mnick

Carry
 • MMR

  827
 • Dołączył

 • Ostatnio

3 obserwujących

O mnick

 • Ranga
  Administrator

Bio

 • Płeć
  #niebieskipasek

Ostatnio na profilu byli

2616 wyświetleń profilu
 1. Kurs programowania

  Postujących w temacie uprzedzamy, że za polecenia Symfonii Grębosza jest kara w postaci trzech okrążeń dookoła boiska.
 2. Niezła reputacja cwelkins.
 3. Random Bielawa mention?
 4. Kielce

  Kasia jest super, gdybym stał przed wyborem - Infi na supporcie, czy Kasia... to wybrałbym Infiego, ale należy nadmienić, że zawodniczka standinowała w takich drużynach jak Crucial podczas zmagań w grupie drugiej dywizji joinDotaLeague. Tak, dobrze słyszeliście, drugiej dywizji wy Polaki. Która z grilli może pochwalić się takim dorobkiem? Biorąc pod uwagę fakt, że i tak nikt nie wchodzi na to forum, to pozwolę sobie na jeszcze odrobinę szczerości: raz nawet wysrała mnie 1vs1 na midzie, było to w roku 2016 i do dziś mam PTSD. Z minusów to na pewno fakt, że nie zna ortografii i ma tendencję do przerywania innym w połowie zdania, ale przy grze w zamkniętych słuchawkach + mute na TSie myślę, że nie będzie z tym problemu.
 5. Szukamy

  M-God Nadarzyn hype
 6. Szukam drużyny

  Bump, kolega serio kiedyś fajnie klikał, dajcie mu szansę.
 7. Pożegnanie z Afryką

  Afryczka jak skurywsyn, polska nie gotowa
 8. :>

  Wiosna doty, fajnie.
 9. Polski MMR osiagnal wyzszy level

  Solidny kawałek kodu.
 10. Podejme Pyrkon

  Myślę, że wśród dotowiczów kontakt via Steam byłby wygodniejszą formą komunikacji, oh wait Powodzenia Andrzej! btw. to nie jest tak że zawodnicy ATN nie mają prawa grać w PD2L?
 11. +2 na pd2l

  Polecam, Malakser jest wolny, może on?
 12. jak mi sie tinker spod radi wyblinkowal?

  Widziałeś jak lisek łamał płytę Warcrafta? Więc grałeś.
 13. jak mi sie tinker spod radi wyblinkowal?

  0.25s To jest niesamowite, że taki temat zakłada gracz z 10-letnim doświadczeniem.
 14. Legenda głosi, że gdy team z xbuką wygra polskiego LANa, to polska scena imploduje i odrodzi się jako druga Szwecja, więc nie pier*ol mi tu o braku ambicji, bo stawka jest naprawdę wysoka. *jeśli wierzyć ludowym podaniom
 15. Polish Dota 2 Awards 2016

  1. Faraon, wiedzieliscie, że on gra core? Ja też nie. 2. DoubleG, na prawdę świetna robotę robił na lanie swoją piątką. 3. NoLi - jego drużyny wygrały wiele polskich Majorow, a chłopak na początku roku był znany głównie z tego, że standinowal w Team Alsen. Started from the very bottom. 4. Łódź (kurwa...) 5. Znowu Andrzej, dzięki za wspólną podróż do wnętrza własnego ego, te nagrania były naprawdę nieocenione w procesie poznawania własnego ja. 6. Kasia buukaa, chociaż Infi ostatnio stopy pokazał, także tutaj raczej mamy remis. 7. Tutaj w sumie nie wiem, starcie Karola i Scyzoryka nadal na pierwszym miejscu w moim serduszku. Nie zapominajcie o wydarzeniach z całego roku tylko dlatego, że Fey dał Wam temat, gdy byliście na głodzie. 8. Infi numero uno - pełne zrozumienie gry, insight z najwyższego bracketu, podczas pauzy opowie ciekawą historię, oglądając stream z tym cocasterem nigdy nie mam dość, czasem odpalam sobie VOD, żeby dostrzec te detale.