mnick

Carry
 • MMR

  827
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  11

mnick last won the day on June 24

mnick had the most liked content!

3 obserwujących

O mnick

 • Ranga
  Administrator

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek

Ostatnio na profilu byli

2484 wyświetleń profilu
 1. Postujących w temacie uprzedzamy, że za polecenia Symfonii Grębosza jest kara w postaci trzech okrążeń dookoła boiska.
 2. Niezła reputacja cwelkins.
 3. Random Bielawa mention?
 4. Kasia jest super, gdybym stał przed wyborem - Infi na supporcie, czy Kasia... to wybrałbym Infiego, ale należy nadmienić, że zawodniczka standinowała w takich drużynach jak Crucial podczas zmagań w grupie drugiej dywizji joinDotaLeague. Tak, dobrze słyszeliście, drugiej dywizji wy Polaki. Która z grilli może pochwalić się takim dorobkiem? Biorąc pod uwagę fakt, że i tak nikt nie wchodzi na to forum, to pozwolę sobie na jeszcze odrobinę szczerości: raz nawet wysrała mnie 1vs1 na midzie, było to w roku 2016 i do dziś mam PTSD. Z minusów to na pewno fakt, że nie zna ortografii i ma tendencję do przerywania innym w połowie zdania, ale przy grze w zamkniętych słuchawkach + mute na TSie myślę, że nie będzie z tym problemu.
 5. M-God Nadarzyn hype
 6. Bump, kolega serio kiedyś fajnie klikał, dajcie mu szansę.
 7. Afryczka jak skurywsyn, polska nie gotowa
 8. :>

  Wiosna doty, fajnie.
 9. Solidny kawałek kodu.
 10. Myślę, że wśród dotowiczów kontakt via Steam byłby wygodniejszą formą komunikacji, oh wait Powodzenia Andrzej! btw. to nie jest tak że zawodnicy ATN nie mają prawa grać w PD2L?
 11. Polecam, Malakser jest wolny, może on?
 12. Widziałeś jak lisek łamał płytę Warcrafta? Więc grałeś.
 13. 0.25s To jest niesamowite, że taki temat zakłada gracz z 10-letnim doświadczeniem.
 14. Przepychanki grilli znajdziecie tutaj: http://forum.dota2.pl/topic/12635-jaka%C5%9B-drama-lasek-nikt-nie-wie-o-co-chodzi/?page=2 A tymczasem wracamy do tematu przewodniego. Elo, benc
 15. Legenda głosi, że gdy team z xbuką wygra polskiego LANa, to polska scena imploduje i odrodzi się jako druga Szwecja, więc nie pier*ol mi tu o braku ambicji, bo stawka jest naprawdę wysoka. *jeśli wierzyć ludowym podaniom