeby obrońcy moralności się wypowiadali. A ze koleś przyszedł na forumek nie po to, żeby poinformować o wałkach, tylko żeby ujebac kogoś tam hakami w ramach jakiejś prywaty, to dostał to, czego się można było spodziewać: wyjebkę i trochę żartów o cyckach. Stuleji nie widziałem, ale nie zaglądam ludziom w spodnie (chyba, ze są atrakcyjni i mam na to przyzwolenie)
 8. Kierowniku, poratuj jakimś równaniem, ja ubogi mentalnie chłopak jestem
 9. Właśnie chyba nie, z tego co widzę, to oni tego tsa wymagają
 10. Chyba niezbyt dobry z Ciebie kołcz
 11. @bestia987 pofeedować Cię na rankedach? Tylko daj mi fejsa. Btw. o co chodzi z Bielawą i o co chodzi z discountowaniem Mnicka? xD Reinmar był z Bielawy, podobnie jak jego brat, Peterlin.