Rainen2011

Creep
 • MMR

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Rainen2011 last won the day on May 22

Rainen2011 had the most liked content!

O Rainen2011

 • Ranga
  Junior

Ostatnio na profilu byli

102 wyświetleń profilu
 1. mam całkiem śmieszny, aż się prawie zesrałem - uważam jednak, że dżungla rzeczywiście jest potrzebna szczególnie, kiedy jak np. axowi trafi się line-up, który go kara i nie wyfarmi blinka
 2. perełka : DDDDDD
 3. Podsumowując, po prostu trzeba być bardziej wnikliwym (spostrzegawczym), by zrozumieć gameplay admirałabulldoga niż złote rady jaśkazmida15. Trzeba mieć także więcej czasu na oglądanie gier. Coaching wydaje się więc wygodniejszą alternatywą.
 4. Jak w temacie - czy wg. was coaching ma sens? Czy jednak lepiej samemu uczyć się grać? Nigdy nie próbowałem, ale wydaje mi się, że to całkiem spoko opcja. Można zapewne wyrobić w ten sposób pewne nawyki. Dobry coach ma możliwość nauczenia pewnych "sztuczek" i nie trzeba o nich np. czytać na forach typu reddit.
 5. 1. typek z za granicy, ktory zrobil ten bit, mial na nim 11k wyswietlen i wrzucil go jako free, non-profit 2. wszystko, co wychodzi w polszy jest mniej lub bardziej udana kopia tego, co jest w stanach (poza tym to sie nazywa inspiracja, nie kopia)
 6. polecam obczaic, jak lubisz muzyke na poziomie - staramy sie pchac ten shit na poziomie stanow
 7. * Sven: God's Strength bonus strength reduced from 16/28/40 to 12/24/36 * Sven: Base Attack Time increased from 1.7 to 1.8 * Troll Warlord: Agility gain reduced from 2.75 to 2.5 * Broodmother: Spin Web HP Regeneration increased from 2/4/6/8 to 3/5/7/9 * Monkey King: Wukong's Command attack cooldown improved from 1.7 to 1.6 svenik znerfiony, troll tez i prawidlowo, broodka moze przestanie byc gowno pickiem a mk po zbyt ciezkich nerfach slightly podkrecony - git pacz