Merand

Creep
 • MMR

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Podcast Dota2.pl - Wasze pytania

  Raczej liczę na to, że Shiru powie coś w stylu: "A najciekawsze pytanie na forum zadał Merand! Serdecznie pozdrawiamy!". To będzie mój kolejny kroczek do stania się sławnym na tym forum. :D
 2. Podcast Dota2.pl - Wasze pytania

  Czym się zajmuje poza grą? Czy zamierza zostać pełnoetatowym graczem? Jak jego rodzina patrzy na to, że gra? Czy go wspiera czy nie? Jak wspomina swoje początki? Czy Team Rocket było dla niego odskocznią do dostania się na międzynarodową scenę? Jak wspomina swój epizod w ATN? Dlaczego przestał odzywać się na forum? Jak ocenia drame z Liskiem? Jaki kontakt ma z graczami KGN? Dlaczego nie gra już w polskich zespołach? Jak ocenia polskich graczy i polską scenę Dota2? Jak komunikuje się w zespołach, w których obecnie grywa? Z kim obecnie tworzy(o ile tworzy) zespół? W jakim języku się komunikuje oprócz polskiego? Angielski? Rosyjski? Czy zamierza być na ESL Katowice? Jak tak to czy jako zawodnik? Ekspert? Komentator? Jaki jest jego ulubiony zespół, zawodnik? Czy się na kimś wzoruje swoją grą czy próbuje grać w własnym stylu? Czy łatwo się denerwuje gdy przegrywa, czy jest raczej oazą spokoju? Czy czuje, że się rozwija? Czy uważa, że stoi w miejscu? Jak często gra? Czy czuje wsparcie polskich kibiców? Jak radzi sobie z hejterami? Czy widzi siebie w roli kapitana zespołu?
 3. Fantasy Challenge TI6

  Wczoraj 539,38, a dziś chyba gorzej będzie bo OG tylko 2 mecze gra. :P Chociaż nie mam pojęcia jak to się tam liczy... A na dziś czekam na parę podpowiedzi jeszcze, bo obecnie mam: Miracle, Mu, Hao, Fly(złoty) i Puppey(srebrny).
 4. jakich hero wam brakuje?

  Mi brakuje Kunkka! Lubię tą postać i chciałem trochę podpatrzeć jak nim grają, ale jakoś go nigdzie nie widzę.
 5. Typujemy The International 5 z Dota2.pl

  0 pkt 1. IG 0 pkt 2. VG 0 pkt 3. Secret 0 pkt 4. EG 0 pkt 5. C9 0 pkt 6. Empire Total 0 pkt
 6. Jesteś pewny, że musisz mieć streszczenie po angielsku? Na niektórych uczelniach, niektóre kierunki odpuszczają, więc popytaj jeszcze.
 7. Bry

  Bry wszystkim z forum. Jestem nowy, doświadczenie mam małe, ale lubię sobie pograć. Mam 745h rozegranych w Dota2 - większość na boty. Moją ulubioną postacią jest Kunkka, którym gram średnio. Mam jeszcze pytanko z ciekawości - czy ktoś widział na którymś TI, żeby ktoś tam grał Kunkka? Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w grze!