mnick

Carry
 • MMR

  827
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  11

Wszystko napisane przez mnick

 1. Postujących w temacie uprzedzamy, że za polecenia Symfonii Grębosza jest kara w postaci trzech okrążeń dookoła boiska.
 2. Niezła reputacja cwelkins.
 3. Random Bielawa mention?
 4. Kasia jest super, gdybym stał przed wyborem - Infi na supporcie, czy Kasia... to wybrałbym Infiego, ale należy nadmienić, że zawodniczka standinowała w takich drużynach jak Crucial podczas zmagań w grupie drugiej dywizji joinDotaLeague. Tak, dobrze słyszeliście, drugiej dywizji wy Polaki. Która z grilli może pochwalić się takim dorobkiem? Biorąc pod uwagę fakt, że i tak nikt nie wchodzi na to forum, to pozwolę sobie na jeszcze odrobinę szczerości: raz nawet wysrała mnie 1vs1 na midzie, było to w roku 2016 i do dziś mam PTSD. Z minusów to na pewno fakt, że nie zna ortografii i ma tendencję do przerywania innym w połowie zdania, ale przy grze w zamkniętych słuchawkach + mute na TSie myślę, że nie będzie z tym problemu.
 5. M-God Nadarzyn hype
 6. Bump, kolega serio kiedyś fajnie klikał, dajcie mu szansę.
 7. Afryczka jak skurywsyn, polska nie gotowa
 8. :>

  Wiosna doty, fajnie.
 9. Solidny kawałek kodu.
 10. Myślę, że wśród dotowiczów kontakt via Steam byłby wygodniejszą formą komunikacji, oh wait Powodzenia Andrzej! btw. to nie jest tak że zawodnicy ATN nie mają prawa grać w PD2L?
 11. Polecam, Malakser jest wolny, może on?
 12. Widziałeś jak lisek łamał płytę Warcrafta? Więc grałeś.
 13. 0.25s To jest niesamowite, że taki temat zakłada gracz z 10-letnim doświadczeniem.
 14. Przepychanki grilli znajdziecie tutaj: http://forum.dota2.pl/topic/12635-jaka%C5%9B-drama-lasek-nikt-nie-wie-o-co-chodzi/?page=2 A tymczasem wracamy do tematu przewodniego. Elo, benc
 15. Legenda głosi, że gdy team z xbuką wygra polskiego LANa, to polska scena imploduje i odrodzi się jako druga Szwecja, więc nie pier*ol mi tu o braku ambicji, bo stawka jest naprawdę wysoka. *jeśli wierzyć ludowym podaniom
 16. 1. Faraon, wiedzieliscie, że on gra core? Ja też nie. 2. DoubleG, na prawdę świetna robotę robił na lanie swoją piątką. 3. NoLi - jego drużyny wygrały wiele polskich Majorow, a chłopak na początku roku był znany głównie z tego, że standinowal w Team Alsen. Started from the very bottom. 4. Łódź (kurwa...) 5. Znowu Andrzej, dzięki za wspólną podróż do wnętrza własnego ego, te nagrania były naprawdę nieocenione w procesie poznawania własnego ja. 6. Kasia buukaa, chociaż Infi ostatnio stopy pokazał, także tutaj raczej mamy remis. 7. Tutaj w sumie nie wiem, starcie Karola i Scyzoryka nadal na pierwszym miejscu w moim serduszku. Nie zapominajcie o wydarzeniach z całego roku tylko dlatego, że Fey dał Wam temat, gdy byliście na głodzie. 8. Infi numero uno - pełne zrozumienie gry, insight z najwyższego bracketu, podczas pauzy opowie ciekawą historię, oglądając stream z tym cocasterem nigdy nie mam dość, czasem odpalam sobie VOD, żeby dostrzec te detale.
 17. A stanik im starszy, tym głupszy. Szkoda, że lolqus nie ma karty graficznej, pewnie zdzialalby coś na arenie profesjonalnej, chwycił drużynę za mordę czy coś.
 18. Prawdziwy gwiazdor przyszedł dwa dni później.
 19. :)))) ciekawe czy zgadniecie
 20. Pamiętam jak ktoś kiedyś założył temat na tym forum przy okazji wyborów w Polsce, co tu się wtedy odjaniepawlało <3
 21. Ten montaż :D aż się zalogować musiałem
 22. Każda z gier ma swój własny rating, jest to średnia mmr graczy, którzy mają swój mmr upubliczniony oraz w miarę aktualny (nie chce mi się szukać jak bardzo aktualny ten odczyt mmr musi być). Twój "estimated mmr" to jest średni MMR dla 20 ostatnich gier.
 23. Interesują cię z myszy z sensorem 3366 (3360 u innych producentów - nie Logitech), tutaj masz listę spośród czego możesz / będziesz mógł wybierać: http://www.overclock.net/t/1602282/lets-compile-all-3360-3366-and-their-release-dates-for-everyone Do tego masz jeszcze Logitech G403, który nie znajduje się na liście - osobiście w tę mysz bym celował (ewentualnie Logitech G Pro, ale tutaj trochę więcej ponad Twój budżet). DM1 Pro S to chyba najtańsza mysz z 3360. Klasę niżej wśród sensorów masz już dużo większy wybór, między innymi: Zowie EC1/2-a, Zowie FK1, Mionix Avior 7k, o którym wspominał Tadzik. Ważna sprawa, dla sensorów 3366(3360),3310 każde DPI ze skokiem co 50 jest "natywne", nie interpolowane. To, że DM1 Pro S, myszki Zowie wspierają jedynie rozdzielczości 400 / 800 / 1600 to jest tylko i wyłącznie wina producenta, zastanów się przed zakupem, czy odpowiadają Ci te profile, bo w Dota 2 nie masz parametru sensitivity, którym skorygujesz sobie szybkość.
 24. Update 03.12.2016: No_Li (alias: Mateuszek, Angelika) Dzień dobry, założyłem ten temat abyśmy wszyscy wiedzieli, z kim nie należy się zadawać. Na bieżąco będę aktualizował listę: Guerilla.Radio NIEPOTWIERDZONIE (czas do 3:00 19.06.2015) Elmes Nie chciałbym być uszczypliwy, lecz wprawne oko zauważy, że tych dwóch graczy łączy wspólna cecha. Nie piętnuję w tym temacie graczy z niskim mmr, tylko parszywych kłamczuszków -.o Uwaga, szok, niedowierzanie: Notice: By zbudować reputację potrzeba wiele miesięcy, a nawet lat - wystarczy jeden post by wszystko zburzyć. Z tego powodu, w trosce o każdego z was kolejne osoby do listy będziemy dodawać bez jakiejkolwiek weryfikacji.