Nakaj

Mega Creep
 • MMR

  142
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  2

Nakaj last won the day on February 6

Nakaj had the most liked content!

1 obserwujący

O Nakaj

 • Ranga
  Pro

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 1. Tu można obstawiać przedmioty z gry http://www.vpgame.com/match.html
 2. Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, ale podejrzewam, że warto zobaczyć: oraz:
 3. Szanuję, bo to zawsze jakieś urozmaicenie, choć w próżni to najbardziej nieczytelny system rozgrywania turniejów jaki jestem w stanie skojarzyć.
 4. Oczywiście, jak w każdej innej dziedzinie ciężko o jakiekolwiek pewniaki, niemniej polecałbym kanał Nahaza, który zawsze publikuje swoje przewidywania poparte danymi statystycznymi, przy relatywnie małym nakładzie czasowym można mieć dość sensowny insight w tym kogo gdzie warto obstawić.
 5. 1. Tinker, ale granie nim frustruje, bo by w pełni wykorzystać jego potencjał trzeba ekstremalnie dobrze klikać guziki :> 2. Windranger, znacznie prostsza i bardzo satysfakcjonująca, mimo że obecnie wypadła z łask topowych graczy 3. Potm, od kiedy ma ulepszenie sceptera daje ogromne możliwości dzięki kosmicznym ilościom złota jakie wpadają
 6. Ah, sorry, nie wiem czemu przeczytałem, że NIE podoba ;P. Imo też bardzo spoko zmiana =]
 7. Dlaczego, zbytnie ułatwienie?
 8. Jak wiadomo wjechała dziś nowa aktualizacja; zapraszam do narzekania lub jeżeli ktoś ma taką potrzebę (w co ciężko uwierzyć) pochwalenia zmian :O.
 9. MMR się zgadza, tylko studia nie te. Ale sama fucha wymarzona.
 10. Dość odważnie. W przypadku Mineski vs XCTN jestem przeciwnego zdania, szczególnie jeśli to XTCN jest faworytem. W drugim przypadku przy takim kursie to bet na wydaje się być ok. W trzecim faworyzowałbym EMPIRE, ale nie wiem czy aż. tak.
 11. ?

  Gdzie dają takie komentarze :?
 12. Dendi dorzuca kilka groszy do niekończącej się dyskusji o znaczeniu MMR'a :>
 13. Długo było czekać, ale wreszcie jest, na razie info o rozbudowanej sekcji battlecupów znajdziecie tutaj.
 14. DAJ BORZE.
 15. Jakoś też nie widzę H4nn1'ego i Trixi na szczycie, ale może Synderen ma jakieś magiczne sztuczki w rękawie. Era, zawsze na propsie :>