alkorn

Offlaner
 • MMR

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

O alkorn

 • Ranga
  Pro
 • Urodziny 11/30/15

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek
 • Miejsce zamieszkania
  daleko

Ostatnio na profilu byli

784 wyświetleń profilu
 1. ESL One Hamburg 2017

  szkoda że się nie spotkałeś ze mną ani z proxym na miejscu ;) Fajne foty!
 2. Dzięki wszystkim którzy się pojawili!!!! Już jesteśmy po 30 osobach, przechodzimy do fazy statystyki i wyciągania ostatecznych wniosków do włożenia do badania i publikacji :)
 3. Lan kielce

  Ty mi powiedz lepiej czy jedziesz, bo dalej szukam podwózki z Gdańska :P
 4. Najbardziej obrzydliwy polski gracz w dota?

  Dobrze, Panowie i Panie. Podsumujmy w ogóle czy rozkręcanie dramy ma sens: 1. Czy wielkość cycków faktycznie zakrawa aż o zakładanie postu na forum? Jeśli tak proszę o dowody. (P.S @Double G wciąż czekam na fotki najpiękniejszej dziewczyny świata) 2. Co kogo obchodzi jakieś boostowanie dziewczyn... No nie jest to moralne ale szukanie moralności w internecie nie jest najlepszym pomysłem z założenia :/ 3. Co ma Bielawa do rzeczy? :D
 5. Lan kielce

  to się zakwalifikuj to ja chętnie się zabiorę bo akurat mam kawalerski w czwartek/piątek w Gdańsku :P
 6. Najseksowniejsza streamerka doto

  co do autora @Shaar - ta dziewczyna jest zaledwie powyżej average, zwłaszcza kiedy zdejmie tonę szpachli z twarzy. -> https://www.instagram.com/sharishanya/ Oczywiście kwestia preferencji i gustu. Generalnie była jeszcze jedna ruska streamerka fajna, myślę że Wojtek aka Raveczek będzie w stanie tutaj podzielić się swoim doświadczeniem. Jeśli nie zależy Ci na docie jako "głównej grze" (xD) to masz: https://www.youtube.com/watch?v=PklX1T59FMQ https://www.youtube.com/watch?v=TjMCVgjMrfM https://www.youtube.com/watch?v=38pF-jyWHHk Jeśli masz czas i ochotę na tego typu zabawy to polecam: https://twitchgrills.com/
 7. Witam. Wciąż poszukuję chętnych do badania. Zostało jeszcze 10 miejsc. Mam nadzieję że tyle z Warszawy znajdzie się osób :)
 8. Jest we Wrocławiu za tydzień ale na szczęście obłożony już
 9. Uwaga - jest możliwość odebrania sobie dodatkowo kwoty do 50 zł za dojazd (oczywiście wypadałoby to czymś poświadczyć)
 10. Miło Lisek że chcesz pomóc, ale za miesiąc to już musi ruszyć :D W następny weekend (11.03) będę robił to badanie we Wrocławiu. Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam. do dopisania się, narazie mam 4 osoby indywidualnie zapisane.
 11. @Pablo skad Ty chciales do wawy dojechac na to badanie?
 12. Hehe, dzięki lisek, ale jutro (czyli dzis) raczej nie będzie nikt w GamesLabie pracował, a za 2.5 miesiaca to ja bede juz konczyl badanie :P
 13. Ale Pablo, ja nie robię ankiet. Ja muszę przez 3 miesiące zbierać statystyki szczegółowe z meczy osób biorących udział w tym badaniu. Żeby wiedzieć jakie badanie wskaże największą różnicę w wynikach osób, muszę mieć po prostu wstępne info poprzez takie właśnie badanie pilotażowe złożone z kilku testów. Główne badanie wygląda tak: Krótki TEST - 3 miesiące grasz w dotę - Powtarzamy TEST. Zaznaczam wyraźnie - to jest globalne badanie, moim celem jest minimum 1000 osób chętnych. @kittyjagger Spoko, dogadamy się ;)
 14. nie stać teraz i nie będzie :) to badanie miejscowe trzeba tylko będzie raz zrobić