mnick

Carry
 • MMR

  826
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mnick

 1. PL Quali do ASUS ROG Masters

  Wtf, czemu nie piszecie po cztery posty?
 2. PL Quali do ASUS ROG Masters

  Wtf, czemu nie piszecie po cztery posty?
 3. Niezła reputacja cwelkins.
 4. Random Bielawa mention?
 5. Kielce

  Kasia jest super, gdybym stał przed wyborem - Infi na supporcie, czyKasia... to wybrałbym Infiego, ale należy nadmienić, że zawodniczka standinowała w takich drużynach jak Crucial podczas zmagań w grupiedrugiej dywizji joinDotaLeague. Tak, dobrze słyszeliście,drugiej dywizji wy Polaki. Która z grilli może pochwalić się takim dorobkiem? Biorąc pod uwagę fakt, że i tak nikt nie wchodzi na to forum, to pozwolę sobie na jeszcze odrobinę szczerości: raz nawet wysrała mnie 1vs1 na midzie, było to w roku 2016 i do dziś mam PTSD. Z minusów to na pewno fakt, że nie zna ortografii i ma tendencję do przerywania innym w połowie zdania, ale przy grze w zamkniętych słuchawkach + mute na TSie myślę, że nie będzie z tym problemu.
 6. Szukamy

  M-God Nadarzyn hype
 7. Szukam drużyny

  Bump, kolega serio kiedyś fajnie klikał, dajcie mu szansę.
 8. Pożegnanie z Afryką

  Afryczka jak skurywsyn, polska nie gotowa
 9. :>

  Wiosna doty, fajnie.
 10. Polski MMR osiagnal wyzszy level

  Solidny kawałek kodu.
 11. Podejme Pyrkon

  Myślę, że wśród dotowiczów kontakt via Steam byłby wygodniejszą formą komunikacji, oh wait Powodzenia Andrzej! btw. to nie jest tak że zawodnicy ATN nie mają prawa grać w PD2L?
 12. +2 na pd2l

  Polecam, Malakser jest wolny, może on?
 13. jak mi sie tinker spod radi wyblinkowal?

  Widziałeś jak lisek łamał płytę Warcrafta? Więc grałeś.
 14. jak mi sie tinker spod radi wyblinkowal?

  0.25s To jest niesamowite, że taki temat zakłada gracz z 10-letnim doświadczeniem.
 15. THE EL LISASH RANT

  Przepychanki grilli znajdziecie tutaj:http://forum.dota2.pl/topic/12635-jaka%C5%9B-drama-lasek-nikt-nie-wie-o-co-chodzi/?page=2 A tymczasem wracamy do tematu przewodniego. Elo, benc
 16. Legenda głosi, że gdy team z xbuką wygra polskiego LANa, to polska scena imploduje i odrodzi się jako druga Szwecja, więc nie pier*ol mi tu o braku ambicji, bo stawka jest naprawdę wysoka. *jeśli wierzyć ludowym podaniom
 17. Polish Dota 2 Awards 2016

  1. Faraon, wiedzieliscie, że on gra core? Ja też nie. 2. DoubleG, na prawdę świetna robotę robił na lanie swoją piątką. 3. NoLi - jego drużyny wygrały wiele polskich Majorow, a chłopak na początku roku był znany głównie z tego, że standinowal w Team Alsen. Started from the very bottom. 4. Łódź (kurwa...) 5. Znowu Andrzej, dzięki za wspólną podróż do wnętrza własnego ego, te nagrania były naprawdę nieocenione w procesie poznawania własnego ja. 6. Kasia buukaa, chociaż Infi ostatnio stopy pokazał, także tutaj raczej mamy remis. 7. Tutaj w sumie nie wiem, starcie Karola i Scyzoryka nadal na pierwszym miejscu w moim serduszku. Nie zapominajcie o wydarzeniach z całego roku tylko dlatego, że Fey dał Wam temat, gdy byliście na głodzie. 8. Infi numero uno - pełne zrozumienie gry, insight z najwyższego bracketu, podczas pauzy opowie ciekawą historię, oglądając stream z tym cocasterem nigdy nie mam dość, czasem odpalam sobie VOD, żeby dostrzec te detale.
 18. THE EL LISASH RANT

  A stanik im starszy, tym głupszy. Szkoda, że lolqus nie ma karty graficznej, pewnie zdzialalby coś na arenie profesjonalnej, chwycił drużynę za mordę czy coś.
 19. THE EL LISASH RANT

  Prawdziwy gwiazdor przyszedł dwa dni później.
 20. Kto to jest?

  :)))) ciekawe czy zgadniecie
 21. TRUMP VS CLINTON

  Pamiętam jak ktoś kiedyś założył temat na tym forum przy okazji wyborów w Polsce, co tu się wtedy odjaniepawlało <3
 22. Czyżby ktoś boostował Shey? - polecam

  Ten montaż :Daż się zalogować musiałem
 23. Yasp

  Każda z gier ma swój własny rating, jest to średnia mmr graczy, którzy mają swój mmr upublicznionyoraz w miarę aktualny (nie chce mi się szukać jak bardzo aktualny ten odczyt mmr musi być). Twój "estimated mmr" to jest średni MMR dla20 ostatnich gier.
 24. Myszka i klawiatura by w koncu wbic te jebane 5k

  Interesują cię z myszy z sensorem 3366 (3360 u innych producentów - nie Logitech), tutaj masz listę spośród czego możesz / będziesz mógłwybierać: http://www.overclock.net/t/1602282/lets-compile-all-3360-3366-and-their-release-dates-for-everyone Do tego masz jeszcze Logitech G403, który nie znajduje się na liście - osobiście w tę mysz bym celował (ewentualnie Logitech G Pro, ale tutaj trochę więcej ponad Twój budżet). DM1 Pro S to chyba najtańsza mysz z 3360. Klasę niżej wśród sensorów masz już dużo większy wybór, między innymi: Zowie EC1/2-a, Zowie FK1, Mionix Avior 7k, o którym wspominał Tadzik. Ważna sprawa, dla sensorów 3366(3360),3310 każde DPI ze skokiem co 50 jest "natywne", nie interpolowane. To, że DM1 Pro S, myszki Zowie wspierają jedynie rozdzielczości 400 / 800 / 1600 to jest tylko i wyłącznie wina producenta, zastanów się przed zakupem, czy odpowiadają Ci te profile, bo w Dota 2 nie masz parametrusensitivity, którym skorygujesz sobie szybkość.