pieczonko

Creep
 • MMR

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

O pieczonko

 • Ranga
  Member

Ostatnio na profilu byli

159 wyświetleń profilu
 1. bcup>lan kielce confirmed
 2. Nothing wrong here
 3. Nothing wrong here
 4. Invite dla Newbee jak widać trafiony bardzo. Będzie uber ciężko bo jeszcze zamiast Team Freedom będzie DC. Powodzenia!
 5. Dokładnie, dlatego nie ma idealnej taktyki na off i każdy idący tam jest skazany na pożarcie jeśli nie ma wsparcia ze strony teamu
 6. Dobry odcinek, tylko odnośnie blokowania creepów na offie zabrakło informacji, że przeciwnik też blokuje creepy i mimo dobrego naszego bloku wcale nie muszą się spotkać bliżej naszej wieży. Wtedy dobrą opcją jest puszczenie jednego creepa i blokowanie 3 pozostałych co powoduje, że mamy sytuację gdzie 4 creepy focusują jednego i kiedy tamte dojdą to jest 3v4 co automatycznie pushuje linie przeciwnika.
 7. Secret 1:0 Team Alternate Attax https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA 0-9.
 8. Prodota 1:0 Team Alternate Attax Alternate bez pomysłu na grę, widać że już kompletnie im nie zależy i czysty pubik. 0-8 i last game vs Secret.
 9. Alliance 1:0 Team Alternate Attax Ta gra pokazała jak bardzo ATN nie radzi sobie w late game. Brak taktycznego rozegrania, aby skończyć grę. Po siedmiu gierkach ATN 0-7.
 10. Bears 1:0 Team Alternate Attax Po dobrym początku 11-8, brak agresji w mid game i odkucie invo na sunstrikach. W rezultacie 19-33. ATN po sześciu meczach 0-6.
 11. Cloud 9 1:0 Team Alternate Attax Wyrównana gierka w pewnym momencie jednak C9 overfarmed ATN + doszły BKB a fizycznego dmgu brak. Po pięciu gierkach ATN 0-5.