yakoobs

Creep
 • MMR

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

O yakoobs

 • Ranga
  Member

Ostatnio na profilu byli

472 wyświetleń profilu
 1. Wasze propozycje i nominacje

  Propozycje na KOLEJNE nominacje i kategorie: 1. Najlepszy core: Fey, Cor Kalom 2. Najlepszy support : Molex 3. Największy postęp wśród graczy: Zacktan, KacorGOD 4. Najlepszy polski turniej: - (slaba kategoria, za rok i tak pewnie wygra esl katowice) 5. Największy wpływ na rozwój sceny: el lisash 6. Najlepszy strumyk: Skrzydlaty (https://www.twitch.tv/skrzydlaty) 7. Drama roku: The Kiev Major 2017: EU Qualifiers (m.in. fakt, że nie udało się zrobić szumnie zapowiadanego 0-10) - http://liquipedia.net/dota2/Kiev_Major/2017/Main_Qualifiers/Europe 8. Najlepszy komentator: Skrzydlaty 9. Osobistość roku: Nisha, el lisash, + Cumback roku: KGN vs Newbee: https://www.dotabuff.com/matches/3570219677 + Srogi throw milordzie: Nightstalker z deso https://www.dotabuff.com/matches/3497136683 + Miss Polskiej Doty 2017: (???)
 2. Czepiacie się. Dobrze, że w kraju biznes zaczyna się kręcić, życzę powodzenia bo chętni na pewno się znajdą prędzej czy później, a na nosaczy lacha :D
 3. Pożegnanie z Afryką

  @shiru ogromny szacunek za to co zrobiłeś dla polskiej Doty! Nie mniejszy za super muzykę (katuję na Spotify, proszę dajcie update na koncertowy rozkład jazdy na FB) gg wp good luck further!
 4. Kiev Major

  Pokonując w finale
 5. Polacy @ Kiev Major quali

  W quali do D2CL grali z Supremem (źródło: https://dota2.pl/20678/atn-wygrywa-otwarte-kwalifikacje-do-d2cl/) czyżby dream team znow w komplecie? @el lisash mógłby sobie Twittera przywrócić bo nie wiadomo co u chłopaków słychać, kiedy grają itd :/
 6. Kiev Major

  Co się stanie z invite dla graczy AdFinem? Zagrać mogą starym składem ale bez sponsora/szyldu AdFinem
 7. THE EL LISASH RANT

  Tak jak wszystkim, czyli za mało :D
 8. THE EL LISASH RANT

  turtelian jest też wniosek 3ci..., że to nie Lisek jest problemem i nie decyduje o jakości wykonania takich pojedynczych solo pick off'ów. Nikt jakoś wcześniej nie histeryzował. A i wyniki były... Zawsze można spróbować z ATN.YapzOr bo podobno jest na rynku :D może zagada po jordańsku-polsku do jakiegoś innego dobrego grajka i mamy nowy roster :D ~ Make ATN great again ~
 9. THE EL LISASH RANT

  Oni nie mają/muszą się lubić. Oni mają wygrywać ProDoty i quali do większych turniejów. :D Parafrazując tym razem nie Freud'a jak kamkaskan a M.M.Kolonko: "dota to jest byznes"
 10. Jakaś drama lasek, nikt nie wie o co chodzi

  Takie trochę samozaoranie, isn't it?
 11. THE EL LISASH RANT

  Mnie też, do tego stopnia, że napisałem komentarz :D Przez tego typu akcje, robaki takie jak my, wypełzają z cienia :D
 12. Polish Dota 2 Awards 2016

  1. Supreme 2. kacor 3. Nisha 4. Łódź 5. bandzior 6. skrzydlaty91, gość powinien pracować w Radiu! Dota słowem malowana! Uwielbiam! 7. nowy carry ATN 8. mr0 (mógłby trochę więcej śmieszkować w przyszłości)
 13. THE EL LISASH RANT

  pj Twoje konto zostało stworzone godzinę temu, jakby specjalnie na ten komentarz :D
 14. THE EL LISASH RANT

  Pablo, ja zrozumiałem, że wyrzucenie z teamu i ze znajomych nie było równoznaczne tylko równoczesne :D Nieprofesjonalne jest wywlekanie kwestii zespołu na forum publiczne. Coś takiego, taka klauzula powinna być zawarta w kontrakcie. :D @kamkaskan dzięki za rzeczową odp, chyba wiesz trochę więcej o charakterach naszych postaci. Jaki kraj taki Puppey :D Tak bardzo martwi mnie, że z drużyny która kiedyś klepała AdFinem, tylko Nisha i trochę kacor prują umiejętnościami do przodu.