alkorn

Offlaner
 • MMR

  57
 • Dołączył

 • Ostatnio

O alkorn

 • Ranga
  Pro
 • Urodziny 11/30/15

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  daleko

Ostatnio na profilu byli

1151 wyświetleń profilu
 1. Dziwne lagi w grze

  Masz routery połączone mostkowo? Ja też tak miałem i niezależnie od jakości odbieranego sygnału, zawsze miałem problemy z siecią. Mój problem naprawił się przy wykorzystaniu połączenia Powerline (przesyłanie sygnału przez sieć elektryczną - najlepiej podłączony prosto do gniazdka w ścianie). Podłączasz w pokoju z głównym routerem nadajnik podpięty kablem do tegoż routera, w pokoju odbiornik podpięty do kompa i cieszysz się nienagannym połączeniem. Serio, uratowało mi to życie, bo już wiązałem sznur na suficie. Ja używam zwykłego TP-Linka.
 2. DirectX nie ma znaczenia dopóki nie wymuszasz manualnie poprzedniej wersji (typu np. Dx 8, która raczej nie będzie dostępna w docie). DirectX Jest kompatybilny z poprzednimi wersjami (czyli Dx11 obsługuje Dx9). Zastosuj się proszę do moich poprzednich sugestii, dopiero potem daj znać czy cokolwiek zmieniło. Żeby sprawdzić czy grafa jest obciążona, spójrz w programie GPU-Z na parametr GPU Load, żeby się upewnić.
 3. ściągnij sobie program GPU-Z. Upewnij się że karta w tym programie jest fizycznie obciążona, podczas działania Doty. Może w BIOSie trzyma Ci ustawienie żeby korzystać ze zintegrowanej i przy Docie jej nie przełącza. Na wszelki wypadek - update sterowników zarówno do karty graficznej jak i do BIOSa. Możliwe, jak mówiłem, że BIOS z automatu odpala zintegrowaną grafę, jak da się, przełącz na Radeona w ustawieniach. To tyle wstępnie pomysłów.
 4. Hej, ja w sumie też nie wiem. Na pewno napisałbym jakąś specyfikację, która przybliży nam dane Twojego komputera, jak na przykład: - karta graficzna - procesor - ilość RAM - system operacyjny
 5. ESL One Hamburg 2017

  szkoda że się nie spotkałeś ze mną ani z proxym na miejscu ;) Fajne foty!
 6. Globalne badanie graczy DOTA 2

  Dzięki wszystkim którzy się pojawili!!!! Już jesteśmy po 30 osobach, przechodzimy do fazy statystyki i wyciągania ostatecznych wniosków do włożenia do badania i publikacji :)
 7. Lan kielce

  Ty mi powiedz lepiej czy jedziesz, bo dalej szukam podwózki z Gdańska :P
 8. Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

  Dobrze, Panowie i Panie. Podsumujmy w ogóle czy rozkręcanie dramy ma sens: 1. Czy wielkość cycków faktycznie zakrawa aż o zakładanie postu na forum? Jeśli tak proszę o dowody. (P.S @Double G wciąż czekam na fotki najpiękniejszej dziewczyny świata) 2. Co kogo obchodzi jakieś boostowanie dziewczyn... No nie jest to moralne ale szukanie moralności w internecie nie jest najlepszym pomysłem z założenia :/ 3. Co ma Bielawa do rzeczy? :D
 9. Lan kielce

  to się zakwalifikuj to ja chętnie się zabiorę bo akurat mam kawalerski w czwartek/piątek w Gdańsku :P
 10. Najseksowniejsza streamerka doto

  co do autora @Shaar - ta dziewczyna jest zaledwie powyżej average, zwłaszcza kiedy zdejmie tonę szpachli z twarzy. -> https://www.instagram.com/sharishanya/ Oczywiście kwestia preferencji i gustu. Generalnie była jeszcze jedna ruska streamerka fajna, myślę że Wojtek aka Raveczek będzie w stanie tutaj podzielić się swoim doświadczeniem. Jeśli nie zależy Ci na docie jako "głównej grze" (xD) to masz: https://www.youtube.com/watch?v=PklX1T59FMQ https://www.youtube.com/watch?v=TjMCVgjMrfM https://www.youtube.com/watch?v=38pF-jyWHHk Jeśli masz czas i ochotę na tego typu zabawy to polecam: https://twitchgrills.com/
 11. Globalne badanie graczy DOTA 2

  Witam. Wciąż poszukuję chętnych do badania. Zostało jeszcze 10 miejsc. Mam nadzieję że tyle z Warszawy znajdzie się osób :)
 12. Globalne badanie graczy DOTA 2

  Jest we Wrocławiu za tydzień ale na szczęście obłożony już
 13. Globalne badanie graczy DOTA 2

  Uwaga - jest możliwość odebrania sobie dodatkowo kwoty do 50 zł za dojazd (oczywiście wypadałoby to czymś poświadczyć)
 14. Globalne badanie graczy DOTA 2

  Miło Lisek że chcesz pomóc, ale za miesiąc to już musi ruszyć :D W następny weekend (11.03) będę robił to badanie we Wrocławiu. Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam. do dopisania się, narazie mam 4 osoby indywidualnie zapisane.
 15. Globalne badanie graczy DOTA 2

  @Pablo skad Ty chciales do wawy dojechac na to badanie?